Gazeta Gniewozowska 

the pravda

dla council of Europe Strasbourg  nr. 55935 / 13

Ilmainen www-laskuri

 

 

 

 

 

I was  living 10 years  in Poland Miedzylesie Gniewoszow and  most  of  young  people  those  sudetian mountains  were growing and  smoking  marihuana. But it  police get  know  it , they  get  3,5  years  in  prison,  just  for  using  ganja. In  Poland  is  right  now  more  as  40 000  people  in  terrible  prisons  because of  this. But  at  the  same  time  german  doctor  Henryk Lange  from  Hamburg  was  transporting  maroccian   hassis  many   kilo  to  me  and  to  police  komendant  of Bystryza Klodzko, to  architect Kaja Lewandowska in Dlugopole  zrj.  Rich  people  in Poland can  do it  legally. Police  do  nothing.  This  all  was told many years  ago  in registered  letter  to

 

 

Komisariat Policji Wrocław-Rakowiec

asp. Sebastian Tkaczyszyn

gen. Romualda Traugutta 94

50-420 Wrocław

 

Hannu Hietikko, ul Traugutta 81 m 19 Wrocław,  prosi o wszczęcie postępowania w sprawie popełnienia przestępstwa.

 

Ja, wraz z moją żoną Violetta Sarnowiak zamieszkaliśmy w Międzylesiu, Gniewoszów 6, kupiliśmy starą niemiecką farmę, która została wyremontowana za kwotę 1,27 milionów euro.  Prubujeme robi ´´agroturist farm´´

 

Mamy również mieszkanie we Wrocławiu.  Policja z Finlandii Keuruu posiada dokumenty dotyczące tych pieniędzy i te są oryginalne oraz legalne.

 

Moi sąsiedzi, rodzina Ilnickich (Świadkowie Jehowi) stali się zazdrośni i często przychodzili pod nasz dom z siekierą w dłoniach mówiąc „Wracaj do Finlandii, zabijemy Cię”. Jest wiele dowodów i świadków oraz zdjęć, które zostały przekazane policji np. w 14.05.2007 roku Marianowi Misiazkowi z Kłodzka, ale do tej pory nie uczyniono.

 

W okolicach daty 15.11.2000, gdy do naszego domu przyszli: Kaja Lewandowska z Długopola oraz jej przyjaciel z Hamburga dr. Henryk Lange, wówczas to zaoferowali oni mnie oraz mojej żonie kupno marokańskiego haszyszu, który to Pan Lange przemycił z Hamburga do Międzylesia. ŚWIADKIEM JEST MOJA ŻONA Violetta Sarnowiak ; kilka inne.

 

Uprawniony lekarz dr. Lange stwierdził jak bardzo ja potrzebuję tego „lekarstwa” aby pozostać spokojnym, gdy sąsiedzi zaczną grozić, że mnie zabiją, ale on się mylił – haszysz nie może rozwiązać żadnych problemów, a raczej je spotęgować.

 

Mam powód, aby wierzyć jaki to miało cel, a mianowicie aby sprzedać moją ziemię (34 ha) niemieckim inwestorom oraz aby zamieszać mi w głowie, bym podpisał umowę sprzedaży dotyczącą mojego majątku w Finlandii.

 

Jeśli moja była żona będzie próbować kłamać w tej sprawie to oznacza, że jest ona zamieszana w to przestępstwo z zamiarem odebrania mi dziecka oraz mojej własności. Kaja Lewandowska jest jej długoletnią przyjaciółką, którą zna z uniwersytetu (wydział architektury) w Łodzi.

 

Moja żona poźniej wyznała mojej koleżance, jak to mój charakter zaczął się zmieniać i to do tego stopnia, iż musiała się ze mną rozwieźć oraz odciąć ojcowskie kontakty z moim synem.ŚWIADKIEM JEST Kamila Pichalowska

 

MOJE ŻĄDANIE TO:

 

Doktor z Niemiec, Pan Lange oraz jego asystentka architekt Lewandowska muszą ponieść odpowiedzialność.

 

Żądam wszczęcia dochodzenia w sprawie skutków wpływu narkotyków (haszyszu) na moim zdrowiu psychicznym oraz fizycznym, w czasie w którym zostały mi one podawane przez uprawnionego  lekarza  Pana Dr Henryka Lange.

 

Sąd w Finlandii nie pozwolił mi na żaden kontakt z moim jedynym dzieckiem. W tej chwili mam problemy zdrowotne z sercem.  Ostatnie 2 lata nie zażywałem haszyszu  i lekarze mogą to sprawdzić.

 

 

Kupiłem ten haszysz w domu Pani Fewandowskiej. Następne 5 lat więcej niż 1kg.

 

Ostatni raz kiedy się to zdarzyło to było 10.03.2005r. Również to moja żona oraz jej siostra Wiesia oraz jej mąż Paweł używali trochę haszyszu- nie wiele. Przede wszystkim to ja tego zażywałem – 3gram każdego dnia.  15.04.2005 moja żona porwała mojego syna do Finlandii z powodu tych problemów.

 

 Zabrała ze sobą wszystkie pieniądze i ten haszysz mówiąc iż pokaże go policji jeśli spróbuję zrobić cokolwiek by powstrzymać ją od zabrania mojego syna. 04.05.205 przyszła policja (Adam Polański) który to powiedział, że ja również powinienem opuścić moje gospodarstwo – świadkiem był Dietmar Schuller. Później Ksiądz Józef Siemasz powiedział że przyczyną wygnania mnie było zażywanie haszyszu – świadkiem jest Alicja Panek z Wrocławia. Doktor, który mi to sprzedawał musi ponieść  odpowiedzialność.

 

Violetta jednak nie zaniosła tego policję, a pół kg haszyszu jest schowane na farmie

w Gniewoszowie 6, dlatego jacyś ludzi zrujnowali tam mój dom aby to znaleźć. 20 gram jest schowane na strychu ul. Traugutta 81. Dnia 20.5.2012 r. gdy przyjechałem do Wrocławia użyłem tego i paliłem razem z człowiekiem, który był 2 lata w moim domu na Traugutta. Ten człowiek jest pracownikiem Andrzeja Bogdanowicza.

 

Żądam dla niego kary za używanie haszyszu. Ten człowiek powiedział potem wszystko swojemu szefowi, a Andrzej zadzwonił na policję 28.05.2012. W Oławie 7-miu uzbrojonych policjantów wyważyło drzwi mojego pokoju hotelowego, rzuciło na podłogę co spowodowało uszkodzenie mojej szyi i ramienia. Lekarz z przychodni Vita we Wrocławiu (ul.Oławska) posiada dokumentację, jak  również policja w Keuruu widziała moje zranione ramię.

 

Żądam 10 000 Euro z racji tej policyjnej przemocy. Jeśli jednak ten atak policyjny był niezbędny z powodu haszyszu, Pan dr. Lange musiałby opłacić koszta mojego prawnika    ( abresz@poczta.onet.pl ).

 

Z racji faktu, iż nie mieli na policji w Oławie profesjonalnego tłumacza to nie było możliwości, by móc wszystko wytłumaczyć. Powiedziałem policji w jaki sposób kupiłem ten haszysz tj. „od obcego mężczyzny w toalecie w restauracji”. Policja zamknęła tą sprawę, zabrała wszystkie pieniądze i prosiła bym odszedł. Później, gdy wyjechałem z Polski wysłałem do mł.insp. Jacka Galuzka list w którym opisałem prawdę. Również inne osoby w Polsce sprzedawały mi hodowlaną marihuanę, świadkiem był Janusz Rajchel, ale ta odmiana nie była mocna. Naprawdę mocna odmiana była ta od Dr. Lange i żądam aby one zrekompensował wszystkie koszty tego co się stało, gdyż to spowodowało  wygnanie mnie z mojego domu a teraz dom jest w całkowicie zrujnowany.

 

 Firma ubezpieczeniowa Allianz odmówiła odpowiedzialności z racji tego haszyszu.

 

Pozostawiłem policji w Finlandii prośbę dotyczącą dochodzenia przestępstwa nr.154344984 dotyczącego tego haszyszowego biznesu Pani  Fewandowskiej i Pana Lange.

 

W sądzie w Strasburgu ta sprawa uzyskała numer 55935 /13.

 

 

Adres do korespondencji: consulat Finlanda Warsawa sanomat.var@formin.fi   Majiec Abresz;  ul  Lakowa 4 / 1   ,  50036  Wroclaw  abresz@poczta.onet.pl  ;

 

Do Violety Sarnowiak oraz jej rodziny prawnika Izabeli Dzikowskiej z Łodzi

Do policji w Polsce, Hiszpanii i Finlandii

Do prawników Ari Kuukka, Majiec Abresz, Minna Tyvio, Izabela Dzikowska, Tanja HeiskanenEduard Gonzales ilagoson@ilagoson.com

 Oficjalne radio oraz kanały TV w Maroku ma pewne informacje na temat jak isis Europa zamierza zniszczyć biznes turystyczny w Agadir oraz w Fuengirola Andalucia . W Polsce rzymsko katoliccy księża, zakonnice oraz pracownicy socjalni z Finlandii są w niebezpieczeństwie bycia zabitym. Wielki atak nadchodzi i przyczyną tej złości, są zbyt duże powiązania z USA. W Biblii apokalipsa 18

 To byłoby ważne by odciąć powiązania między światem polityki a naszą międzynarodową rodzinną kłótnią. Prawnik Izabela Dzikowska w Łodzi / Polska oraz jej kuzynka Violetta Sarnowiak w Finlandii muszą przygotować te umowy przed Świętami Bożego Narodzenia 2014 roku

Do Rządu Polskiego oraz Gminy w Międzylesiu.

Do Rządu w Maroko oraz miasta Agadir

 

Fińsko -polskie stowarzyszenie Keltaiset ry Les Jaunes daje Wam propozycję założenia firmy „sampo tao” z podziałem na100 części (udziałów). Hannu Hietikko, moja była żona Polka oraz nasz 13 letni syn William wynajmą do firmy na 1000 lat w cenie 1 euro/ rok: ziemię 37,5 hektarów oraz 4 budynki usytuowane w Sudetach w południowo-wschodniej Polsce. My otrzymujemy 40 udziałów. To miejsce znajduję się 140 km na zachód od lotniska w Pradze. Jest pociąg do Lichkowa- Międzylesie – Domaszków. Góry orłów.

 Miasto Agadir oraz Takkad w stanie Maroko wynajmie gratis na 1000 lat początkującej firmie 27,6 hektarów oraz otrzyma 40 części.

 Wystawa drewnianych domów z bali, mebli, dywanów, prace rzemieślników oraz artystów stworzone przez ogromne marokańskie sieci – używające drewna z z Rosji. Każdego miesiąca 10 rosyjskich statków przypływa na południe Maroka, aby zabrać ryby do Rosji. Oni mogliby zabierać ze sobą do Maroka do portu Sidi Ifni i Agadiru dużo drzewa oraz vuolukivi. Dla międzynarodowych klientów stworzymy wystawę wsi w środku Europy oraz w Agadirze. Każdy dom stanie się indywidualnością podążającą za art nouveau. Wcześniej należały do sudeckich Niemców.


Nasza firma rozpocznie działalność centrum kultury Berberów Atlantis w środkowej Europie, jak również centrum polskiej kultury w pobliżu plaży Agadir gdzie Król Muhamed VI ma plan aby przyjąć 10 milionów cudzoziemców w roku. Marokańscy producenci otrzymali pozwolenie na zbudowanie w Polsce 96 domów z bali z wnętrzami jugend/art nouveau, natomiast polscy producenci otrzymali również pozwolenie na budowę w Agadirze. 3 metrowy mur wokół Atlantis 27,5 hektarów, na szczycie wzgórza Gniewoszów. Transport statkami do Gdańska, pociągiem do Domaszkowa.


Centrum polskiej kultury 27,5 hektara , 96 domów z bali zbudowanych w Polsce winno powstać w 3 miejscach:

-Agadir Benserguaw 3,75 hectar,

-Essalam z prodzu Jet Sakan II , 3,75 ha

-20 hectarów w Takkad

Wielu cudzoziemców zna polskie produkty i chcą je mieć w swoich krajach. Sieć w Maroku i Polsce będzie miało dużo pracy

 

Aby szybko zacząć sprzedaż.

Stworzymy scenariusz EXODUS DZIŚ i miliony ludzi na świecie powinno obejrzeć tą polsko marokańską produkcję. Wielu polskich emigrantów chciałoby kupić takie domy z Gniewoszowa w górach sudeckich. Wielu z 40 milionów marokańskich emigrantów chce powrócić do pięknego Maroka, gdy będzie tam bezpiecznie, bogate społeczeństwo a ludzie będą mieć pracę z realnymi zarobkami 2000 euro/month. Gdy nasza początkująca firma udowodni taki cud fantazji , stanie się wówczas prawdą i ludzie zaczną wierzyć w przyszłość i dla naszych wspólnych możliwości to ulepszyć tak jak „królestwo w niebie”: mówi szwedzki biskup Lennart K. Koskinen. Jeśli administracja w Maroku i Polsce nie akceptuje metod syntezy kultur oraz pieniędzy jednocześnie ,wówczas to muszą być odpowiedzialni za wyjaśnienie dlaczego zapobiegają lepszemu bytowi swoich obywateli?

Przychody oraz zarządzanie udziałami 41-76 należą do właścicieli z Polski , do mnie , mojego syna Wiliama Sarnowiak i do jego matki Viloetty, mieszkającej w Finlandii. Zgodnie z umową małżeńską 12.12.1997 zawartą w sądzie, to należy w 100% do mnie oraz do mojego syna, ale jeśli umówimy się na 36 udziałów na 3 równe części, to to powinno być sprawiedliwe. Z jej 12 części Violetta jeśli chce może sprzedać inwestorom lub oddać dzieciom jej siostry lub jej matce.

 

Z ziemi 34,5 hektarów należącej do posiadłości do firmy zainwestujemy 27,5. Dla Williama, jego ojca i matki zostanie 7 hektarów, pihlajarinne, yläpelto z dobrym widokiem na góry.

Powinniśmy podzielić to na 14 części hektarów dla 14 domów i prywatnych ogrodów Keuruun ekokylä w środku ATLANTIS world expo. Wystawa kultury fińskiej.

90% mojej własności zostawiam dla Williama, ale jeśli posiadam inne dzieci, w dniu mojej śmierci, moja własność powinna być pomiędzy nimi równo podzielona. Policja w Finlandii my moje DNA. Jeśli będę miał prawną małżonkę, wówczas 30 % mojej własności będzie dla niej przeznaczona.


10% mojego majątku należy do Meliki Ramouz oraz do 4-ki dzieci jej siostry,
udział nr 77 Hayate Bliyla, udział nr78 Jihane Bliyla , udział nr . 79 Zakariya Bliyla , udział nr . 80 Manare Bliyla . Ich rodzice Lassi and Huria Bliyla powinni zgłosić się po legalne papiery od Violetty Sarnowiak , prawa do przejęcia posiadłości w Polsce pod ich władanie 1.5.2015 r. Inna możliwość – jej kuzynka prawnik Izabela Dzikowska z Łodzi musi zacząć spłacać kredyt 1,27 miliona euro, dodatkowo 40% kosztów ibis Europa.

 

Przychody oraz władza z 7 udziałów nr 81-87 proponujemy dla Agadir Essalam biznes oraz art uniwersytetów jeśli oni utworzą tą firmę w Maroku /EU/ Rosji – zorganizują profesjonalne kierownictwo i włożą duszę do tego projektu.

 

Przychody oraz władza z udziałów nr 88-94 dla Wrocławskich art i biznes akademii, które to utworzą firmę w Polsce, zorganizują wystawy polskiej kultury w Agadir oraz stworzą sieci produkcji w całej Polsce, Baltia , Karelia , Ukraina i White Russia. Zadbają o kierownictwo w Polsce.

Przychody z udziałów nr 95 przypadną zarządzającemu dyrektorowi w Polsce.

Posiadanie udziałów nr 96 przypada ojcu tego planu czyli Hannu Oskari Hietikko.

Przychody z udziałów nr 97 przypadną zarządzającemu dyrektorowi w Maroku

Przychody z udziałów nr 98 pomnożymy o 10 milionów i sprzedamy 10 milionów B udziałów za 10 euro dla firm oraz osób prywatnych w Polsce, Rosji i Maroku gdzie wytwarzane będą domy z bali, meble, dywany, maszyny, materiały budowlane art / rzemieślnicze prace. Małe udziały nie dadzą dużych przychodów, ale właściciele mają prawo by użyć władzy i wiedzą wszystko na temat firmy. My nie oszukujemy naszych partnerów, z 15 % ich rocznych dochodów netto, członkowie „żółtej współpracy”, winni otrzymać profesjonalne zarządzanie marketingiem, rozwojem produktu, logistyki, reklamy.

Zachowają 50% w kosztach produkcji.

To będzie cywilizowany, zarządzany kapitalizm bez kapitalistów.


Udziały 99 pomnożymy o 70 milionów i 70 milionów H udziałów zostanie sprzedane ludziom, którzy chcą kupić tego typu domy w Polsce lub w Rosji Karelia oraz w nowym Marocco. Złote wybrzeże Agadiru na południe jest rozciągnięta na 1400 km – dużo miejsca na domy.

Cena takiego domu to 200 000 euro / 7 pokoi - można zarobić 50 000 euro rocznie dzięki wynajęciu pokojów za 20 euro / dzień.

Jeśli chcesz zarezerwować taki dom dla siebie, wpłać miesięcznie 10 euro na konto
Keltaiset ry , Poppankki Finland iban : FI 3447304720017228 BIC : HELSFIHH.

W przelewie podaj swoje pełne nazwisko, adres oraz literkę :”H” oznaczającą dom.

Ponieważ firma jeszcze nie istnieje, używamy konta zarejestrowanego na stowarzyszenie
Les Jaunes Keltaiset ry . To konto nie jest prywatne, Policja z keuruu mikko.keisala , kimmo.rytkonen and elina.malinen@poppankki.fi ma prawo do sprawdzenia tego konta, nikt nie zostanie oszukany. Zasady „żółtej rewolucji”. Keltaiset ry jest zarejestrowana i zaakceptowana przez urząd patentowy w Helsinkach w Finlandii.

Posiadanie udziałów nr 100 przynależy do Keltaiset ry, Helena Antila Jalonen, Anita Hautamäki , Violetta Sarnowiak , Fadma Rakibi and Melika Ramouz
...................................

Moja babka Żydówka powiedziała mi jak to dawno temu żydzi żyli tu w południowym Maroku

ale przed zakończeniem zimnego okresu w Europie było zatopienie Atlantydy, małe grupy żydowskie ruszyły do Egiptu, później do Palestyny. Z tego powodu zaprosiliśmy wszystkich Żydów do USA i cały świat, aby zainicjowali swoje tabernakulum (festiwal ) w Agadir i by kupowali domy przy złotym wybrzeżu 1400 km of Dakhla

 

Chiński tao – król mówi jak w każdej osobie czy nacji jest coś dobrego, co pasuje do znaczenia słowa Allah, zjednoczyć i odseparować to co złe- pochodzące od szatana. Gdy zaczniemy „ ziemską dygitalizację” , porozumienie plusów i minusów, gdy włożymy do tego koła tzw. plus-sum game sampo(biznes bez przegranych), wówczas to powinno doznać dużego przyspieszenia. Wchodzimy w erę wielkiej cywilizacji. Jest to możliwe na poziomie prawdziwej rzeczywistości. Zapobieganie siłom to skorumpowana administracja, która nie uznaje niczego co pachnie nowością. Chcą oni pieniędzy tylko dla samych siebie, ale tego typu system dłużej nie może być kontynuowany.


Wkraczamy w czasy, w których wszystko powinno być zdigitalizowane, również administracje UE, Finlandii, Maroka oraz Polsko. Wkrótce usłyszymy, że będzie ktoś, kto zapobiegnie dobrobytowi, lepszej kulturze i ekonomii Polski oraz Maroka? Tacy to są wrogowie stanu, a w naszym fikcyjnym scenariuszu Exodus Dziś, grupy czarnych ibis wyeliminują ich za pomocą ostrych noży i trucizn.

Jeśli nikt nie jest przeciwko lepszej przyszłości wówczas to nowe Maroko, nowa Atlantyda powstanie w górach Sudetach pomiędzy Pragą i Wrocławiem. Wystawa najlepszych kawałków polskiej kultury oraz 96 drewnianych domów z bali zbudowanych w Polsce, powinno pojawić się w pobliżu wspaniałej plaży. 10 milionów cudzoziemców będą je oglądać i będą chcieli kupić od sieci mniejszych i większych fabryk, artystów, rzemieślników, ceramików w całej Polsce i w Maroku. Każdy dom będzie indywidualnością podążającą za duchem jugend i art nouveau.

 

Nazywamy to „ucywilizowanym kapitalizmem” bez kapitalizmu. linia c, plus sume game sampo -bez przegranych.


10 rosyjskich statków każdego miesiąca przypłyną do południowego Maroko by zabrać transport z rybami. Będą chcieli sprzedać drzewo i vuolukivi i przetransportować do portu Sidi Ifini. Polska powinna wysłać wielu ludzi by Ci uczyli pracy z drewnem i by otwierali nowe fabryki.

 

Międzylesie było najpiękniejszą częścią Niemców przegranych Niemiec, i miliony starszych Niemców chcieliby tu przybywać na wypoczynek, lecz oni boją się Polaków, ponieważ Niemcy wyrządzali polakom wiele okropnych krzywd. Jeśli postawimy 3 metrowy betonowy mur dookoła naszej posiadłości 34,5 hektarów oraz 10 marokańskich strażników, możemy zagwarantować bezpieczeństwo. Wielu gości przyjedzie z Niemiec i z Rosji i zobaczą nasze nowe jugend domy oraz ich wnętrza – będą chcieli zakupić takie do swoich krajów.


Nasza firma zacznie organizować w Międzylesiu Atlantyda światową wystawę wysokiej jakości muzyki oraz festiwali filmowych, UK, Niemcy, Polska, Hiszpania, Dania, Holandia, Włochy. Atlantyda jest matką wszystkich europejskich kultur więc pokażemy na tej światowej wystawie najlepsze strony tych 96 ciu krajów, w których to żyli marokańscy oraz polscy emigranci.


W jednym dniu na miesiąc, pokażemy ich wszystkie złe strony, ale nie zdradzimy wcześniej

jakim dniem będzie DUPA DZIEŃ


To będzie interesujący program dla gości.

Każdy dom bezie miał 7 ładnych apartamentów dla podróżnych 20 euro/ dzień. Sala koncertowa na 150 m2. Wystawa żywności, teatr oraz artyści wizualni z 96 krajów europejskich. Parlament ludowy Unii Europejskiej.

To mogłoby przynieść naszej firmie dobre pieniądze, a nasza sieć mogłaby zaoferować sporo miejsc pracy w całym Maroku, Rosji Karelia oraz Polsce gdzie zarobki wynosiłyby 2000-3000 euro/ miesiąc. Akademie Sztuki i Biznesu w Agadir i we Wrocławiu mogliby otrzymać dobrze przychody z 14 udziałów jeśli ich nauczyciele oraz studenci będą przewodzić sieciami produkcji marketingu, logistyki, reklamy, rozwoju produktu.


Dzięki tym metodom „Benetton” koszty produkcji spadną o 50%. Oni mogliby płacić dobre zarobki dobrym pracownikom, otrzymać profit dla siebie samych. Artyści oraz rzemieślnicy mieliby ciągłą pracę.

DAJESZ, WIĘC POWINIENEĆ DOSTAĆ.

Maroko powinno otrzymać interesujące możliwości w Europie, jeśli zapewnią to samo dla Polski co w ich własnym kraju. Jak w starych Chinach mówiono: proste pomysły zawsze są najlepsze. Jeśli przeniesiemy kawałek południa na północ i kawałek północy na południe wówczas to poczujemy turbulencję, plus sum game Sampo.

3,75 hektarów na kształt trójkąta „wainon kannel” . Centrum polskiej kultury. cPc. Taxi do lotniska w Agadir 20 euro, 12 km, Ryan air – 90 euro.

Proponujemy najlepszą folkową muzykę z całego świata, polskie niemieckie i rosyjskie kino wysokiej jakości oraz muzykę, taniec, teatr. Konkursy folkowej i jazzowej muzyki każdego miesiąca od 1-3 dni. Betonowy mur na 3 metry wokół. Scena nad ulicą naprzeciwko sakan II/21.

W Agadir jest przepiękna plaża i klimat, możliwości uprawianie sportów wodnych, ale niezbyt interesujący program kulturowy dla europejczyków. Polscy artyści mogliby się tym zająć gdy nawiążemy tą współpracę. 2,5 km ulicy dla pieszych z bogatą ekspozycją , i tak aż do skał

Es salam Wainon Kannel . Wysokiej jakości muzyka i festiwale filmowe, ogromy ekran 40mx15m. Parlament ludowy Unii Europejskiej.

 

Ludzie głosujący przez internet. Każdy, kto nie jest pijany może mówić do mikrofonu przez 5 minut

a pozostali decydują ile jest w tym % prawdy. Po 5 minutach 10 000 ludzi zacznie oddawać głosy czy dać tej osobie 5 minut więcej na to by wyjaśniła swoje myślenie? Stosując tego typu demokrację możemy odkryć wśród nas „ nieznanych” filozofów, nowego Platona, Sokratesa. UE powinna być rządzona przez mądrość, tak jak było to w starych Atenach.


W innym czasie moglibyśmy użyć tej areny również w polskim języku, aby parlament Polski, Francji, Rosji , Finlandii i Niemiec stał się parlamentem ludu. Ludzie wszystkich krajów mogliby oglądać i dyskutować w domowej telewizji, wypowiadać swoje zdanie.

 

7. Zgadzam się z tym w 100% . 6.Zgadzam się z tym w 80% . 5.Zgadzam się z tym w 60% .4.Zgadzam się z tym w 50% . 3. Zgadzam się z tym w 40% .2.Zgadzam się z tym w 20% .

1. Nie zgadzam się z tym w ogóle.

W międzyczasie ludzie mogliby słuchać polskiej, rosyjskiej oraz irlandzkiej folkowej muzyki, jazzu, rock and roll, również z płyt CD, oryginałów , ze wzmacniaczem na 10000 wat, wielkie głośniki na dachu Jet Sakan. Od 23.00-6.30 kompletna cisza .

 

W ciemne wieczory na Saharze mogą PRZEZ CAŁĄ NOC oglądać dobrej jakości kino polskie i rosyjskie. Na wielkim ekranie na zewnątrz, dźwięk nocnego kina tylko w słuchawkach

 


Coś na temat konopi.

 

Jeśli mielibyśmy przyznać jakie są realia, wielu ludzi podróżuje do Maroko właśnie z powodu konopi. To najbardziej popularne rzecz na świece a zjednoczone organizacja zdrowia WHO ukazała naukowe fakty i o ile jest to mniej szkodliwe od alkoholu i papierosów . W tym biznesie chodzi o ogromne pieniądze. Miliardy euro nie powinno wówczas dostać się do rąk kryminalistów.

 

Na świecie mamy miliardy ludzi, którzy szanują najlepszą jakość, dobrą muzykę w miłym towarzystwie. Lecz to nie jest możliwe, gdyż to nie jest legalne ponieważ NIKT z

Agadir z Hiszpanii ,Tanger, Marrakech or Mirleft nie sprzedaje czystego haszyszu.

Wszyscy dilerzy mieszają go z kałem osłów, plastikiem, henną lub innymi szkodliwymi dodatkami, które mogą poważnie zaszkodzić ludziom. Kupowanie konopi jest niebezpiecznie w Maroku i Hiszpanii. Mimo to ciągle to robią.

 

Później administracja Marocca zrozumiała ich własna odpowiedzialność za ochronę ich europejskich gości., policja oraz Santarm powinni odciąć ten biznes od kryminalistów, i powinni sprzedawać legalnie cudzoziemcom najlepszą konopię na świecie z gwarancją KRÓLEWSKIEJ jakości „K”- 10 gramów kosztuje 40 euro. Policja wraz z santarm powinni skoncentrować się na sprzedaży konopi przy drodze z essalam Wainon Kannel 2,5 km do plaży of Agadir. Tą drogą powinno przybyć wiele różnych art ekspozycji jak również fizo / psycho terapeutów , którzy konopi używają w medycynie. Kubek magicznej herbaty, z pysznym przyprawionym ciastkiem.

 

W tej chwili w Agadirze wielu „ przewodników turystycznych” oraz kryminalistów sprzedają haszysz, ale oni nie posiadają żadnych morali, podnoszą ryzyko dla europejczyków. Policja sama powinna to robić i jednocześnie kontrolować ten rynek. Zróbmy to przy drodze z Essalam Wainon kannel do plaży, 2,5 km.

Sprzedawanie heroiny, kokainy amfetaminy powinno być bezwzględnie zabronione, ale to marnowanie pieniędzy – trzymanie ludzi w więzieniach z powodu konopi. To bardzo naturalny i dobry produkt od Allaha i w tym biznesie chodzi o bardzo dobre pieniądze. Miliardy euro na rok.

 

Ustawiona cena 4 euro / gram – tak możemy uzgodnić

1,2 euro/ gram dla rolników z Ketama, Barber i Chechaouen, którzy podpiszą oświadczenie że oddadzą monopol dla stowarzyszenia Les Jaunes o tym ,iż nie sprzedadzą tego nikomu innego.


0,4 e / gram do systemu zdrowia dla rasowych Marokańczyków

0,4 e / gram dla ich majestatu Muhamed VI

0,4 e / gram dla miasta Agadir


0,4 e / gram dla straży Jet Sakan II, dla policji lub santarm, którzy to będą sprzedawać konopię cudzoziemcom 5g/20 euro. Nie więcej i nie mniej. Dla obywateli Maroka nie jest możliwe by kupić, ale rosnące w warunkach domowych 4 krzaki powinno być legalne, tak jak to jest w Hiszpanii, Holandii oraz Australii.

 

0,4 e / gram dla straży Jet Sakan II, by rozwinąć dom dla europejskiego parlamentu ludu i zajęciem się sprzątaniem na koncertowej arenie wainon kannel 3,75 hectarów

 

0,4 e / gram dla stowarzyszenia Keltaiset ry Les Jaunes, za zaplanowanie festiwalów kultury w Maroku i w Polsce

0,4 e / gram do wypłat artystów lub do opłat za prawa autorskie do Bach , Genesis, Pink Floyd, Brahms, Rolling Stones, Charles Mingus, etc

 

Aby utrzymać całą ekonomię w tym biznesie będziemy używać konta Keltaiset ry , art akademia of Agadir , Poppankki Finland iban : FI 3447304720017228 BIC : HELSFIHH Police of Keuruu Mikko.Keisala, Kimmo.Rytkonen and elina.malinen@poppankki.fi ma prawo do kontrolowania tego konta.To konto nie jest prywatnym kontem .

 

Jeśli sprzedamy całą produkcję konopi w Maroku, wówczas odbierzemy ogromne pieniądze kryminalistom . Europa również zaoszczędzi ogromne pieniądze, jeśli nikt nie będzie próbował tego przemycać, ponieważ całą produkcje będziemy sprzedawać wewnątrz Maroka. Nikt nie zachoruje gdy zaprzestaną mieszać ją z dodatkami.

Zjednoczone organizacja zdrowia WHO ukazała naukowe fakty i ile jest to mniej szkodliwe od alkoholu i papierosów. Bardzo dobry lek medycyny homeopatycznej


Adolf Hitler ją zdelegalizował ponieważ konopia sprawia, że ludzie myślą i mija im agresja, tego typu ludzie nie mogą być dobrymi zabójcami. Sam Hitler używał amfetaminy i była ona rozprowadzana pomiędzy finów, którzy pomagali Niemcom by zabić 20 milionów Rosjan oraz 6 milionów Żydów.


USA ma ten sam powód, by żądać delegalizacji ponieważ ciąży na nich dziedzictwo niemieckich nazistów w postaci obrabowania i zdominowania innego świata. W tej chwili USA rozpoczyna legalizację z racji pozytywnych doświadczeń Obamy.

Dla samochodów oraz stacji THC olej jest najlepszy oraz najbardziej ekologiczny. Rozwinięcie dużej liczby jest najbardziej efektywną drogą by naprawić problem zmian klimatycznych oraz katastrof spowodowanych zanieczyszczeniami.

Pozostała część konopi , która nie zostanie sprzedana gościom Maroka, nasza firma SAMPO TAO użyje jej wówczas do produkcji leku SATIVA, tak jak to się robi we Francji, Niemczech oraz Finlandii. My również chcemy uruchomić OLEJOWY biznes samochodowy. Maroko w tym ma dużą przyszłość.
............................................. Dlaczego jadę do Turcji oraz Iraku, omówiłam to na stronie

 

 Fińsko polsko marokańska zarejestrowane stowarzyszenie kultury Keltaiset ry Les Jaunes , przewodniczący Helena Antila-Jalonen Turku Finland , hantilajalonen@gmail.com oraz  zarządzający dyrektor Violetta Sarnowiak info@ keuruunekokyla.fi chcą zostawić członkowstwo w Les Janues oraz projekt w Polsce, aby powierzyć  tę rolę menadżerowi 1.5.2015 obywatelowi Maroka, 50 letniemu inżynierowi budownictwa Lhassie Bliyla z Takkad sidi Bibi.

Prezesem komisji będzie teściowa Fadma Rakibi z Takkad. III członkiem zarządu jest William K., Sarnowiak, który to mieszka w Finlandii i jest właścicielem tego gospodarstwa w 60%. Jeśli on nie jest zainteresowany: Helena Antila Jalonen lub Melika Ramouz mają prawa, aby być reprezentantami w tym zarządzie

 

konto Keltaiset ry, art academia of Agadir , Poppankki Finland iban : FI 3447304720017228 BIC : HELSFIHH jest czyste, nie ma kredytów lub nieopłaconych podatków.

V. Sarnowiak, jej prawnik kuzynka Izabela Dzikowska oraz Antila- Jalonen są wolne od odpowiedzialności odnośnie przeszłości i również odnośnie przyszłości w stowarzyszeniu Les Jaunes oraz projekt sudeckiej Polski, – o ile oni przygotują legalne dokumenty jeszcze przed Świętami 2014 – w polskim, fińskim , francuskim języku, gdzie my zneutralizujemy papiery kredytowe na 1, 27 miliona euro, a Violetta Sarnowiak przekaże prawo własności farmy dla kredytodawcy Hannu Hietikko 30%, 10% dla Meliki Ramouz oraz 4 dzieci jej siostry Hayate Bliyla,Jihane Bliyla , Zakariya Bliyla i Manare Bliyla .

60 % do mojego syna Williama Sarnowiak.

 

Po mojej śmierci, moje dzieci powinny otrzymać mój testament 12.10.2014. Mój prawnik abresz@poczta.onet.pl z Wrocławia i asianajaja.kuukka@mt.inet.fi w Keuruu ma moje pełnomocnictwo, aby podpisać się pod nim, jeśli nie znajdziecie mnie. Podróżuję do Iraku, aby przedyskutować z przywódcami ISIS. Jadę tam sam, aby rozmawiać z nimi jak pozostawić Marocco, Hiszpanię i Polskę z wojny ISIS. Oni czegoś chcą: to, czym będzie to, co powiem całemu światu.

Aby uwolnić się z odpowiedzialności za przeszłość, Violetta Sarnowiak, jej prawnik kuzynka Izabela Dzikowska oraz Antila- Jalonen, start rząd Keltaiset ry musi zaprosić te 12 osób do Polski i pomóc by dostali oni długoterminowe wizy oraz pozwolenia o pracę w Miedzylesiu, By kontynuować projekt, który Sarnowiak oraz Antila chcą zakończyć. Pełne nazwiska, numery paszportów tych 12 osób blilahayat@gmail.com wyśle Ci wkrótce emailem

 

Kulturowo i historycznie wartościowe niemieckie budynki muszą być nareperowane z pieniędzy unii europejskiej. Dlaczego oni to zniszczyli, Ta sprawa należy do policji oraz do sądu w Kłodzku

 

Zaproszenia oraz umowy muszą być gotowe przed Świętami Bożego Narodzenia, 2014 ponieważ formalności wizowe trwają 3-4 miesięcy. Oni chcą przejąć farmę 1.5.2015 roku. i jest konieczne, aby Violetta Sarnowiak była tam na kilka dni by pokazać granice gospodarstwa, również naszemu synowi. Ona musi wyjaśnić z policją oraz sąsiadami, iż rodzina Lhlassie zostaną właścicielami 10% i mają oni również pełnomocnictwo właścicieli : Hannu Williama i Violetty.

Oni muszą otrzymać ochronę policji – tę, której ja nie otrzymałem.

 

Z racji tego, że rodzina mojej byłej żony nie chce oddać praw własności dla mnie oraz dla mojego syna, nie respektuje umowy kredytowej oraz małżeństwa zawartego w sądzie w Helsinkach 12.12.1997roku.

 

Ponieważ moja była żona nie chce dyskutować ze mną, mam nadzieję, że ona może to zrobić z Lassies najstarszą córką Hayate Bliyla. blilahayat@gmail.com . Ona jest 21 letnią studentką na akademii biznesu w Agadir. Zna angielski oraz francuski.

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, aby stworzyć siec producentów domów z bali, mebli, rzemieślnicy oraz artyści w Polsce oraz Maroku mogą się z nią skontaktować

 

Ten projekt mógłby pasować świetnie młodym studentom oraz ich nauczycielom w Agadie Marocco oraz we Wrocławiu w Polsce. Potrzebujemy nowego rodzaju myslenia w ekonomii oraz w sztuce, tworzyć nowości przynależne dla młodych, ale w dzisiejszych czasach oni są zbyt konserwatywni i flegmatyczni. W Maroku wielu młodych otrzymało możliwości nauki na darmowych uniwersytetach, ale jeśli nikt nie jest gotowy, by zaoferować im pracę oraz zarobki dyrektora, są oni źli i sfrustrowani, rzucają kamieniami w policję. Więcej jak 90% szanuje ich Króla, nie chcą żadnej wojny cywilnej w Maroku, ale hałaśliwa większość razem z pomocą CIA może zawalić społeczeństwo tak jak obserwujemy to w Libii, Syrii, Iraku. Teraz w Marocco TV mówi jak ISIS zaczyna tam operację, w Europie pracują oni z nowymi nazistami, ponieważ ekonomia jest wspólna, światowa hegemonia USA.

 

W sytuacji, w której żyjemy dzisiaj, jest konieczne by odkrywać nowe rodzaje myślenia, nowa współpraca pomiędzy islamem, Ameryką Północną oraz chrześcijańską Europą. To, co napisałem to jest szkic AD, nie zamienione w kamień. Proszę przedyskutować to poprzez przekazywanie opinii do blilahayat@gmail.com oraz do innych studentów z Agadir akademii biznesu, co ewentualnie mogłoby UNIEMOŻLIĆ by ten plan mógłby być naprawdę zrealizowany?

Jeśli coś nam uniemożliwia tworzyć nową sztukę, dobre życie, nowe miejsca pracy i jest to na poziomie zepsutych postaw, nie na żadnym realnym poziomie, takie jak np. smród kupy „ z wewnątrz” muszą być wówczas wywietrzone. Ta praca należy do artystów, proszę wyjaśnić to Art akademii we Wrocławiu/ Polska. Jeśli artyści są zbyt konserwatywni i zbyt wolnymi snobami, wówczas potrzebujemy isis oraz nazistów.

Przekażcie to zaproszenie mailem ttwitter facebook www.unianova.eu

 

 

Hannu Hietikko zapewnienie

Nowy rząd Les jaunes , blilahayat@gmail.com lube jej ojciec nie ponosi żadnej odpowiedzialności za moje polityczne poglądy

 

 

Proponujemy gminie Międzylesie partnerstwo w tej firmie. Zainwestujecie ziemię, tyle metrów kwadratowych ile mamy w starej gminie dróg wewnątrz tej farmy. 0,69 hektarów oznacza jeden podział. Te  drogi dla koni o szerokości 3 metrów są na mapie tylko teoretycznie, nikt dziś ich nie potrzebuje. Aby była możliwość założenia tam biznesu, musimy mieć możliwość zamknięcia granic dla ludzi z zewnątrz. Na początku 5 mężczyzn z Maroka rozpoczną biznes z drewnem opałowym, wyczyszczą lasy, aby zagospodarować kemping dla 110 domków kempingowych. Później wybudujemy 96 domów.

 

 

 

Do Rządu Polskiego oraz gminy w Międzylesiu.

Do Violety Sarnowiak oraz jej rodziny prawnika Izabeli Dzikowskiej z Łodzi

 

Jak zapoczątkować pokój pomiędzy Finlandią, Polską i Marokiem bez mieszania tych spraw do światowej polityki w gorącym Iraku? Jak zrekompensować własność obywatela Finlandii Hannu Hietikko, 1, 27 miliona euro, które to Polska, skorumpowana policja z Międzylesia, rodziny Halina Ciepluchy i Izabeli Dzikowskiej z Łodzi, Andrei Bogdanowitz , Adam Zaba, Ossi Viljakainen oraz kilku fińskich prawników próbowali uspołecznić  i ukraść mi mojego syna oraz jego słabą matkę Violettę Sarnowiak.

Prawnik Iza Dzikowska z Łodzi musi przygotować umowę a jej kuzynka z Finlandii info@keuruunekokyla.fi Violetta Sarnowiak powinna podpisać przed zakończeniem 2014 roku. Lassila.anna@luukku.com z keuruunekokyla przebywała 2 miesiące z tą rodziną w Agadir i ona wie, że są to dobrzy i uczciwi ludzie. Również sam honorowy konsul Finlandii z Agadir zna ich bardzo dobrze.

Nasza posiadłość znajdująca się w Gniewoszowie / Polska nie powinna już więcej wpaść w ręce wandali. Jest ona kupiona za MOJE pieniądze i posiadamy dobitne dokumenty sporządzone w biurze prawnika. Jeśli matka oraz siostra mojej byłej żony nie oddadzą mnie oraz mojemu synowi tej farmy, wówczas to kredyt 1,27 miliona euro musi zostać spłacony. Jeśli miałbym użyć firm zewnętrznych, oni pobierają 40% extra. W tej sytuacji Halina Cieplucha oraz kuzynka prawnik Izabela Dzikowska musi tego dokonać wraz z inwestorem – tak mówi kredytodawca. Jeśli tego nie zrobicie bądźcie pewni, że sprzedam ten problem w Iraku kolekcjonerom długów, firma ibis Europa.

Farma musi być oddana dla Lahssen Bliyla, jego żony Hurii, 4 dzieci i babki Fadmy Rakibi. Lahssen jest inżynierem budownictwa, zna dobrze, j. angielski – ma 50 lat. On wie jak naprawić te budynki, ale ossi.viljakainen@iki.fi i Andrei Bogdanowitz musi zapłacić Hurii jej siostrze Melice Ramouz, która jest właścicielem 3,5 hektara w Maroku. 4 Dzieci Bliyla posiada 4 udziały w startującej firmie nr 77-80.

Mam bliski kontakt z tą rodziną już 5 lat, po tym jak moja polska rodzina zapłaciła policji z Polski by wyrzucili mnie i poprosili policję z Finlandii, aby Ci zamknęli mnie w szpitalu dla psychicznie chorych, i zmuszali abym przyjmował chemiczne trucizny. Bez żadnych legalnych argumentów. Hiszpańscy, polscy i niemieccy lekarze nie zauważali żadnych psychicznych chorób w moim zachowaniu, natomiast w Finlandii więcej niż 1000 takich nielegalnych aresztowań zdarza się każdego roku – mówi śledczy Markku Salo z MTKL. Zwykle to żony proszą policję by ta aresztowała ich mężów, – jeśli Ci nie zaakceptują zasady gdzie w 99% fińskich rodzin to kobieta rządzi. W Polsce mają ten sam problem, a księżmi katolickimi dowodzą tego typu kobiety – mafia w każdej wsi- tak jak to było w Gniewoszowie i Różance, Poręba. Fińscy oraz polscy mężczyźni powinni być uwolnieni, może Jezus tego w końcu dokona.

 Policja z Wrocławia, Międzylesia, keuruu kauhajoki

Jeśli nie chcielibyście zwiększyć szans na realizcję planów zabicia polskich księży oraz fińskich pracowników socjalnych, proszę szybko działać.Heidi.Nystrom@elisanet.fi,www.ensto.com, sąd Jyvaskyla erkki.marttila@oikeus.fi oraz prawnicy ze stowarzyszenia info@asianajajaliitto.fi muszą przekazać hiszpańskim psychiatrom oraz do naszego rodzinnego psychologa z Wrocławia border1@wp.pl jasne argumenty oraz dokumentację na temat istniejącej „choroby psychicznej” Hietikko. Muszą oni dać odpowiedź przed 1.2.2015 poprzez finlandia.malaga@gmail.com oraz odpowiedzialność asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi , to zażądanie otworzenia sprawy w sądzie yväskylä and Porvoo www.ensto.com


Mój brat przyznał, że Hietikko nie jest chory , ale rodzina Violetty ma jakieś powody by sprawić by ludzie w to uwierzyli. W komunistycznej Polsce często zdarzały się sytuacje, gdzie psuto reputację takim właśnie ofiarom. Dlaczego jednak prawnicy z Finlandii oraz Eko Ludzie pomagają im w przestępstwach, co jest poważną przemocą stosowaną na mnie oraz na moim synu. Nasz dom został zrujnowany, gdy nikt nie mógł w nim przebywać.

Przed 31.12.2014 12 osób z Maroko będzie potrzebowało zaproszeń od właściciela farmy, Violetty Sarnowiak – również  wizy, pozwolenia o pracę na długi okres. Ona zaciągnęła kredyt 1, 27 miliona euro od Hietikko i również ona jest odpowiedzialna za to, by dać mi oraz mojemu synowi prawo do własności – w przeciwnym wypadku jej siostra Wiesia oraz kuzynka Izabela Dzikowska z Łodzi musi 1.1.2015 zacząć spłacać kredyt plus 40% dla rosyjskich/tureckich komorników.

Jeśli rodzina Bilyla – 12 osób mogą być w Polsce od 1.5.2015 a mieszkańcy Gniewoszowa będą względem ich przyjaźni, wówczas wszystko będzie OK. Lahssen naprawi jedne z naszych 4 domów naszej rodziny dla ich rodziny, wyzbierają drewno do palenia z lasów i rozpoczną projekt, omówiony później na stronie www.unianova.eu/aga.htm . Również Violett wraz z Wiliamem muszą osobiście być w Polsce na kilka dni 1.5.2015 r. by pokazać granice gospodarstwa i zażądać od policji i prokuratora wszczęcie procesu przeciwko tym, którzy zrujnowali to miejsce.

 Wspierający sądowe sprawy w rodzinie należą do honorowego konsultanta Finlandii w Agadir
mingr@menara.ma . Powinniście otrzymać stamtąd imiona oraz numery dowodów osobistych tych 12 osób z Maroka. W Finaldii asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi,eija.savolin@jkl.fi oraz Violetta Sarnowiak info@keuruunekokyla.fi są odpowiedzialni za to by te umowy były sporządzone przed 31.12.2014. Ta rodzina potrzebuje czasu by otrzymać wizy, by mieć możliwość przebywania w Polsce 1.5.2015.

DO NAJWYŻSZEGO SĄDU W UNII EUROPEJSKIEJ.

Sprawa Hannu Hietikko pokazuję jak prawa człowieka w UE różnią się wobec bogatych właścicieli majątków a wobec tych, co nic nie posiadają, lub takich- obrabowanych przez polską mafię. Policja z Miedzylesia K Miezzallo powiedział w 2008 roku w obecności dwóch świadków, jak to oni pomogą mi we wszystkim, JEŚLI Hietikko zostanie właścicielem największego gospodarstwa w Gniewoszowie. Jeśli Hietikko nie jest właścicielem, jestem wówczas dla policji jak puste powietrze, w przypadku, gdy ktoś chce mnie zabić czy zniszczyć mój dom. Zażywanie konopi jest bezwzględnie zabronione dla ludzi biednych, lecz policja oraz bogaci lekarze, architekci są wolni w Polsce, zażywanie jest legalne, nawet przemycanie i robienie na tym dużego biznesu. Wcześniej byłem całkiem zamożnym człowiekiem, dyrektorem artystycznym w firmy Nokia oraz www.ensto.com. Posiadałem wielki dom w Porvoo oraz 3 mieszkania w centrum Helsinek.


Mój status społeczny oraz prawa człowieka były kompletnie różne o tych później gdzie rodzina mojej polskiej żony uczyniła mnie bezdomną łajzą. Teraz należę do klasy B , ale gdy sąd z Finlandii
erkki.marttila@oikeus.fi stwierdza jak to jestem chory psychicznie, musimy wówczas pamiętać iż więcej jak 98% ludzi na tym świecie to władnie ludzie drugiej klasy. W Południowej Afryce teraz 2 miliardy!! Ludzie żyją w niebezpieczeństwie śmierci z powodu braku wody i żywności, natomiast bogaty zachód wszczyna, co rusz nowe wojny by mieć okoliczności do obrabowanie z ropy oraz minerałów Iranu, Iraku i Syrii.

Drugiej klasy obywatel Finlandii nie otrzyma pomocy policji, prokuratora, zabroniony kontakt z własnym dzieckiem gdyż uczą go by pozostał dumnym obywatelem klasy A, jak Alexander Stubb´´sosiaalista rodunjalostusta´´

 Kiedy to policja z Las Palmas Canaria powiedziała bezpośrednio, że prawa człowieka w przypadku Hannu Hietikko są wyłącznie na poziomie teorii, oni potwierdzili istniejący podział na A i B.


Administracja Unii Europejskiej jest ślepym potworem na nogach z gliny, jak cesarz bez odzienia i ten problem z pewnością należy do NAJWYŻSZEGO SĄDU UNII EUROPEJSKIEJ.

Jeśli nie rozumiesz swojej odpowiedzialności na poziomie naszego fikcyjnego scenariusza czarny ibis Europy powinien Cię zabić. Zastraszanie śmiercią nie jest nielegalne w Unii Europejskiej rządzonej przez ludzi takich jak Wy i Jyrki Katainen…......................


Przed tym wszystkim było tylko „ zespół stresu pourazowego Hietikko”, scenariusz kina fantasy, ale później jadę do Turcji, Iranu oraz Iraku i zacznę prowadzić „biuro reklamy”, jako legalna praca planera mediów, oni zadbają o prawo i porządek w Polsce, który rozpoczął 13 lat temu wielką wojnę przeciwko al gaida/isis. Zjednoczone narody nie zaakceptowały tego przestępstwa w USA i Polsce. Dlatego zamierzam pomóc LEGALNEJ STRONIE, używając legalnych metod.

Odsprzedam wszystkie moje kredyty i rządania Tureckim mafiom, lub do porządkującej firmie ISIS Europa, oni przybędą by zabrać dodając 40% do tego salda. Powinienem otrzymać pieniądze, aby rozpocząć produkcję filmu i na wydrukowanie książki tj.najnowszego testamentu zgodnego z synem boskim. Isis/ al qaida oraz nowi naziści otrzymali od tego Boga powód, aby rozpocząć operację wewnątrz Europy. Jeśli niemieckie kluby sportowe nie będą chciały współpracować z islamskimi wojownikami o wolność przeciwko WSPÓLNEMU WROGOWI, muzułmanie zaczną niszczyć żółte samochody oraz skutery DHL na całym świecie. Sytuacja jest bardzo poważna w Finlandii Polsce i w Niemczech, ale ja mógłbym pomóc, jeśli Wy mi pomożecie

 Gdy byłem zastraszany abym wrócił na Saharę, tylko Andrei Bogdanowicz chciał wynająć mieszkanie we Wrocławiu dla swoich robotników, ale nigdy nie zapłacił ani euro dla mnie ani Jackowi Kołodziej.

Zimą 2008-2009 Ossi Viljakainen oraz 50 Eko ludzi z Finlandii zużyli ogromną ilość drzewa opałowego, ale nie zechcieli narąbać nowego na następną zimę. To był prawdziwy powód, dla którego Jacek złamał swoją obietnicę, że nie zostawi Pani Violetty i farmy Williama na pastwę wandali. Jeśli to uczyni przysiągł w sierpniu, 2009 ,że Al qaida może go zabić, jego matkę, księdza oraz zakonnicę z Różanki. Z tych obietnic teraz zaczyna się wielki niebezpieczny proces „MUSTA SURMA” „czarna śmierć isis”. Zabicie księży i zakonnic z Polski i z Finlandii.


Jacek zapomniał jego własną obietnicę, gdy Andrej Bognadowitz abau@onet.eu odmówił zapłaty Jackowi miesięcznej kwoty 1400zł z wynajmu mieszkania we Wrocławiu i Jacek nie mógł kupić drewna opałowego. Gangsterzy Bogdanowicza rozkradli wszystko lub „odkupili” od Violety za mini cenę. Viola ma kredyty ode mnie 1, 27 miliona euro, nie ma prawa sprzedać niczego wobec kryminalnych sił. Jeśli ona ma jakieś pieniądze, musi być paragon, to będzie ODJĘTE  od końcowego  rachunku państwa polskiego oraz Pana Bogdanowicza. Jeśli umrę albo zniknę, Melika i 6 osób w jej rodzinie ma w sumie 10 % praw do wszystkich kredytów i do mojej własności

 Oni nie zaakceptują sprzedaży farmy, oni są rolnikami i mogą przyjechac by zająć się gospodarstwem, płacić Wiliamowi 40% dochodów netto. Byłoby znacznie lepiej, jeśli marokańska rodzina zajęłaby się domem rodzinnym Wiliama-, ale to nie jest możliwe do momentu, gdy Halina Cieplucha oraz jej młodsza córka w Łodzi uwierzy, że ”pewna część” należy do nich. Byłoby dużo bardziej bezpiecznie dla Polski, aby tą sprawę rozpoznać w sądzie w Kłodzku, oddać farmę do użytku rodzinie Meliki, nie zostawiać w rękach islamskiego „isis” lub rosyjskich komorników

Negocjatorzy - adwokaci
abresz@poczta.onet.pl,ilagoson@ilagoson.com,minna.tyvio@oikeus.fi ,asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi ,eija.savolin@jkl.fi

Państwo Polskie musi zapłacić mi za odbudowanie tego domu oraz 70euro/dzień licząc od 4.5.2005 kiedy to policjant Adam Polański nakazał mi opuścic mój własny dom. Do momentu, kiedy mój dom będzie nareperowany i ja mogę bezpiecznie, legalnie do niego przyjechać wraz z własnym synem Wilamem Sarnowiak. Przed tym, kiedy to będzie możliwe, 1.5.2015 dom musi być oddany farmerom z rodziny Meliki Ramouz oraz rodzinie jej siostry. Ci ludzie otrzymują 10% farmy i oddają Wiliamowi 3,4 hektara w miłym miejscu nieopodal Agadir

 

Państwo Finlandia jest mi winne milion euro, 300 000 dla mojego syna, 100 000 dla jego matki, 100 000 euro oraz paszport fiński dla Meliki Ramouz. Ostateczny termin 15.3.2015.

Jeśli nie mogą dostarczyć ewidencji na temat istniejących w Hietikko: „ chorób psychicznych, jak schizofrenia”, wówczas państwo Finlandia musi zapłacić te pieniądze.

Heidi.nystrom@elisanet.fi , Sąd Jyväskylä erkki.marttila@oikeus.fi oraz 3 adwokatów z minna.tyvio@oikeus.fi są PEWNI na temat istniejących chorób psychicznych w Hietikko , tylko z racji mojego wyglądu zewnętrznego oraz opinii na mojej stronie www. Oni muszą wyjaśnić jeszcze przed pierwszym lutym 2015 roku hiszpańskim śledczym oraz border1@wp.pl jakie są ich naukowe argumenty ,lub muszą być gotowi na spotkanie „mężczyzn w czerni”. Gdy sąd w Polsce orzekła, że Hietikko nie jest chory psychicznie, ale jest zbyt uczciwym człowiekiem, w fińskim sądzie tą szczerość określono, jako „choroby psychiczne” i nigdy nie pozwolili spotkać się z moim synem. To musi zostać wyjaśnione z racji bezpieczeństwa mojego syna. On jest w niebezpieczeństwie choroby- tak ostrzega lekarz z Hiszpanii Canaria. To przemoc przeciwko dziecku.

 
Psycholog Mariusz Border1@wp.pl z Wrocławia obawia się tego samego z racji tego przestępstwa. On musi powiedzieć policji oraz lekarzom z Hiszpanii WSZYSTKO, co wie na temat Sarnowiak i Hietikko. Pan Border ma ode mnie wolne prawo by wszystko powiedzieć w MEDIACH, te sprawy powinny zyskać ogromne zainteresowanie, w pierwszej kolejności zakonnice oraz księża powinni zginąć.

 Byłem teraz na Canarii i Fuengirola , poddany wielu testom i „skanerom”, a w następnym miesiącu, kiedy będę daleko, oni zrobią analizę tekstów na mojej stronie. Mają oni w 100 % metody, które wykrywają czy ktoś jest „chory psychicznie” czy nie. Sąd Jyväskylä i asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi otrzyma ten raport przed 1.3.2015

Jeśli hiszpańscy lekarze zgodzą się z sądową komisją psychiatrów w Kłodzku, psychiatrami Tapani Luoto, Iiris Keränen i Marchena Dolna, którzy sądzą, iż Hietikko nie cierpi na choroby psychiczne – to wówczas jest pewne, że rząd Finlandii jest winny dopuszczenia się bardzo poważnego przestępstwa popełnianego na prawach człowieka.

Przez 7 lat oni mówili do mnie i do mojego małego chłopca, jak Hietikko jest chory psychicznie – i to bez przedstawienia żadnych argumentów? O jakich chorobach jest tu mowa i jak się uzdrowić do tego stopnia by mieć możliwość spotkania z własnym synem? To jest nielegalna tortura przeciwko mnie i mojemu synowi. To przyczyniło się do powstania poważnego zespołu stresu pourazowego, który prawdopodobnie znajdzie koniec pod bombami NATO. Ale mój syn ma prawo do tego, by usłyszeć całą prawdę o swoim ojcu. Policja z Finalndii aresztowała mnie 2 razy , pobrali testy DNA etc,

judge erkki marttila w sądzie keski-suomi.ko@oikeus.fi zeznaje jak to Hietikko jest z pewnością chory psychicznie. Ale w ten sposób oni mi tego nie mówią. Rząd Finlandii musi wskazać lekarzom z Hiszpanii medyczną ewidencję z DNA oraz przeanalizować tekst z mojej strony internetowej przed 1.2.2015.

 Jeśli info@keuruunekokyla.fi, heidi.nystrom@elisanet.fi , prawnik asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi ,eija.savolin@jkl.fi nie może tego pokazać lekarzom z Hiszpanii poprzez konsulat finlandia.malaga@gmail.com tj. naukowej ewidencji na temat „choroby psychicznej” Hietikko wówczas to VALTIONKONTTORI musi zapłacić rekompensatę wspomnianą wyżej  i to przed przed upływem 15.3.2015– na konto Hietikko w Deutsche Bank Fuengirola. Po tym czasie ISIS zacznie domagać się osobiście pieniędzy od Ananda Seva. Frantsila Yrttitila oraz od wszystkich pracowników socjalnych oraz członków stowarzyszenia info@asianajajaliitto.fi

Kamila M przypuszcza, że moja była żona Violetta Sarnowiak w Keuruu w Finlandii zgadza się z twierdzeniem jak by to było dobrze, jeśli ktoś zaopiekuje się domem Wiliama we Wrocławiu, on go będzie później potrzebować. Ale Kamila M nie zna mojej byłej żony. Dla kobiet takich jak moja żona oraz jej matka, babka jest bardzo ważne by ich syn/ córka nigdy nie byli niezależni. Aby zrobić z nich inwalidów kontakt z ojcem musi być kompletnie odcięty, dlaczego jednak Finlandia opłaciła 3 kosztownych prawników do tego celu - z tytułu takiego przestępstwa przeciwko dziecku?


To bardzo źle, jeśli William, chłopiec 18 letni otrzyma takie mieszkanie w centrum Wrocławia, gdzie znajdują się wszystkie uniwersytety, również akademii sztuki oraz akademia muzyczna. Violetta zapewne uczyni wszystko, co może by zniszczyć również dom we Wrocławiu, ponieważ ONA jest  zależna od pieniędzy z fińskiej opieki społecznej i chce być tam w lesie keuruu wraz z ekologiczną sektą i z racji tego, że ONA chce by William należał tylko do niej przez całe jej życie, również Viola nie lubi pomysłu, aby 18 letni Wilam otrzymał moje ładne mieszkanie w centrum Helsinek Vides Linja 12 a 1. Było ono wynajęte, ale gdy pojawił się tam w 2007 r. mały problem z łazienką, Viola mieszkała w Helsinkach, ale nie chciał a rozwiązać tego problemu. Ja nie mogłem nic zrobić, dlatego że nie pozwolono mi przebywać w Finlandii poprzez dziwne aresztowania mnie, więc jedynym rozwiązaniem było sprzedanie tego ostatniego domu w Helsinkach za małą cenę 70 000euro.

Dla mojej byłej żony byłoby lepiej, aby Hannu nie miał domu w Finlandii w ogóle, wówczas nie spotka się z Wiliamem- nie będzie żądał żadnych praw, jako bezdomna łajza. Kiedy Hannu przyjeżdżał do Finlandii Viola za każdym razem prosiła policję by mnie aresztowano. W Finlandii to wszystko prawda, co mówią kobiety „ ja systeemin vartija on poliisin työ´´,-

Pomagałem tej mizernej kobiecie z komunistycznej Polski 1987 – by mogła przyjechać do mojego nowego domu w Porvoo. Ona żyła i dużo podróżowała za moje pieniądze i kiedy wszystko było w Polsce, ona nie próbowała mnie kochać w dalszym ciągu. To było niemożliwe gdyż Hietikko przez te 20 lat był chory psychicznie – tak twierdziła. Hietikko ma charakter psychopaty- mówi z keuruu ekokyla
lassila.anna@luukku.com. Ale to dziwne, jak to obrabowanie chorego psychicznie inwalidy mogłoby być legalne? W tej chwili ona okrada własność naszego syna, i tu się rodzi pytanie, czy to możliwe by Viola była chora i odzwierciedlała to wszystko na moim obliczu. Psycholog Border zna nas oboje, on musi odpowiedzieć na te pytanie.

 

Pieniądze w kwocie 70 000euro z Helsinek zostały zainwestowane w farmę w Polsce, dlatego że w naszym dokumencie kredytowym było napisane, że Viola musi to dać Hietikko, – gdy będę miał legalne pozwolenie zostania właścicielem. Albo musi oddać 870 000 e.

Prawnik Jarosław Krotliński otrzymał właśnie takie pozwolenie w 2008roku z sądu w Warszawie, natomiast Viola oraz jej rodzina odmówiła oddania mi prawa do własności i nie spłaciła niczego.Tym listem do Violetty Sarnowiak, do wielu świadków oraz prawnika Izabeli Dzikowskiej z Łodzi, pozostawiam ten kredyt w kwocie 1, 27 milionów– musi zostać zapłacony albo skonstruowana umowa omówiona na /aga.htm. Kredyty należą do rodzin Haliny oraz Izy, dlatego że to oni naciskali oraz przymuszali słabą Violę do przestępstw przeciwko jej własnemu domowi oraz przeciwko własnemu dziecku. Jeśli pozwoliłaby mi tam zostać, dom nie zostałby zrujnowany. Mógł dać pieniądz dla naszego wspólnego syna.

 

Policja z Międzylesia powiedziała, że JEŚLI Hietikko jest właścicielem największego gospodarstwa w Gniewoszowie policja wówczas potraktuje mnie poważnie. Jeśli nie, Hietikko będzie dla nas jak puste powietrza- stwierdził K. Miezzallo. Halina dała zlecenie, aby wrzucić stąd Hietikko- tak wyznało w 2009r. trzech policjantów Piotrowi Piaskusowi oraz mnie.


Również policja nie wzięła poważnie faktu, gdy Ossi  Viljakainen oraz Lisa Kannisto wynajęło gospodarstwo jesienią 2008 roku, a wkrótce przybyło kilku uzbrojonych mężczyzn w samym środku nocy. Viola odmówiła potwierdzenia umowy Ossiego na 30 lat. To spowodowało destrukcję mojego domu. Gdyby wcześniej Viola powiedziała mi, iż ona nigdy nie będzie chciała szanować warunków małżeńskich oraz umów kredytowych, nigdy nie dając mi oraz mojemu synowi prawa własności do gospodarstwa, wówczas to powinienem sprzedać 2 traktory, maszyny do drewna, magazyn, zabrać stamtąd moją muzykę oraz kolekcje sztuki, meble zrobione przez mojego ojca oraz dziadka.

Ten, kto zapobiegł, aby Hietikko został właścicielem farmy, gdzie MOJE pieniądze zostały zainwestowane – 1, 27 miliona euro – ten jest odpowiedzialny za to i musi zapłacić lub umrzeć. Tym kimś nie może być Violetta Sarnowiak, dlatego, że oboje mamy jedno dziecko, które to jest wspólne. Violeta nie może dać nakazów, aby zniszczyć własność oraz dom rodzinny jej własnego syna! A może jednak to możliwe? Ona zażądała, aby zabić nasze pierwsze dziecko jeszcze przed jego urodzeniem, ona nie ma zbyt wielu uczuć, nie ma litości, dlatego, że nikt nie zadbał o jej uczucia, gdy ona sama była dzieckiem, a rodzice dopuszczali się na niej ciężkich tortur z powodu jej problemów. Za tymi przestępstwami stoją niemieccy naziści z getto w Łodzi, gdzie Violetty ojciec miał być w niemieckiej szkole. Dlatego Niemcy powinni cierpieć z powodu tego przestępstwa, jeśli nie chcą oni zapłacić „ kredytu ich honoru”. Mój ojciec musiał być przez 4 lata na strasznej wojnie Barbarossa by pomagać niemieckim nazistom zabić 20 milionów Rosjan. Teraz w sądzie w Finlandii oni obwiniają mnie za wynik przestepstw wojennych Niemców w Polsce.

W tej szalonej sytuacji muszę poprosić o pomoc od islamskich wojowników wolności a żółte samochody oraz skutery z DHL na całym świecie pozostaną obiektem świętej wojny, jeśli niemieckie kluby sportowe nie pojadą do Międzylesia/ Mittelwald i zniszczą wszystkie domy, spalą samochody oraz zastrzelą ludzi. „wyniosą się do Finlandii, inaczej was zabijemy, jeśli po 2 miesiącach tu wrócicie ”. Tego typu zachowanie było kilka lat całkowicie legalne – i to w samym środku Unii Europejskiej – powiedział konsul vappu.pajala@formin.fi a sąd w Strasburgu, fiński sędzia Hirvelä . To, co jest legalnym by uczynić tym najmniejszym, to jest również legalnym by to uczynić każdemu domowi w Międzylesiu, który to nie jest gotowy by powiedzieć całą prawdę na temat mafii w Międzylesiu- prokuratorom oraz adwokatom jkcm@onet.pl,j.luszczak.vp.pl,vroby@gmail.com,kancelaria@onet.pl,marek.rudnicki@gmx.net,abresz@poczta.onet.pl

Niemcy wyrządzili wiele złego Polsce, dlatego teraz Polska jest zraniona, załamany naród, ale nie aż tak zły jak Finlandia. Trochę dziwne metody nauki mają dzieci w Polsce.

Wujek Violetty Bogdan przychodził każdego dnia z pracy do swojej matki, nie do swojej żony i córki. Bogdan zmarł na atak serca przed ukonczeniem 50 lat. Matka Violetty ZAWŁASZCZYŁA Violę w ten sposób, że Halina musi otrzymać pieniądze z naszego 18 letniego małżeństwa. Halina chce oddać połowę naszej własności dla dzieci jej młodszej córki praz prawnikowi kuzynki Izabeli Dzikowskiej. Oni współpracują z mafią z Międzylesia oraz z skorumpowaną policją.

Dlatego też Viola słuchała sądu Jyväskylä, że ziemie z naszej farmy muszą być podzielone, dlatego że zostały one zakupione przez pieniądze jej matki oraz siostry. Policja z Finlandii Keuruu ma oryginalne dokumenty kredytowe na 870 000 euro o 400 000 euro, które to udowadniają, że Violetta próbuje okłamać sąd, a jej matka musi być sprawdzona, ponieważ chowają się za tym wiele powodów dokonania wielu przestępstw, również wszczęcia mordowania rzymsko katolickich księży, zakonnic, prawników, pracowników socjalnych ss. kobiet z Finlandii. Ja nie daję takich rozkazów, a ludzie, którzy planują filmowe fantazje nie są obciążeni odpowiedzialnością

 ................................................

Droga między Agadirem i Polską (Międzylesie) www.unianova.eu/umwelt.htm

 

 

 

 Hannu Oskari Hietikko    on way to Iraq

 polish.htm

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Spółka ZOO    ul Traugutta 50-417 Wrocław
 

Hannu Hietikko- obywatel Finlandii. właściciel mieszkania przy ul Traugutta 81 m 16    odwiedzał Państwa biuro w maju 2012. Zapłaciłem wówczas brakujące 40 euro/ miesiąc
przypadające na ostatnie lata kiedy to firma budowlana

Andrzej Bogdanowicz używała tego
mieszkania bez wnoszenia jakichkolwiek opłat dla mnie oraz dla Państwa. również Andrzej   nic nie zapłacił na rzecz farmy w Międzylesiu z intencją aby Jacek Kołodziej opuścił farmę,
by ten mógł obrabować posiadłość.

Przed tym zdarzeniem ossi.viljakainen@gmail.com został
zastraszony w nocnym ataku na niego:
A skorumpowana policja niczego nie dochodziła, nawet   faktu zamordowania 3-ech ludzi którzy chcieli pomóc Hietikko.

Ostatniej zimy nieruchomości home expres nie chciał wynająć nikomu mieszkania, za żadną  cenę gdyż samburski@gmail.com nie chce mieć problemów z mafią z Łodzi i z Międzylesia.    Nigdy nie mieliśmy wcześniej takiej sytuacji , w której nikt nie chciał wynająć mieszkania   w centrum Wrocławia za żadną cenę.

Przy Traugutta 81 nie było wynajmujących i opłaty do Spółka Zoo są znowu niezbilansowane.
Chciałbym, aby Państwo zrozumieli, iż to wszystko jest powiązane z międzynarodowym
przestępstwem. Proszę o cierpliwość, musimy poczekać na to co powiedzą sądy, kto musi
zapłacić i ile.   Spółka ZOO zdecydowanie powinna dostać to co musi dostać. JA daję na to gwarancję oraz  swoje słowo.  Proszę o nie wszczynanie żadnego procesu sądowego z racji nieopłaconych należności. Nikt

Państwa nie ma zamiaru oszukiwać, a ja nie mam zamiaru sprzedawać rodzinnego domu
Wiliama Sarnowiak, farmy w Międzylesiu też nie sprzedamy. Jesteśmy legalnymi obywatelami Unii Europejskiej i mamy prawo do tego by żyć w Polsce. 

  Ta sprawa jest obecnie w sądzie w Strasbourgu nr 23832/13 oraz w sądzie w Finlandii, gdzie  mój syn został nielegalnie porwany i przez 5 lat ukrywany. Również w Kłodzku w sądzie muszą zająć się tym poważnym przestępstwem.
 

Rok temu w Państwa biurze Spółka ZOO opowiedziałem Państwu krótko o problemach z tym  mieszkaniem oraz o polskiej mafii, tydzień po mojej wizycie, 28-mego maja 2012 roku   w OŁAWIE siedmiu uzbrojonych terrorystów policyjnych wyłamało drzwi do mojego pokoju    w hotelu, rzucili mnie brutalnie na podłogę raniąc moją szyję i prawą rękę.

z Centrum   Medycznego Vita udokumentował uszkodzenia mojego ciała. Wówczas to musiałem uciekać    szybko z Polski. W Finlandii byłem 3 miesiące, ale tam nie zaoferowali mi żadnej pomocy    lekarskiej. Mojego syna mogłem zobaczyć tylko przez godzinę w ciągu całego lata. On ma teraz   12 lat i jest nauczony nienawiści do swojego ojca, jak również uczony strasznych kłamstw.

 Polski konsulat w RABACIE musi przyznać  się do odpowiedzialności w tej nietypowej sytuacji, by wyjaśnić policji oraz urzędnikom   celnym w Maroko, iż Hannu samochód wraz z przyczepą zostaną w Maroko, aż  do wyjaśnienia spraw oraz uzyskania pokoju społeczności w Międzylesiu i we Wrocławiu.
 

Takie jest zadanie Unii Europejskiej od 4.5.2005, gdy od dnia policja rozkazała mi wynieść się  z farmy do dnia, w którym będziemy mogli bezpiecznie wrócić do domu Państwo polskie musi  wypłacić mnie, mojej byłej żonie oraz mojemu synowi 50 euro za każdy dzień oraz zwrócić   koszty naprawy oraz kradzieży mojego mienia, jak również spłaci rachunki Spółki Zoo.
 

Nie jestem winien przestępstw w Finlandii, Polsce czy Hiszpanii, ale moja była teściowa Halina   Cieplucha oraz jej młodsza córka sporządzili jakieś wstępne umowy z niemieckimi   inwestorami, którzy to chcą kupić nasze ziemie 34,5 hektary.

Byłem żonaty z polką Violettą Izabelą Sarnowiak przez 18 lat. Zainwestowałem cały swój
majątek tu w Polsce 1998 2008.

Ona jest dobrą kobietą ale jej rodzice zranili ją w nieprawdopodobny sposób gdy ta miała 16 lat. Z racji tej przyczyna moja żona stała się
bardzo słaba wobec życzeń i rządów jej hardej matki, jak również młodszej siostry i kuzynki
prawnika Izabeli Dzikowskiej, która jest surowym prawnikiem, stawiającym przed sąd własną
matkę aby móc wyłudzić jej pieniądze.
 

Moja żona się poddała i pozwoliła im na kradzież i obrabowanie rodzinnego domu naszego
syna, nie mając żadnych kredytów wobec nikogo. To jest jasne, iż my wszyscy w trójkę
jesteśmy ofiarami tych przestępstw
 

Generalny prokurator z Finlandii Jyvaskyla musi wszcząć postępowanie o dokonanie
przestępstwa, straszną przemoc na rodzinie Williama Sarnowiak, któremu odcięto całkowicie  kontakt z ojcem- mentalna oraz ekonomiczna przemoc przeciwko dziecku

Prawnik Ari Kuukka Multiantie 1 b 12, 42700 Keuruu asianajaja.kuukka@mt.inet.fi
ma zleconą ode mnie pracę aby złożyć wszystkie sądowe sprawy związane z odcięciem mnie  od kontakt z synem. Do tych wszystkich spraw przyczynia się JEDEN ten sam powód, wyznaje  dwóch ważnych świadków psycholog Mariusz Border, ul. Legnicka 52 Wrocław  border1@wp.pl

...oraz kościół rzymsko-katolicki tj, ksiądz Josef Siemasz. Z tego samego powodu
moja była żona w Porvoo zabiła poprzez aborcję nasze pierwsze dziecko, a potem porwała   pod nieznany adres syna Williama odcinając całkowicie jego kontakt z ojcem, dodatkowo
oczerniając reputację jej byłego męża, który to pomógł jej dostać się do Finlandii
z komunistycznej Polski.  Ten  nowy  domy  Ja  dai  dla Violi

to  this  new  house in Finland Porvoo  I  helped   wounded  girl  from Poland,  i took  care her 18  years , paid all  expensive therapias. After  this all  everything ´´ is Hietikkos  fold ´´  and I  have no  home  in this world. I  never  can see  my only son

To jest przemoc przeciwko dziecku.  

Prawnik Ari Kuukka musi wyjaśnić sądowi w Finlandii jaka to jest tego jedna przyczyna.  Dlaczego nasz nowy dom w Porvoo został zniszczony.
 

Z jakiej to przyczyny nie dano mi prawa własności farmy w Polsce w 2008 roku, gdy prawnik  Krotliński otrzymał pozwolenie z sądu w Warszawie: w zawartej umowie o kredyt na sumę  870 000 euro jest napisane iż farma oraz mieszkanie na ul Traugutta są gwarancją tegoż   kredytu i wówczas to Viloletta musi oddać to Hietikko lub zacząć spłacanie kredytu.
 

Sprzedanie NIE wchodzi w rachubę zanim nie zapłaci ona całej sumy 1,869 euro.
Oni nie oddali mi farmy. Violetta oraz mój syn nie chcieli tam przyjechać.
 

ossi.viljakainen@gmail.com musiał czekać 8 miesięcy, aby potwierdzić umowę wynajmu na 30   lat dla działalności jego szkoły Jogi Ananda Seva. Oni nigdy nie sporządzili takiej umowy, tylko  wysłali nocą uzbrojonych gangsterów od Andrzeja Bogdanowicza.

Świadkiem jest,  Pawel Boycoff  Dlugopola Zrj   i matti.nuutinen@helsinki.fi

Jednym i tym samym powodem, dla którego mój pierwszy syn nie mógł przyjść na świat
do naszego domu w Porvoo w Finlandii jest powód, dla którego William musi żyć w ubóstwie  bez jego własnego ojca. Powiedziałem im, iż przychody z najmu farmy oraz mieszkania na ul. Traugutta muszą być przelewane na konto mojego syna i z racji faktu, iż nie jest mi pozwolone  wjechać do Polski odpowiedzialność za farmę oraz mieszkanie we Wrocławiu ponosi moja  była żona, ale ona nie może. Ona otrzymała nakaz od swojej rodziny w Łodzi by zniszczyć   wszystko. Mam nadzieję, iż Spółka Zoo odmówi im pomocy w tym przestępstwie.


W Finlandii moja była żona próbowała pomówić z sądem jyvaskyla minna.tyvio@oikeus.fi   na temat jak jej matka Halina Cieplucha zainwestowała ziemię z naszej farmy, remontując   budynki należące do Hietikko.
To wyjaśnia wszystko. Oni nigdy nie zainwestowali ani jednego euro. Wszystkie pieniądze  pochodziły ode mnie, ze sprzedaży damo w Porvoo oraz 3-ech mieszkań znajdujących się  w centrum Helsinek. Mamy na to dokumenty.
 

Za moje własne pieniądze, w grudniu 2002 kupiłem mieszkanie przy ul Traugutta 81 m 16  oraz farmę 34 , 5 hektarów w Międzylesiu Gniewoszów 6. Po tym fakcie moja teściowa Halina   Cieplucha ul. Bratyslawska 13 m 24 ŁODŹ nakazała mojej żonie, by ta porwała naszego syna  do Finlandii pod nieznany adres, i poprosiła policjanta z Międzylesia Adama Polańskiego, aby   ten wyrzucił mnie z Polski . Oni obrabowali naszą całą pracę.

VIOLETTA SARNOWIAK ODSŁANIA TĘ PRZYCZYNĘ W JEJ LIŚCIE Z KWIETNIA 2010 R   KIEROWANEGO DO SĄDU JYVASKYLA, MINNA.TYVIO@OIKEUS.FI. ONA PISZE JAK JEJ   MATKA HALINA CIEPLUCHA ZAINWESTOWAŁA JEJ PIENIĄDZE ORAZ, ŻE OPŁACIŁA  GRUNTY O WIELKOŚCI 34,5 HEKTARÓW, A DO HIETIKKO MIAŁY NALEŻEĆ WYŁĄCZNIE  4 BUDYNKI. TO JEST OGROMNE KŁAMSTWO, KTÓRE JEST MOŻLIWE  DO UDOWODNIENIA. 

TO KŁAMSTWO WYJAŚNIA FAKT, DLA KTÓREGO VIOLETTA CHCE OCZERNIĆ MOJĄ  REPUTACJĘ, CO UNIEMOŻLIWIA SPOTKANIE OJCA Z SYNEM. DLACZEGO  DOPUSZCZONO SIĘ 25-CIU PRZESTĘPSTW W POLSCE, 3-ECH PRZESTĘPSTW W
FINLANDII, 2ÓCH NIELEGALNYCH ARESZTOWAŃ W FINLANDII.
OPOWIADANIE KŁAMSTW W SĄDZIE W FINLANDII W TAK ISTOTNYCH POWIĄZANIU     NIE POWINNO BYĆ LEGALNE. TA SPRAWA POWINNA BYĆ ROZPATRZONA PRZEZ   PROKURATURĘ GENERALNĄ W POLSCE JAK I W FINLANDII.

Kiedy musimy wysłuchiwać przez wiele lat jak świadkowie jehowy z rodziny Ilnickich wykrzykiwali  z zewnątrz naszego domu „ wynoś się do Finlandii, zabijemy Cię” i gdy nasz samochód został spalony  przez ich przyjaciół , wówczas doktor Henryk Lange przeprowadził prywatne dochodzenie w tej  kwestii , o co więc chodziło ?

 On doszedł do wnioski, że Ilniccy chcą nas wygonić z domu aby mieli  oni możliwość dokonywania kradzieży w naszym lesie. Sołtys wsi Mietek Staizek w 2008 roku  powiedział do mnie i do Wojtka Kubicy iż Ilniccy współpracują razem z policją Adam Polanski i  terroryzują całą wieś. Polanski dostaje część pieniędzy gdy Ilniccy mogą okradać nasz las.  

Gdy w końcu udało im się nas wypędzić, Bogdanowicz/ Zaba zdemolowali nasz dom na małe kawałki,  policja z Międzylesia dostała pieniądze. Policja nic nie zrobiła wobec odbywającego się poważnego przestępstwa , ale teraz muszą coś zrobić jeśli nie chcą tam widzieć międzynarodowych łowców  terrorystów.

Wtedy gdy konsulat Finlandii vappu.pajala@formin.fi , sąd w Strasbourgu oraz fiński sędzia Hirvela  pisali, iż to nie jest legalne by takie rzeczy robić na terenie Unii Europejskiej, również moje   manuskrypt kina( fantastyki ) exodus  today okazała się wersją dość agresywną.


Również zgodnie z prawem Koranu oraz Biblii, to co było legalne by uczynić najmniejszym, jest  również legalne by to samo uczynić tym największym lub komukolwiek innemu. Ale oni w Finlandii  podali mnie do sądu z powodu moich fantazji.


Chcę podać do sądu fińskiego nauczyciela Karma-jogi, Ossi.Viljakainen@iki.fi . On pożyczył od   Hietikko 9000 euro, zakupił mojego VW golfa za 1000 euro, traktor ZETOR za 20 000 euro. Jego  organizacja Ananda seva obiecała zapłacić 200 000 euro, jeśli ono zerwą ze mną umowę.
 

Dokument ten jest w kancelarri prawnej Marek.rudnicki@gmx.net ale gdy w 2009r uzbojeni
gangsterzy wkroczyli nocą i gdy okazało się jasnym iż policja w Międzylesiu oraz konsultant Finlandii  to akceptują, wówczas Viljakainen musiał uciekać stamtąd. On zepsuł samochód , oddał traktor swoim  znajomym i nigdy nie zapłacił mi ani jednego euro.

 On złamał prawo jako nieuczciwy kredytobiorca.Ta sprawa dowodzi, iż policja z Międzylesia oraz konsulat Finlandii nie chronili tylko Hietikko by  mógł zostać na gospodarstwie ale wygląda na to że nikomu nie było pozwolone by tam przebywać.


Na płycie CD , którą wysłałem prokuratorowi, ADAM ZABA wyznaje jak policja oraz wielki szefgangster  BORISKO  from Miedzylesie razem współpracują i ta liga stoi za tymi przestępstwami.

Również Halina  Cieplucha oraz jej młodsza córka mają z tym dużo wspólnego. Violetta Sarnowiak bardzo się tego  wstydzi i się bardzo boi, że to powiem naszemu synowi, dlaczego nie mogę mieć żadnego kontaktu z  moim jedynym dzieckiem, nawet do niego nie mogę zadzwonić, ani wysłać listu.

 


W okresie pomiędzy 2008 rokiem a dziś, Andrzej Bogdanowicz ( ul. Słoneczna 1, Długopole)
obrabowywał nasze gospodarstwo. Świadkowie Paweł oraz Ludmiła Boycoff wyznali to Dietmarowi   Schuller i Vera Vyroby. Żądam od niego 450 000 euro lub niech jego firma budowlana abau@onet.eu  wyremontuje wszystkie 4 budynki tak by powróciły do tej samej kondycji jak przed ich destrukcją,  również zwrócić wszystkie ukradzione maszyny oraz materiały, włącznie z moją kolekcją sztuki wartą  599 000 euro. Jeśli on ich nie będzie mógł odnaleźć wówczas musi on zapłacić również te 599 000  euro.

Po drugie to będzie obowiązek firmy ubezpieczeniowej Allianz, ul. Ruska 8 Wrocław gdzie wykupiłem   drogie pełne ubezpieczenie 2009-2010. W prawidłowym terminie sporządziłem im raport odnośnie  wszystkiego co zdarzyło naszemu domowi się pomiędzy 2009-2010. Ale firma Allianz , pani Anja   004860181244 odpowiedziała: „ nie przeszkadzaj nam szalony człowieku, potrzebujesz   psychiatrycznego leczenia „ Allianz nie może odpowiedzieć na takie zdarzenie iż jest przedawnione.


Oni skrzywdzili mój honor i zachowali się jak gangsterzy.
Psycholog Border1@wp.pl oraz sąd w Kłodzku z biegłymi psychiatrami udowodnił iż Hietikko nie jest  chory psychicznie , VI K 93/07.

Policja z Międzylesia oraz prokurator z Bystrzycy Kłodzkiej nie mogą stwierdzić iż ta sprawa jest  przedawniona ponieważ oni odmówili wykonania swojej pracy mówiąc, iż Hietikko jest dla nich jak puste powietrze. Państwo Polskie jest odpowiedzialne!
 

Gdy policja, Adam Polański rozkazywał mi bym opuścił swój dom. Pierwszy rabunek 2005-2006 to  była robota Pana Borisko z Międzylesia- tak wyznaje Adam Zaba w nagraniu, które przekazałem  07.06.2012 roku do szefa Policji we Wrocławiu. Zaba mówi iż część pieniędzy Borisko miał dać   policji. Również czegoś nielegalnego dopuściła się Violetta Kulawik, Adam Zaba, Ela Kaplita, oraz   Ossi Viljakainen, Marisa Malinowska, Agata Piaskus, Gazeta Brama Klodzko, rodzina Ilnickich.

Oni  wspólnie obrabowali nasz dom, podpalili samochody mojej byłej żony oraz mojego syna, Violetty i  Williama Sarnowiak Gniewoszów 6 w Międzylesiu.
 

Jestem inwestorem tego projektu, na który zaciągnęła kredyt w wysokości 870 000 euro rodzina Violetty Sarnowiak. W środku domu były moje meble, jedwabne dywany, wielka biblioteka, kolekcje  sztuki z mojego starego domu w Finlandii o uznanym ubezpieczeniu równej wartości 599 000 euro.

Te osoby chciały sobie przywłaszczyć własność naszego syna:
matka mojej polskiej byłej żony, Halina IZA   Viesa

Z racji głębokiej i nieprzerwanej przemocy doświadczanej przez moją żonę w dzieciństwie, ona czuła  się zbyt słaba aby walczyć przeciwko tym trzem diabelskim zachłannym kobietom.

Psycholog Mariusz  Border z Wrocławia jest w posiadaniu ręcznie pisane przez Violettę jej własne pamiętniki, które pokazują wszystko. Gdy to wyznałem, wówczas Viola poprosiła policję z Finlandii, aby ci aresztowali  mnie i umieścili w szpitalu dla psychicznie chorych, aby wszczęto postępowanie sądowe mówiąc iż  Hietikko zranił jej „honor”. Żądam aby fiński sąd/ policja zapytały Pana Border co on wie na temat  tego co pisała Violetta?

 

On naświetli podstawową przyczynę dokonania tych 25ciu przestępstw, które
dokonały się w Polsce, 5 w Finlandii , 3 w Hiszpanii gdzie to polscy gangsterzy przyszli do moich   drzwi w calle Cordoba 5/ 704 Terremolinos. Oni chcieli mnie zmusić abym sprzedał gospodarstwo ,  tak jak chciała tego Halina Cieplucha oraz tero@artimo.fi.

Nie poszedłem do notariusza by cokolwiek
podpisać. Uciekłem na Saharę.

Moje żądania oraz roszczenia są następujące:
 

870 000 euro plus 599 000 e, plus 8 lat ciężkiej pracy architekta Sarnowiak 300 000 e ,   rekompensata dla mojego syna 100 000 euro , który utracił swojego ojca oraz rodzinny dom z racji w/w   przestępstw, dla mnie rekompensata 50 000 euro za cierpienia oraz horror, zastraszanie śmiercią oraz  podpaleniem. 50 000euro za utratę wszystkich dotacji oraz możliwości na rozpoczęcie agroturystycznej  działalności- MINUS wartość ziemi 34,5 hektarów 30 000 euro , której nie sposób było zniszczyć lub  ukraść.

20 000 euro w sprawie horroru, napadu oraz tortur , których policja z Oławy na mnie się dopuściła   (28.05.2012) by mnie tak wystraszyć abym opuścił Polskę.

Moja szyja oraz ramię zostało bardzo  zranione, wszelka ewidencja znajduje się u mojego lekarza w centrum medycznym VITA przy ul.   Oławskiej we Wrocławiu.
 

Żądania w Polsce- podsumowując : 1.969.000 euro, plus 300 000e które zostaną nadmienione poniżej  w tym liście. Przekazuję 20%+20% dla mojego syna oraz mojej żony jeśli Violetta zaprzestanie  kłamstw i będzie w sądzie mówić prawdę oraz zaakceptuje normalny kontakt pomiędzy ojcem oraz  moim synem. 50% dla mnie , 10 % powinno być przeznaczone dla mojej marokańskiej rodziny.

Jeśli państwo polskie pomoże mi w tym wówczas ja wskażę 3-ech świadków, którzy pracowali dla  fińskiej firmy PATRIA, gdy oni dokonali największego biznesu w ich historii i zbudowali PASI  wojenne samochody dla Polski używając do tego III-ej kategorii śmieciowego metalu. Wielu polaków  zginęło przez to oszustwo. Świadkowie chcą 20% z tej rekompensaty.

Również jeśli państwo polskie  i gminna Miedzylesie
nam pomoże i przekaże nam 96 zezwoleń na budowę na naszym gospodarstwie by wybudować tam  nowe jugend domy z bali „Wystawa Wsi” ja wówczas pomogę Wam by otrzymać 96 zezwoleń na   budowę na południu plaż Agadiru, by stworzyć wystawę wsi ,

500 polskich fabryk oraz centrum  polskiej kultury.

Do tego miejsca każdego roku przyjeżdżają miliony turystów i my możemy
zorganizować wiele miejsc pracy dla Polski.

Sąd w Kłodzku powinien zdecydować w jaki sposób powinien być dokonany podział pomiędzy  wymienionymi osobami. Państwo Polskie, gmina Międzylesie oraz firma ubezpieczeniowa Allianz.

Jako ofiara przestępstw ja, moja żona oraz mój syn muszą otrzymać bezpłatnego prawnika.  Prawnik Maciej Abresz , ul Łąkowa 4/1 Wrocław, tel 0048 609407942 abresz@poczta.onet.pl musi  sfinalizować postępowanie karne w Kłodzku (POLSKA) VI K 93/07 ,

żądając od Ilnickiego 100 000  euro lub 8 hektarów gruntów, Od Malinowskiej 100 000 euro lub 8 ha gruntów. Oni w ciągu 8 lat  zapobiegali poprzez systematyczny terror wystartowanie mojego agroturystycznego biznesu.

 Przy  pomocy policji Adam Polański , Marysi Malinowskiej oraz rodziny świadków jechowych Ilnicki  wszczął przeciwko mnie postępowanie karne trwające 3,5 roku , podczas którego to próbowali oni  udowodnić iż Hietikko jest najbardziej demonicznym, najbardziej niebezpiecznym terrorystą w Polsce.

Biegli komisji psychiatrycznej oraz prokurator Beata Jelińska doszli do wniosku, iż to w ogóle nie jest  prawda a Ilniccy z Malinowska muszą zapłacić. Jeśli Abresz nie dokończy swojej pracy, za którą mu zapłacono, powinien być ukarany i zapłacić 200 000 euro.

Gazera Brama, redakcja@mojabrama.pl to publiczne media w Kłodzku które rozprzestrzeniają  rasistowską nienawiść przeciwko mnie. Dowód w internecie. Oni muszą zapłacić mi 100 000 euro   rekompensaty i opublikować bardziej prawdomówny artykuł o wydarzeniach z Międzylesia.

Oni  powinni poprosić o opinię prokuratora Beatę Jelińską a nie publikować jakieś PLOTKI!
 

K.Miezzallo powiedział do mnie oraz do Mietka Stainzyk, Wojtka Kubicy, Janusza Rajchel iż tak długo  jak Hietikko nie jest właścicielem gospodarstwa, to Hietikko jest dla policji jak puste powietrze.

Zgodnie z kredytem oraz umową małżeńską , rodzina Haliny Ciepluchy powinna oddać własność  (posiadanie) Violecie, mnie oraz naszemu Synowi Williamowi Sarnowiak. Ale pani Halina zaczęła  szantażowanie , ona nie chciała oddać posiadania mojej żonie przed jej wyjazdem do Finlandii,  porwaniem pod nieznany adres syna, dokonać rozwodu oraz opowiadaniem kłamstw przed sądem w  Finlandii minna.TYVIO@OIKEUS.FI.
 

Powinienem poczekać do 03.09.2012 aby prokurator oraz policja zaczęli swoją pracę i poinformowali     advokat   asianajaja.kuukka@mt.inet.fi   , in english

o wszczęciu mojego prawnika w Hiszpanii (Mr Gonzales.) ilagoson@ilagoson.com  .

 

Jeśli oni ciągle nie będą chcieli tego zrobić  wówczas moja rodzina w Maroku sprzeda moje kredyty 1.969 miliona euro tureckim oraz  marokańskim wydziałom oraz kolekcjonerom długów z prowizją 30% .

Moja rodzina poprosi ich  TYLKO by negocjować tą sprawę -nic nielegalnego nie robić . Ale oni podejmują niezależne decyzje a  moja rodzina nie ponosi odpowiedzialności za to co będzie.
 

Żądam aby Violetta Sarnowiak odpowiedziała dochodzącym przestępstwa oraz sądowi w Kłodzko czy  dała ona jakiekolwiek obietnice Andrzejowi Bogdanowiczowi aby zniszczyć nasz dom?

Jako  kredytobiorca nie ma prawa do tego, to byłoby przestępstwo przeciwko własnemu synowi by  demolować dom rodzinny Williama, niszczyć kulturalnie i historycznie wartościowy obiekt! Poza tym  Pan Bogdanowicz na pewno był bardzo dobrze poinformowany iż 2 traktory, maszyny do drewna, kolekcje sztuki, deski oraz materiały budowlane należały właśnie do Hietikko a nie do Sarnowiak.

Violetta Sarnowiak musi wyznać w sądzie w Kłodzku dlaczego ona tak poważnie zraniła mój honor  gdy mówiła do swojego syna oraz do wielu osób w Polsce oraz w Finlandii , iż Hietikko jest chory psychicznie i w 100% winny destrukcji naszego domu? Policja z Międzylesia G Kugfir w 2009roku  powiedzieli mi oraz ossi.viljakainene@iki.fi iż wina Hietikko to maksymalnie 10%.

Prokurator Beata Jelinska powiedziała iż te 10% jest dlatego iż Hietikko jest zbyt niebieskooki, ma  zbyt dobre serce, jest zbyt uczciwy . Kogo Violetta chroni i dlaczego? Żądam aby sąd poprosił o opinię   psychologa Mariusza Border , ul. Legnicka 52 we Wrocławiu , border1@wp.pl


Żądam aby Violetta zadbała o jej gospodarstwo i sporządziła umowę najmu z zaufanymi rolnikami  takimi jak rodzina Zamosch , aby zdobyć pieniądze dla jej syna . 

Właściciel lasu musi zadbać o swój las bo tam jest bardzo dużo drogiego drewna. Sprzedaży jakiejkolwiek części ja nie zaakceptuję jeśli ona nie spłaci mi wszystkich jej pożyczek oraz  dodatkowo 10% rocznych odsetek.

Informuję, iż Hietikko nie ma odwagi by wrócić do Polski i jeszcze bardziej po tym co wydarzyło się  po 28.05.2012. Państwo Polskie , ambasada w Helsinkach muszą opłacić koszty leczenia. Jest pewnym  iż ktoś zapłacił skorumpowanej policji aby mnie wystraszyć bym opuścił Polskę. To się zdarzyło już po raz TRZECI.

Jeśli Państwo Polskie zamierza ukryć te przestępstwa bez żadnej odpowiedzialności, informuję iż to  może oznaczać ograniczoną wojnę. Mam wielu popierających w świecie Islamu, którzy chcieliby abym  wszczął postępowanie sądowe w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości w Hadze dla  przestępców wojennych oraz nagłośnić w legalny sposób w mediach. Państwo Polskie rozpoczęło 10  lat temu wojnę przeciwko krajom Islamu,

Zjednoczone narody tego nie zaakceptowały, przestępstwo jest to takie samo jakiego dokonał Adolf Hitler.

Dotąd mamy więcej jak 5 milionów zabitych a wojna
się jeszcze nie skończyła.

Ostatniej zimy w Emiratach Arabskich poinformowano mnie iż święta wojna
dżihad wchodzi do Europy, do Polski/ Międzylesia, Finlandii/ Keuruu oraz do oddziałów firmy Allianz  w Niemczech. W muzułmańskich Indiach stworzyli program o którym jest nadmienione w  www.unianova.eu/usadown.htm i to może oznaczać wojnę .

Ja nie mam nadziei na to ale decyzje nie
 

leżą w moich rękach, premier Tusk oraz policja Międzylesia zadecyduje co będzie. Zgodnie z prawem  Koranu oraz Biblii, to co było legalne by uczynić najmniejszym, jest również legalne by to samo  uczynić tym największym lub komukolwiek innemu. Dom to podstawowa komórka społeczeństwa  natomiast zniszczenie takiego domu , zabijanie czy porywanie dzieci powinno zostać ukarane  śmiercią, wszystkich w to zamieszanych tak jak kobiety z ośrodka społecznego oraz ekofarma w  Keuruu, Hannu Hietikko nie pisali Biblii czy Koranu. Ja tylko mam nadzieję, iż Violetta Sarnowiak nie  powinna być ukarana ponieważ jest ona ofiarą ogromnej przemocy w jej dzieciństwie a jej siostra i  matka nakazują je by ta dopuściła się przestępstw przeciwko jej własnemu domowi oraz rodzinie.

Jeżeli państwo polskie nie przyzna się do swojej odpowiedzialności złapania terrorystów z  Międzylesia, wówczas tam mogą przybyć pewne grupy które zaczną zabijać ludzi tak jak polska armia   robiła to w krajach muzułmańskich.

Jeśli ALLIANZ nie poczuje się do odpowiedzialności, wówczas
wszystkie biura Allianz w Niemczech powinny być w niebezpieczeństwie o ile będą kontynuowały tą  stalinowską biznesskulturę w Polsce!

Oczywiście to może być fikcyjne kino ale czasami realność
mediów może wznieść się do poziomu konkretu.

Jakkolwiek, musi to być jasne! Jeśli polska policja oraz sąd nie wykonają swej pracy a moja rodzina z  Maroka musi podpisać umowę z tureckimi wydziałami oraz kolekcjonerami długów. Ja nie chcę  żadnego EURO na moim koncie i nie chcę słyszeć co oni zrobią. Moja dobra emerytura z firmy Nokia  ensto to wystarczające a rekompensata może być podzielona pomiędzy tych kolekcjonerów 30%,  mojego syna 35% oraz moją adoptowaną córkę z Maroka 35%.

 Po 15 latach tego horroru oraz tortur  chciałabym skoncentrować się na moim 'wewnętrznym spokoju” Tak ja Poncjusz Piłat umywam ręce z  krwi polskich, fińskich i niemieckich ludzi. Nikt nie może powiedzieć do Hietikko, iż ten nie ostrzegał.


Polecałbym państwu polskiemu aby teraz zapłaciło mi te 1.969 milionów euro i wówczas to ja pomogę   Wam odnaleźć świadków, którzy wiedzą w jaki sposób fińska broń firmy Patria oszukała państwo   polskie za dużo większe pieniądze.
 

Również mógłbym pomóc państwu polskiemu utworzyć centra polskiej kultury na plażach Agadiru  i stworzyć wiele miejsc pracy dla ludzi z całej Polski.

Powinniśmy zacząć dobrą współpracę a nie żadną wojnę, ale to tylko zależy od Pana Panie Tusk!   

 

Jako ofiara 25 przestępstw, fizycznych oraz psychicznych tortur w Polsce żądam aby państwo polskie  opłaciło koszty grupy ilagoson@ilagoson.com , oni muszą otrzymać polskiego prawnika do tej sprawy.
 

Wszelkie rekompensaty dla mnie ustalone przez sąd powinny być wpłacone na to konto :  Hannu Hietikko poppankki kalevankatu 3 helsinki Finland swift HELSFIHH   account FI 83 4730 4720 001214

3-ech policjantów powiedziało mi oraz Piotrowi Piaskus, jak brzmiał rozkaz Haliny Ciepluchy  wygnania Hietikko z Polski, również młodsza córka Haliny Wiesa Cjajzinska przesłała wiele   SMS-ów do wielu osób o treści : „NIE DAWAJCIE TEGO DOMU HANNU – ON JEST CHORY”.

Policja wie, jak Andrei Bogdanowicz Borisko Adam Zaba zniszczył i obrabował dom, Ilniccyw lesie, ale policja nic w tej sprawie nie zrobiła, gdyż ta otrzymała za to prowizję.

Ale jedno jest pewne na 100%, te pokomunistyczne gry nie mogą być kontynuowane w środku  Unii Europejskiej. Z jakiego to powodu byłem wielokrotnie zastraszany, również w moim  mieszkaniu na ul. Traugutta 81  m  25 .

 To jest kwestia tych samych przestępstw oraz motywów.
Torremolinos.udev1@policia.es wyznała ile wie na temat tych spraw i lepiej by Hietikko nie  przyjeżdżał do Hiszpanii przed rozwiązaniem tych spraw. W związku z tym nie tylko mój   porwany syn, ja na Saharze oraz Spółka Zoo oczekujemy na rozwiązanie tej tortury oraz   przestępstw.
 

Kontakt do mnie lub do Meliki Ramouz – nie otwieramy e maili.
Nie posiadamy stałego adresu, ale konsulat Finlandii w Agadir mingr@menara.ma avenue
Hassan II ma powiązanie do doktora Bouchra Elafiti , który to stara się nam pomóc.

Wszystkie odszkodowania za mną rządzi sądu należy zwrócić na konto Hietikko Hannu poppankki Kalevankatu 3 Helsinki Finlandia szybkiego konto HELSFIHH
FI 83 4730 4720 001214


 In english to Wieslaw Cieplucha  ul Bratyslawska 13 m 24 LODZ  polish grandfather of my son   tutaj    .

 

 

 

The newest Testament  to William, Violetta  and Melika Violetta  Sarnowiakille suomeksi täällä

 Halina Cieplucha ul Bratysławska 13 m 24 90900 Łódź Polska
Jej młodsza córka Wiesia Czjazinska, Szkoła językowa Perfekt okei, ul Mickiewicza 15 a , Łódź,
Prawny planista 14 stu lat przestępstw, horroru oraz tortur -kuzynka , prawnik Izabella Dzikowska ,
ul. Pomorska 40, 91 408 Łódź , tel 32 230 8747


 

here back to beginning of this bulletin

 

Keuruun    ekokylä,    puolalainen ex vaimoni   Keuruun  sosiaalijohtaja riitta.vanhanen.htm   

 

Gazeta Gniewozowska 

the pravda

dla council of Europe Strasbourg  nr. 55935 / 13

Ilmainen www-laskuri

 

 

 

 

 

I was  living 10 years  in Poland Miedzylesie Gniewoszow and  most  of  young  people  those  sudetian mountains  were growing and  smoking  marihuana. But it  police get  know  it , they  get  3,5  years  in  prison,  just  for  using  ganja. In  Poland  is  right  now  more  as  40 000  people  in  terrible  prisons  because of  this. But  at  the  same  time  german  doctor  Henryk Lange  from  Hamburg  was  transporting  maroccian   hassis  many   kilo  to  me  and  to  police  komendant  of Bystryza Klodzko, to  architect Kaja Lewandowska in Dlugopole  zrj.  Rich  people  in Poland can  do it  legally. Police  do  nothing.  This  all  was told many years  ago  in registered  letter  to

 

Komisariat Policji Wrocław-Rakowiec

asp. Sebastian Tkaczyszyn

gen. Romualda Traugutta 94

50-420 Wrocław

 

 We need  international help  to  stop  this huge  crime  against  human  rights

 

Come  together  to  airport  of  Praha ,  140   km  to east  in  sudetia  mountains start big  parties .  By train Lichkow  Miedzylesie  Domaszkow.  3  km  walk   up  to   mountain  of Gniewoszow. Trains  from  Wroclaw to Domaszkow 120  km  

In  front  of  this house on   top of  green hill ,  20  -23  every  month  from  april  to  september , we    make  stage of  poptheathre  pantheon Pretenders. People  who  have  outlook   as Jim  Morrison, Janis  Joplin, Billie Holiday, Jaco Pastorius, Ten  years After, Kentacky Head Hunters, Kauko  Kayhko, Led Zeppelin, Van  Morrison, Edit  Piaf, Pink Floyd , Louis  Armstrong , who, Kinks ,Rolling Stones. They    have  no  electricity in  their  microphones  and  instruments . Loudspeakers  we  build  from  beton,  front  panel  massive  wood,  amplifier  5000  watt. If  you  want  join to  team  who  do  it,  contact  William K

The Pretenders  offer  visual  show to million  visitors  and  home  televisions in  all world via  finnish MTV.  We  pay  honestly to copyright  holders  and  sell  a lot  their  legal cd originals

If  you  have similar   outlook  as  famous  musicians , if  you  want  become  famous and  get  lot  of  money,  send  your photos and  demovideos in cd   to die Gelben rf / William K. Sarnowiak  Keuruun  Ekokyla  Kivijarventie 300  , 42700  Keuruu Finland .  info at keuruunekokyla.fi 

Also  new fresh live  bands  very wellcome.  Come together  . In  this  walley   of  Klodzko  is  place  enough  for several  million  people   and  their  tents. 

 Tents and  camping  equipments , 3 days tickets  50  e and  best maroccian xero xero  5 e / g   for  sell  in  Domaszkow railway station  or  in  house  of custom  officer Vojtek Zamosch  in  Gniewoszow .

New wooden  loghouses  shall appear here  soon a  lot  when  www.ensto.com and MTV Finland  starts  production  nearby railway station of Domaszkow. Using  pine wood  from  Russia

 

What is  this

Yellow revolution started  in  Poland 1.5.2015 by majority of 38 million polish emigrants, who live in Germany, France, Holland,UK, Skandinavia.  Rights of  Jaruzelski 1981  has  been  given  to iron  kanclerinna, young  lawyer Anna Schabikowska from Wroclaw comendant of WOJSKA WOMENA army of  women,  wippies  and  hippies,   vyroby at  gmail.com,-   www. wippies.com

 Their  work  is to  finish this  illegal  war immediately and  also all political parties. To  lead  people to  direct democratia, in first  step  to polish emigrants, later  to all citizens ,who can read and think  with own  head  and who  have  home  in  Klodzko  walley  or  nearby ringroad UM Polska. Kanclerinna A and www.wippies.com   shall also legalize  cannabis and  release  40 000  people  from prisons, who  are  there  because of ganja. She leads  38 million polish  emigrants  back  home  and  buy wooden loghouse model  jugend art  nouveau 1906 with  attractive interiors in  Klodzko  walley or  by the route  um Polska,  around Poland. These  willages  shall rule new Poland , here tutaj stowardzyzenia Keltaiset ry Keuruun Ekokyla 
7. I agree this matter 100 % .  
6. I agree this matter 80 %     
5. I agree this matter 60 % 
4. I agree this matter 50 %
3. I agree this matter 40 % 
2. I agree this matter 20 % 
1. I do not agree this matter at all    .

 

 

Who is believing  to  possibilities of  C  line , culture ,  cosmic,  cannabis, communication  peace  and  love , those  4  million  older  and  younger  hippies  from  usa  europa  all  world , COME  TO  HELP  THIS  POLISH YELLOW  REVOLUTION ,come  to  listen  the best  rock  and  roll  jazz  blues  rasta .  Annually  from  april  to  september   20 th -23  th  days.  Tickets 20  e  in  advance  from  info at keuruunekokyla.fi  William  Sarnowiak .  Art Academia of Agadir, keltaiset  ry  iban : FI 3447304720017228 BIC : HELSFIHH.

Write to transfer your  email  and  real name, same  as  in  passport and letter ´´T´´. it means ticket  to  ride . If  you  want  buy  home   with  7  rooms for  travellers 200 000 e ,  mark  H  as  home  and  pay  monthly  20  euros to  this  account . It  belongs  to  registered  legal  association Keltaiset  ry Keuruun  Ekokyla ,  controlled   by  police  of Keuruu.  William  is 14 years  old  owner of  this  farm   who  had  to  go to road  of exiler, because of  illegal  madness  in  polish  back side  willages. Terror  of  jehowawitnesses  Illnicki  and  corrupted  police  who  get  some  %  when  they  steal  his  forest    

. But  his father  believes  to force of real  Christ  and  his C - line, and want  do  equally  much  good to  them  as  they  made bad. This is  so  big work  that   we  need  help  from  4 million  jehova witnesses  and  hippies in  USA and Europa , helluntailaisten.nauruheratysliike@luukku.com and  Witnesses of Hietikko,  who   believe  to  theirselves and to  our  common  possibilities  , as  Swedish  bishop Lennart K  Koskinen  writes in   his  book,  faith to  the  future and  C - line.

 In every  month  from  april  to  october   16  th -19  th  days  we  offer  this  arena  to  international  JEHOVA  WITNESSES,  tickets 20  e  in  advance  from  Sylvek Illnicki in  Wroclaw  and  in Torremolinos  ernopakarinen  at  hotmail.com

   from  april  to  october   24 th -27  th  days  invite  to  this  biggest  arena in  world,  folk  parlament  of renewed  European  Union  
7. I agree this matter 100 % .  
6. I agree this matter 80 %     
5. I agree this matter 60 % 
4. I agree this matter 50 %
3. I agree this matter 40 % 
2. I agree this matter 20 % 
1. I do not agree this matter at all    .

 

 William  Sarnowiak  and  info  at keuruunekokyla.fi   offer  this  arena for  different  kind  of  groups  and MTV Finland  spread  it  to  all  world . Art director  Koivumaki   from  www.ensto.com  starts  production of  wooden  loghouses  and  furnitures  model  1906  nearby railway station of Domaszkow. Using  pine wood  from  Russia.  Jehowa witnesses  build  up 144  000  houses  IN  ONE  DAY ,  and  biggest shaman  from USA,  Joshua  Mills  shout  to all  Klodzko  walley, falling  people to  trans, to  TRANCENDENTAL K  level. They  IMAGINE  how this  new  city  is  GOLDEN. He  can really  do  it, in Keuruu they  have  thousands  of  witnesses of Joshua  Mills

   MTV  Finland  makes  cinema  about  RA  RE  coming  of new president  of Poland,  choosen  by  55%  majority  of  polish  people  and  network  of   yellow Vatican and  to  them  happens what  they  were  believing . Media  reality  and  real  one  change  places.  The  Bible  says, when  you  saw  me , i  was  in  cloud  and when  you  see  me  re  come,  i shall  be  in  could. But  King of Gloria does not  need  nirvana of puor  man. This  means  other  people  who  saw him go  in  helluntai   and  will  see  him  come  in day  of  Lord

  from  april  to september 7 th -10  th   Keuruun  Ekokyla  and  MTV   start  in this  walley Eurovision  competition  of folk  music  with  modern  and  traditional  instruments  

  from  april  to  october  1. th -2   th days  folk  parlament  of Poland , polish  emigrants who  live  aboard see   all  in  TV , by  mtv Finland  and  vote with computers.  Polish people  who  come  to Klodzko  walley  can  say their  opinion

 from  april  to  october  3 th -4  th  folk  parlament  of  berbers  who  live  outside  Marocco.  They take  power  in  Marocco  and    RE  choose  as their  king  respected  majestet  Muhamed VI  and  his son .  Incomes  from  large  Cannabis  production  shall  be  dealed  like  this   www.unianova.eu/pilvi.htm

  from  april  to  october  5 th -6  th  folk  parlament  of Finland , finns  who  live  outside  Finland .  Who not  want  come to  Poland,  look  at discussions  in  MTV  and  vote  with computers.  UM  finns  want  direct democratia  and  new president  Matti Koivumaki,  director  of Danske  Sampo  bank  from  helsinki  kaivokatu .  Email  to  his  secteratia  amla  at  luukku.com
7. I agree this matter 100 % .  
6. I agree this matter 80 %     
5. I agree this matter 60 % 
4. I agree this matter 50 %
3. I agree this matter 40 % 
2. I agree this matter 20 % 
1. I do not agree this matter at all    .

 Server luukku  is televisio MTV in  Finland , who  has  copyrights  to spread  this  evangelium of Marcus K  in  all world, if  they give  40 % from  profit  in this  NEW bisnes to Keltaiset ry  and  employ me  to  team  who  produce  cinema  Exodus  Today. Nysse  Tuloo  and  large  production  of wooden  loghouses ,  furnitures nearby  railway  station  of Domaszkow. Art and  artesan production  in  sunny  Agadir.  Transports  by  ship  to  habours  of  Gdansk ,Petersburg  and Kotka  in  Finland

 We take  offers  also  from  other  companies  in  Finland  Poland  and Germany. If  nobody  is  interested, I shall  dis  appear to  the sky  in  helluntai  28.5.2015  and fly by  Ryan  Air to  Saint Petersburg to ask  advice from wolfs  of Night, their  member from  russian oil  and  media  companies contacts to  advocates   asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi  and  Anna  Schabikowska  via   vyroby@ gmail.com  To  consulate  of Finland in  Russia  sanomat.mos@formin.fi

 

To  respected consulate  of Russian  Federatio in  Helsinki. Tehtaankatu

Association Keltaiset ry Keuruun Ekokyla and  international  network Les Jaunes - Los Amarillos- die Gelben -Zehubim - Burf- Sarkar- de Gelen   wish  that  you  give this letter to President Putin  and  to the  directors  of  man choir  of Russian  Red Army  in Saint Petersburg.

Because  court of Strasbourg exists for  themselves and  in Poland  mafia  and police of Miedzylesie  are  in  same  side,  we  invite  there  polish, finnish, russian, maroccian  and german  wolfs  of  night   to  keep  law  and  order  and  to  build   large  loudspeakers  of  beton, frontpanel  massive  wood,  amplifier 5000  watt ,  stage  in front  of  this  house.

When its  ready , we  wish  that  Mr  Putin send  there man choir  of Russian  Red Army  in Saint Petersburg,  thousand  balalaikas and  the  best  of russian  folk  music. Verdis  Requeem in  moonlight and  in  dark times  the  best of russian quality cinema from  large  screen  to million american  and  europeans  in  this  Klodzko canyon  140 km  to  east from  Praha.

 People  come  by  trains  from Wroclaw or  from  Praha Lichkov Miedzylesie Domaszkow,  the D  point  in  this  walley. Path  of 3 km  up to  this  concert  arena  700 mrt  from sea  level.  In   that  way  Russian Federatio  and ciwilized warm  people  in  that   big  land  could  take  part  to  started Harmakeddon- Jihad. Also  you  could  send  by  ships  lot  of pine wood and vuolukivi  to habours  of Gdansk  and Sidi Ifni  in  south  Marocco, where  Russia send lot  of  empty  ships  to  take  fish.

We  should   start  projeck  ALLA  VENALAISEN  PUUN  and  manufacture  in  Sidi  Ifni  and  nearby railway  station  of Domaszkow wooden loghouses  and  furnitures  model  jugend 1906  , carpets,  home  machines , building  materials  for 144 000  houses around  this  biggest  arena  in  the  world. Art  and  artesan  production  by  home  verstats  everywhere  in Poland , Marocco and Russian  Federatio Terijoki   Inkeri ,Mari, Baikal sea

In every  house  will  be  7  rooms  for  travellers  20 e / day. We invite  there  different  kind  of  religious  movements  ,  festivals  of  high cultura and pop  music in  different  days. Your  offers  to  owner  of  the  farm  and  34,5  hectares, William K Sarnowiak  info  at  keuruunekokyla.fi  and to   government  of  Keltaiset ry pasi.koivumaki at  newtop.fi   hantilajalonen  at  gmail.com  vyroby at  gmail.com   melika.ramouz at  hotmail.com   and  amla at  luukku.com

Also  we  are  waiting  offers  from Russia  to  arrange  oil  production  in  West  Sahara  and  to take  this  challenge  from  finnish MTV the  biggest  commercial media company merja.yla-anttila  at  mtv.fi   and  to www.ensto.com  They  must  answer to  the  highest court  of Helsinki.ho  at  oikeus.fi before  23.6.2015. If  they  not  understand  their  responsibility  to arrange  work  places  to Finland ,  I  wish  that  russian  federatio  give  me  and Melika.ramouz at  hotmail.com   long  termed   wizums  to your  land.   We  are  in  danger  in  Agadir  or  in Andalucia. What  for,  sanomat.rab  at  formin.fi  Consulat  of Finland  has  got  letter  in  land  post

 

polish  revolution goes to  these  willages  and  cities

www.unianova.eu/umpolska.htm

and  later around  the  world www.unianova.eu/umwelt.htm

 

This next   is  police  raport  , evidence  how  police  not  want  punish  about  cannabis

 

if  rich  people  do it

 

put  puor  ones must  be  in  prison  3,5  years  just  for  using

 

 

Komisariat Policji Wrocław-Rakowiec

asp. Sebastian Tkaczyszyn

gen. Romualda Traugutta 94

50-420 Wrocław

 

Hannu Hietikko, ul Traugutta 81 m 19 Wrocław,  prosi o wszczęcie postępowania w sprawie popełnienia przestępstwa.

 

Ja, wraz z moją żoną Violetta Sarnowiak zamieszkaliśmy w Międzylesiu, Gniewoszów 6, kupiliśmy starą niemiecką farmę, która została wyremontowana za kwotę 1,27 milionów euro.  Prubujeme robi ´´agroturist farm´´

 

Mamy również mieszkanie we Wrocławiu.  Policja z Finlandii Keuruu posiada dokumenty dotyczące tych pieniędzy i te są oryginalne oraz legalne.

 

Moi sąsiedzi, rodzina Ilnickich (Świadkowie Jehowi) stali się zazdrośni i często przychodzili pod nasz dom z siekierą w dłoniach mówiąc „Wracaj do Finlandii, zabijemy Cię”. Jest wiele dowodów i świadków oraz zdjęć, które zostały przekazane policji np. w 14.05.2007 roku Marianowi Misiazkowi z Kłodzka, ale do tej pory nie uczyniono.

 

W okolicach daty 15.11.2000, gdy do naszego domu przyszli: Kaja Lewandowska z Długopola oraz jej przyjaciel z Hamburga dr. Henryk Lange, wówczas to zaoferowali oni mnie oraz mojej żonie kupno marokańskiego haszyszu, który to Pan Lange przemycił z Hamburga do Międzylesia. ŚWIADKIEM JEST MOJA ŻONA Violetta Sarnowiak ; kilka inne.

 

Uprawniony lekarz dr. Lange stwierdził jak bardzo ja potrzebuję tego „lekarstwa” aby pozostać spokojnym, gdy sąsiedzi zaczną grozić, że mnie zabiją, ale on się mylił – haszysz nie może rozwiązać żadnych problemów, a raczej je spotęgować.

 

Mam powód, aby wierzyć jaki to miało cel, a mianowicie aby sprzedać moją ziemię (34 ha) niemieckim inwestorom oraz aby zamieszać mi w głowie, bym podpisał umowę sprzedaży dotyczącą mojego majątku w Finlandii.

 

Jeśli moja była żona będzie próbować kłamać w tej sprawie to oznacza, że jest ona zamieszana w to przestępstwo z zamiarem odebrania mi dziecka oraz mojej własności. Kaja Lewandowska jest jej długoletnią przyjaciółką, którą zna z uniwersytetu (wydział architektury) w Łodzi.

 

Moja żona poźniej wyznała mojej koleżance, jak to mój charakter zaczął się zmieniać i to do tego stopnia, iż musiała się ze mną rozwieźć oraz odciąć ojcowskie kontakty z moim synem.ŚWIADKIEM JEST Kamila Pichalowska

 

MOJE ŻĄDANIE TO:

 

Doktor z Niemiec, Pan Lange oraz jego asystentka architekt Lewandowska muszą ponieść odpowiedzialność.

 

Żądam wszczęcia dochodzenia w sprawie skutków wpływu narkotyków (haszyszu) na moim zdrowiu psychicznym oraz fizycznym, w czasie w którym zostały mi one podawane przez uprawnionego  lekarza  Pana Dr Henryka Lange.

 

Sąd w Finlandii nie pozwolił mi na żaden kontakt z moim jedynym dzieckiem. W tej chwili mam problemy zdrowotne z sercem.  Ostatnie 2 lata nie zażywałem haszyszu  i lekarze mogą to sprawdzić.

 

 

Kupiłem ten haszysz w domu Pani Fewandowskiej. Następne 5 lat więcej niż 1kg.

 

Ostatni raz kiedy się to zdarzyło to było 10.03.2005r. Również to moja żona oraz jej siostra Wiesia oraz jej mąż Paweł używali trochę haszyszu- nie wiele. Przede wszystkim to ja tego zażywałem – 3gram każdego dnia.  15.04.2005 moja żona porwała mojego syna do Finlandii z powodu tych problemów.

 

 Zabrała ze sobą wszystkie pieniądze i ten haszysz mówiąc iż pokaże go policji jeśli spróbuję zrobić cokolwiek by powstrzymać ją od zabrania mojego syna. 04.05.205 przyszła policja (Adam Polański) który to powiedział, że ja również powinienem opuścić moje gospodarstwo – świadkiem był Dietmar Schuller. Później Ksiądz Józef Siemasz powiedział że przyczyną wygnania mnie było zażywanie haszyszu – świadkiem jest Alicja Panek z Wrocławia. Doktor, który mi to sprzedawał musi ponieść  odpowiedzialność.

 

Violetta jednak nie zaniosła tego policję, a pół kg haszyszu jest schowane na farmie

w Gniewoszowie 6, dlatego jacyś ludzi zrujnowali tam mój dom aby to znaleźć. 20 gram jest schowane na strychu ul. Traugutta 81. Dnia 20.5.2012 r. gdy przyjechałem do Wrocławia użyłem tego i paliłem razem z człowiekiem, który był 2 lata w moim domu na Traugutta. Ten człowiek jest pracownikiem Andrzeja Bogdanowicza.

 

Żądam dla niego kary za używanie haszyszu. Ten człowiek powiedział potem wszystko swojemu szefowi, a Andrzej zadzwonił na policję 28.05.2012. W Oławie 7-miu uzbrojonych policjantów wyważyło drzwi mojego pokoju hotelowego, rzuciło na podłogę co spowodowało uszkodzenie mojej szyi i ramienia. Lekarz z przychodni Vita we Wrocławiu (ul.Oławska) posiada dokumentację, jak  również policja w Keuruu widziała moje zranione ramię.

 

Żądam 10 000 Euro z racji tej policyjnej przemocy. Jeśli jednak ten atak policyjny był niezbędny z powodu haszyszu, Pan dr. Lange musiałby opłacić koszta mojego prawnika    ( abresz@poczta.onet.pl ).

 

Z racji faktu, iż nie mieli na policji w Oławie profesjonalnego tłumacza to nie było możliwości, by móc wszystko wytłumaczyć. Powiedziałem policji w jaki sposób kupiłem ten haszysz tj. „od obcego mężczyzny w toalecie w restauracji”. Policja zamknęła tą sprawę, zabrała wszystkie pieniądze i prosiła bym odszedł. Później, gdy wyjechałem z Polski wysłałem do mł.insp. Jacka Galuzka list w którym opisałem prawdę. Również inne osoby w Polsce sprzedawały mi hodowlaną marihuanę, świadkiem był Janusz Rajchel, ale ta odmiana nie była mocna. Naprawdę mocna odmiana była ta od Dr. Lange i żądam aby one zrekompensował wszystkie koszty tego co się stało, gdyż to spowodowało  wygnanie mnie z mojego domu a teraz dom jest w całkowicie zrujnowany.

 

 Firma ubezpieczeniowa Allianz odmówiła odpowiedzialności z racji tego haszyszu.

 

Pozostawiłem policji w Finlandii prośbę dotyczącą dochodzenia przestępstwa nr.154344984 dotyczącego tego haszyszowego biznesu Pani  Fewandowskiej i Pana Lange.

 

W sądzie w Strasburgu ta sprawa uzyskała numer 55935 /13.

 

 

Adres do korespondencji: consulat Finlanda Warsawa sanomat.var@formin.fi   Majiec Abresz;  ul  Lakowa 4 / 1   ,  50036  Wroclaw  abresz@poczta.onet.pl  ;

 

Do Violety Sarnowiak oraz jej rodziny prawnika Izabeli Dzikowskiej z Łodzi

Do policji w Polsce, Hiszpanii i Finlandii

Do prawników Ari Kuukka, Majiec Abresz, Minna Tyvio, Izabela Dzikowska, Tanja HeiskanenEduard Gonzales ilagoson@ilagoson.com

 Oficjalne radio oraz kanały TV w Maroku ma pewne informacje na temat jak isis Europa zamierza zniszczyć biznes turystyczny w Agadir oraz w Fuengirola Andalucia . W Polsce rzymsko katoliccy księża, zakonnice oraz pracownicy socjalni z Finlandii są w niebezpieczeństwie bycia zabitym. Wielki atak nadchodzi i przyczyną tej złości, są zbyt duże powiązania z USA. W Biblii apokalipsa 18

 To byłoby ważne by odciąć powiązania między światem polityki a naszą międzynarodową rodzinną kłótnią. Prawnik Izabela Dzikowska w Łodzi / Polska oraz jej kuzynka Violetta Sarnowiak w Finlandii muszą przygotować te umowy przed Świętami Bożego Narodzenia 2014 roku

Do Rządu Polskiego oraz Gminy w Międzylesiu.

Do Rządu w Maroko oraz miasta Agadir

 

Fińsko -polskie stowarzyszenie Keltaiset ry Les Jaunes daje Wam propozycję założenia firmy „sampo tao” z podziałem na100 części (udziałów). Hannu Hietikko, moja była żona Polka oraz nasz 13 letni syn William wynajmą do firmy na 1000 lat w cenie 1 euro/ rok: ziemię 37,5 hektarów oraz 4 budynki usytuowane w Sudetach w południowo-wschodniej Polsce. My otrzymujemy 40 udziałów. To miejsce znajduję się 140 km na zachód od lotniska w Pradze. Jest pociąg do Lichkowa- Międzylesie – Domaszków. Góry orłów.

 Miasto Agadir oraz Takkad w stanie Maroko wynajmie gratis na 1000 lat początkującej firmie 27,6 hektarów oraz otrzyma 40 części.

 Wystawa drewnianych domów z bali, mebli, dywanów, prace rzemieślników oraz artystów stworzone przez ogromne marokańskie sieci – używające drewna z z Rosji. Każdego miesiąca 10 rosyjskich statków przypływa na południe Maroka, aby zabrać ryby do Rosji. Oni mogliby zabierać ze sobą do Maroka do portu Sidi Ifni i Agadiru dużo drzewa oraz vuolukivi. Dla międzynarodowych klientów stworzymy wystawę wsi w środku Europy oraz w Agadirze. Każdy dom stanie się indywidualnością podążającą za art nouveau. Wcześniej należały do sudeckich Niemców.


Nasza firma rozpocznie działalność centrum kultury Berberów Atlantis w środkowej Europie, jak również centrum polskiej kultury w pobliżu plaży Agadir gdzie Król Muhamed VI ma plan aby przyjąć 10 milionów cudzoziemców w roku. Marokańscy producenci otrzymali pozwolenie na zbudowanie w Polsce 96 domów z bali z wnętrzami jugend/art nouveau, natomiast polscy producenci otrzymali również pozwolenie na budowę w Agadirze. 3 metrowy mur wokół Atlantis 27,5 hektarów, na szczycie wzgórza Gniewoszów. Transport statkami do Gdańska, pociągiem do Domaszkowa.


Centrum polskiej kultury 27,5 hektara , 96 domów z bali zbudowanych w Polsce winno powstać w 3 miejscach:

-Agadir Benserguaw 3,75 hectar,

-Essalam z prodzu Jet Sakan II , 3,75 ha

-20 hectarów w Takkad

Wielu cudzoziemców zna polskie produkty i chcą je mieć w swoich krajach. Sieć w Maroku i Polsce będzie miało dużo pracy

 

Aby szybko zacząć sprzedaż.

Stworzymy scenariusz EXODUS DZIŚ i miliony ludzi na świecie powinno obejrzeć tą polsko marokańską produkcję. Wielu polskich emigrantów chciałoby kupić takie domy z Gniewoszowa w górach sudeckich. Wielu z 40 milionów marokańskich emigrantów chce powrócić do pięknego Maroka, gdy będzie tam bezpiecznie, bogate społeczeństwo a ludzie będą mieć pracę z realnymi zarobkami 2000 euro/month. Gdy nasza początkująca firma udowodni taki cud fantazji , stanie się wówczas prawdą i ludzie zaczną wierzyć w przyszłość i dla naszych wspólnych możliwości to ulepszyć tak jak „królestwo w niebie”: mówi szwedzki biskup Lennart K. Koskinen. Jeśli administracja w Maroku i Polsce nie akceptuje metod syntezy kultur oraz pieniędzy jednocześnie ,wówczas to muszą być odpowiedzialni za wyjaśnienie dlaczego zapobiegają lepszemu bytowi swoich obywateli?

Przychody oraz zarządzanie udziałami 41-76 należą do właścicieli z Polski , do mnie , mojego syna Wiliama Sarnowiak i do jego matki Viloetty, mieszkającej w Finlandii. Zgodnie z umową małżeńską 12.12.1997 zawartą w sądzie, to należy w 100% do mnie oraz do mojego syna, ale jeśli umówimy się na 36 udziałów na 3 równe części, to to powinno być sprawiedliwe. Z jej 12 części Violetta jeśli chce może sprzedać inwestorom lub oddać dzieciom jej siostry lub jej matce.

 

Z ziemi 34,5 hektarów należącej do posiadłości do firmy zainwestujemy 27,5. Dla Williama, jego ojca i matki zostanie 7 hektarów, pihlajarinne, yläpelto z dobrym widokiem na góry.

Powinniśmy podzielić to na 14 części hektarów dla 14 domów i prywatnych ogrodów Keuruun ekokylä w środku ATLANTIS world expo. Wystawa kultury fińskiej.

90% mojej własności zostawiam dla Williama, ale jeśli posiadam inne dzieci, w dniu mojej śmierci, moja własność powinna być pomiędzy nimi równo podzielona. Policja w Finlandii my moje DNA. Jeśli będę miał prawną małżonkę, wówczas 30 % mojej własności będzie dla niej przeznaczona.


10% mojego majątku należy do Meliki Ramouz oraz do 4-ki dzieci jej siostry,
udział nr 77 Hayate Bliyla, udział nr78 Jihane Bliyla , udział nr . 79 Zakariya Bliyla , udział nr . 80 Manare Bliyla . Ich rodzice Lassi and Huria Bliyla powinni zgłosić się po legalne papiery od Violetty Sarnowiak , prawa do przejęcia posiadłości w Polsce pod ich władanie 1.5.2015 r. Inna możliwość – jej kuzynka prawnik Izabela Dzikowska z Łodzi musi zacząć spłacać kredyt 1,27 miliona euro, dodatkowo 40% kosztów ibis Europa.

 

Przychody oraz władza z 7 udziałów nr 81-87 proponujemy dla Agadir Essalam biznes oraz art uniwersytetów jeśli oni utworzą tą firmę w Maroku /EU/ Rosji – zorganizują profesjonalne kierownictwo i włożą duszę do tego projektu.

 

Przychody oraz władza z udziałów nr 88-94 dla Wrocławskich art i biznes akademii, które to utworzą firmę w Polsce, zorganizują wystawy polskiej kultury w Agadir oraz stworzą sieci produkcji w całej Polsce, Baltia , Karelia , Ukraina i White Russia. Zadbają o kierownictwo w Polsce.

Przychody z udziałów nr 95 przypadną zarządzającemu dyrektorowi w Polsce.

Posiadanie udziałów nr 96 przypada ojcu tego planu czyli Hannu Oskari Hietikko.

Przychody z udziałów nr 97 przypadną zarządzającemu dyrektorowi w Maroku

Przychody z udziałów nr 98 pomnożymy o 10 milionów i sprzedamy 10 milionów B udziałów za 10 euro dla firm oraz osób prywatnych w Polsce, Rosji i Maroku gdzie wytwarzane będą domy z bali, meble, dywany, maszyny, materiały budowlane art / rzemieślnicze prace. Małe udziały nie dadzą dużych przychodów, ale właściciele mają prawo by użyć władzy i wiedzą wszystko na temat firmy. My nie oszukujemy naszych partnerów, z 15 % ich rocznych dochodów netto, członkowie „żółtej współpracy”, winni otrzymać profesjonalne zarządzanie marketingiem, rozwojem produktu, logistyki, reklamy.

Zachowają 50% w kosztach produkcji.

To będzie cywilizowany, zarządzany kapitalizm bez kapitalistów.


Udziały 99 pomnożymy o 70 milionów i 70 milionów H udziałów zostanie sprzedane ludziom, którzy chcą kupić tego typu domy w Polsce lub w Rosji Karelia oraz w nowym Marocco. Złote wybrzeże Agadiru na południe jest rozciągnięta na 1400 km – dużo miejsca na domy.

Cena takiego domu to 200 000 euro / 7 pokoi - można zarobić 50 000 euro rocznie dzięki wynajęciu pokojów za 20 euro / dzień.

Jeśli chcesz zarezerwować taki dom dla siebie, wpłać miesięcznie 10 euro na konto
Keltaiset ry , Poppankki Finland iban : FI 3447304720017228 BIC : HELSFIHH.

W przelewie podaj swoje pełne nazwisko, adres oraz literkę :”H” oznaczającą dom.

Ponieważ firma jeszcze nie istnieje, używamy konta zarejestrowanego na stowarzyszenie
Les Jaunes Keltaiset ry . To konto nie jest prywatne, Policja z keuruu mikko.keisala , kimmo.rytkonen and elina.malinen@poppankki.fi ma prawo do sprawdzenia tego konta, nikt nie zostanie oszukany. Zasady „żółtej rewolucji”. Keltaiset ry jest zarejestrowana i zaakceptowana przez urząd patentowy w Helsinkach w Finlandii.

Posiadanie udziałów nr 100 przynależy do Keltaiset ry, Helena Antila Jalonen, Anita Hautamäki , Violetta Sarnowiak , Fadma Rakibi and Melika Ramouz
...................................

Moja babka Żydówka powiedziała mi jak to dawno temu żydzi żyli tu w południowym Maroku

ale przed zakończeniem zimnego okresu w Europie było zatopienie Atlantydy, małe grupy żydowskie ruszyły do Egiptu, później do Palestyny. Z tego powodu zaprosiliśmy wszystkich Żydów do USA i cały świat, aby zainicjowali swoje tabernakulum (festiwal ) w Agadir i by kupowali domy przy złotym wybrzeżu 1400 km of Dakhla

 

Chiński tao – król mówi jak w każdej osobie czy nacji jest coś dobrego, co pasuje do znaczenia słowa Allah, zjednoczyć i odseparować to co złe- pochodzące od szatana. Gdy zaczniemy „ ziemską dygitalizację” , porozumienie plusów i minusów, gdy włożymy do tego koła tzw. plus-sum game sampo(biznes bez przegranych), wówczas to powinno doznać dużego przyspieszenia. Wchodzimy w erę wielkiej cywilizacji. Jest to możliwe na poziomie prawdziwej rzeczywistości. Zapobieganie siłom to skorumpowana administracja, która nie uznaje niczego co pachnie nowością. Chcą oni pieniędzy tylko dla samych siebie, ale tego typu system dłużej nie może być kontynuowany.


Wkraczamy w czasy, w których wszystko powinno być zdigitalizowane, również administracje UE, Finlandii, Maroka oraz Polsko. Wkrótce usłyszymy, że będzie ktoś, kto zapobiegnie dobrobytowi, lepszej kulturze i ekonomii Polski oraz Maroka? Tacy to są wrogowie stanu, a w naszym fikcyjnym scenariuszu Exodus Dziś, grupy czarnych ibis wyeliminują ich za pomocą ostrych noży i trucizn.

Jeśli nikt nie jest przeciwko lepszej przyszłości wówczas to nowe Maroko, nowa Atlantyda powstanie w górach Sudetach pomiędzy Pragą i Wrocławiem. Wystawa najlepszych kawałków polskiej kultury oraz 96 drewnianych domów z bali zbudowanych w Polsce, powinno pojawić się w pobliżu wspaniałej plaży. 10 milionów cudzoziemców będą je oglądać i będą chcieli kupić od sieci mniejszych i większych fabryk, artystów, rzemieślników, ceramików w całej Polsce i w Maroku. Każdy dom będzie indywidualnością podążającą za duchem jugend i art nouveau.

 

Nazywamy to „ucywilizowanym kapitalizmem” bez kapitalizmu. linia c, plus sume game sampo -bez przegranych.


10 rosyjskich statków każdego miesiąca przypłyną do południowego Maroko by zabrać transport z rybami. Będą chcieli sprzedać drzewo i vuolukivi i przetransportować do portu Sidi Ifini. Polska powinna wysłać wielu ludzi by Ci uczyli pracy z drewnem i by otwierali nowe fabryki.

 

Międzylesie było najpiękniejszą częścią Niemców przegranych Niemiec, i miliony starszych Niemców chcieliby tu przybywać na wypoczynek, lecz oni boją się Polaków, ponieważ Niemcy wyrządzali polakom wiele okropnych krzywd. Jeśli postawimy 3 metrowy betonowy mur dookoła naszej posiadłości 34,5 hektarów oraz 10 marokańskich strażników, możemy zagwarantować bezpieczeństwo. Wielu gości przyjedzie z Niemiec i z Rosji i zobaczą nasze nowe jugend domy oraz ich wnętrza – będą chcieli zakupić takie do swoich krajów.


Nasza firma zacznie organizować w Międzylesiu Atlantyda światową wystawę wysokiej jakości muzyki oraz festiwali filmowych, UK, Niemcy, Polska, Hiszpania, Dania, Holandia, Włochy. Atlantyda jest matką wszystkich europejskich kultur więc pokażemy na tej światowej wystawie najlepsze strony tych 96 ciu krajów, w których to żyli marokańscy oraz polscy emigranci.


W jednym dniu na miesiąc, pokażemy ich wszystkie złe strony, ale nie zdradzimy wcześniej

jakim dniem będzie DUPA DZIEŃ


To będzie interesujący program dla gości.

Każdy dom bezie miał 7 ładnych apartamentów dla podróżnych 20 euro/ dzień. Sala koncertowa na 150 m2. Wystawa żywności, teatr oraz artyści wizualni z 96 krajów europejskich. Parlament ludowy Unii Europejskiej.

To mogłoby przynieść naszej firmie dobre pieniądze, a nasza sieć mogłaby zaoferować sporo miejsc pracy w całym Maroku, Rosji Karelia oraz Polsce gdzie zarobki wynosiłyby 2000-3000 euro/ miesiąc. Akademie Sztuki i Biznesu w Agadir i we Wrocławiu mogliby otrzymać dobrze przychody z 14 udziałów jeśli ich nauczyciele oraz studenci będą przewodzić sieciami produkcji marketingu, logistyki, reklamy, rozwoju produktu.


Dzięki tym metodom „Benetton” koszty produkcji spadną o 50%. Oni mogliby płacić dobre zarobki dobrym pracownikom, otrzymać profit dla siebie samych. Artyści oraz rzemieślnicy mieliby ciągłą pracę.

DAJESZ, WIĘC POWINIENEĆ DOSTAĆ.

Maroko powinno otrzymać interesujące możliwości w Europie, jeśli zapewnią to samo dla Polski co w ich własnym kraju. Jak w starych Chinach mówiono: proste pomysły zawsze są najlepsze. Jeśli przeniesiemy kawałek południa na północ i kawałek północy na południe wówczas to poczujemy turbulencję, plus sum game Sampo.

3,75 hektarów na kształt trójkąta „wainon kannel” . Centrum polskiej kultury. cPc. Taxi do lotniska w Agadir 20 euro, 12 km, Ryan air – 90 euro.

Proponujemy najlepszą folkową muzykę z całego świata, polskie niemieckie i rosyjskie kino wysokiej jakości oraz muzykę, taniec, teatr. Konkursy folkowej i jazzowej muzyki każdego miesiąca od 1-3 dni. Betonowy mur na 3 metry wokół. Scena nad ulicą naprzeciwko sakan II/21.

W Agadir jest przepiękna plaża i klimat, możliwości uprawianie sportów wodnych, ale niezbyt interesujący program kulturowy dla europejczyków. Polscy artyści mogliby się tym zająć gdy nawiążemy tą współpracę. 2,5 km ulicy dla pieszych z bogatą ekspozycją , i tak aż do skał

Es salam Wainon Kannel . Wysokiej jakości muzyka i festiwale filmowe, ogromy ekran 40mx15m. Parlament ludowy Unii Europejskiej.

 

Ludzie głosujący przez internet. Każdy, kto nie jest pijany może mówić do mikrofonu przez 5 minut

a pozostali decydują ile jest w tym % prawdy. Po 5 minutach 10 000 ludzi zacznie oddawać głosy czy dać tej osobie 5 minut więcej na to by wyjaśniła swoje myślenie? Stosując tego typu demokrację możemy odkryć wśród nas „ nieznanych” filozofów, nowego Platona, Sokratesa. UE powinna być rządzona przez mądrość, tak jak było to w starych Atenach.


W innym czasie moglibyśmy użyć tej areny również w polskim języku, aby parlament Polski, Francji, Rosji , Finlandii i Niemiec stał się parlamentem ludu. Ludzie wszystkich krajów mogliby oglądać i dyskutować w domowej telewizji, wypowiadać swoje zdanie.

 

7. Zgadzam się z tym w 100% . 6.Zgadzam się z tym w 80% . 5.Zgadzam się z tym w 60% .4.Zgadzam się z tym w 50% . 3. Zgadzam się z tym w 40% .2.Zgadzam się z tym w 20% .

1. Nie zgadzam się z tym w ogóle.

W międzyczasie ludzie mogliby słuchać polskiej, rosyjskiej oraz irlandzkiej folkowej muzyki, jazzu, rock and roll, również z płyt CD, oryginałów , ze wzmacniaczem na 10000 wat, wielkie głośniki na dachu Jet Sakan. Od 23.00-6.30 kompletna cisza .

 

W ciemne wieczory na Saharze mogą PRZEZ CAŁĄ NOC oglądać dobrej jakości kino polskie i rosyjskie. Na wielkim ekranie na zewnątrz, dźwięk nocnego kina tylko w słuchawkach

 


Coś na temat konopi.

 

Jeśli mielibyśmy przyznać jakie są realia, wielu ludzi podróżuje do Maroko właśnie z powodu konopi. To najbardziej popularne rzecz na świece a zjednoczone organizacja zdrowia WHO ukazała naukowe fakty i o ile jest to mniej szkodliwe od alkoholu i papierosów . W tym biznesie chodzi o ogromne pieniądze. Miliardy euro nie powinno wówczas dostać się do rąk kryminalistów.

 

Na świecie mamy miliardy ludzi, którzy szanują najlepszą jakość, dobrą muzykę w miłym towarzystwie. Lecz to nie jest możliwe, gdyż to nie jest legalne ponieważ NIKT z

Agadir z Hiszpanii ,Tanger, Marrakech or Mirleft nie sprzedaje czystego haszyszu.

Wszyscy dilerzy mieszają go z kałem osłów, plastikiem, henną lub innymi szkodliwymi dodatkami, które mogą poważnie zaszkodzić ludziom. Kupowanie konopi jest niebezpiecznie w Maroku i Hiszpanii. Mimo to ciągle to robią.

 

Później administracja Marocca zrozumiała ich własna odpowiedzialność za ochronę ich europejskich gości., policja oraz Santarm powinni odciąć ten biznes od kryminalistów, i powinni sprzedawać legalnie cudzoziemcom najlepszą konopię na świecie z gwarancją KRÓLEWSKIEJ jakości „K”- 10 gramów kosztuje 40 euro. Policja wraz z santarm powinni skoncentrować się na sprzedaży konopi przy drodze z essalam Wainon Kannel 2,5 km do plaży of Agadir. Tą drogą powinno przybyć wiele różnych art ekspozycji jak również fizo / psycho terapeutów , którzy konopi używają w medycynie. Kubek magicznej herbaty, z pysznym przyprawionym ciastkiem.

 

W tej chwili w Agadirze wielu „ przewodników turystycznych” oraz kryminalistów sprzedają haszysz, ale oni nie posiadają żadnych morali, podnoszą ryzyko dla europejczyków. Policja sama powinna to robić i jednocześnie kontrolować ten rynek. Zróbmy to przy drodze z Essalam Wainon kannel do plaży, 2,5 km.

Sprzedawanie heroiny, kokainy amfetaminy powinno być bezwzględnie zabronione, ale to marnowanie pieniędzy – trzymanie ludzi w więzieniach z powodu konopi. To bardzo naturalny i dobry produkt od Allaha i w tym biznesie chodzi o bardzo dobre pieniądze. Miliardy euro na rok.

 

Ustawiona cena 4 euro / gram – tak możemy uzgodnić

1,2 euro/ gram dla rolników z Ketama, Barber i Chechaouen, którzy podpiszą oświadczenie że oddadzą monopol dla stowarzyszenia Les Jaunes o tym ,iż nie sprzedadzą tego nikomu innego.


0,4 e / gram do systemu zdrowia dla rasowych Marokańczyków

0,4 e / gram dla ich majestatu Muhamed VI

0,4 e / gram dla miasta Agadir


0,4 e / gram dla straży Jet Sakan II, dla policji lub santarm, którzy to będą sprzedawać konopię cudzoziemcom 5g/20 euro. Nie więcej i nie mniej. Dla obywateli Maroka nie jest możliwe by kupić, ale rosnące w warunkach domowych 4 krzaki powinno być legalne, tak jak to jest w Hiszpanii, Holandii oraz Australii.

 

0,4 e / gram dla straży Jet Sakan II, by rozwinąć dom dla europejskiego parlamentu ludu i zajęciem się sprzątaniem na koncertowej arenie wainon kannel 3,75 hectarów

 

0,4 e / gram dla stowarzyszenia Keltaiset ry Les Jaunes, za zaplanowanie festiwalów kultury w Maroku i w Polsce

0,4 e / gram do wypłat artystów lub do opłat za prawa autorskie do Bach , Genesis, Pink Floyd, Brahms, Rolling Stones, Charles Mingus, etc

 

Aby utrzymać całą ekonomię w tym biznesie będziemy używać konta Keltaiset ry , art akademia of Agadir , Poppankki Finland iban : FI 3447304720017228 BIC : HELSFIHH Police of Keuruu Mikko.Keisala, Kimmo.Rytkonen and elina.malinen@poppankki.fi ma prawo do kontrolowania tego konta.To konto nie jest prywatnym kontem .

 

Jeśli sprzedamy całą produkcję konopi w Maroku, wówczas odbierzemy ogromne pieniądze kryminalistom . Europa również zaoszczędzi ogromne pieniądze, jeśli nikt nie będzie próbował tego przemycać, ponieważ całą produkcje będziemy sprzedawać wewnątrz Maroka. Nikt nie zachoruje gdy zaprzestaną mieszać ją z dodatkami.

Zjednoczone organizacja zdrowia WHO ukazała naukowe fakty i ile jest to mniej szkodliwe od alkoholu i papierosów. Bardzo dobry lek medycyny homeopatycznej


Adolf Hitler ją zdelegalizował ponieważ konopia sprawia, że ludzie myślą i mija im agresja, tego typu ludzie nie mogą być dobrymi zabójcami. Sam Hitler używał amfetaminy i była ona rozprowadzana pomiędzy finów, którzy pomagali Niemcom by zabić 20 milionów Rosjan oraz 6 milionów Żydów.


USA ma ten sam powód, by żądać delegalizacji ponieważ ciąży na nich dziedzictwo niemieckich nazistów w postaci obrabowania i zdominowania innego świata. W tej chwili USA rozpoczyna legalizację z racji pozytywnych doświadczeń Obamy.

Dla samochodów oraz stacji THC olej jest najlepszy oraz najbardziej ekologiczny. Rozwinięcie dużej liczby jest najbardziej efektywną drogą by naprawić problem zmian klimatycznych oraz katastrof spowodowanych zanieczyszczeniami.

Pozostała część konopi , która nie zostanie sprzedana gościom Maroka, nasza firma SAMPO TAO użyje jej wówczas do produkcji leku SATIVA, tak jak to się robi we Francji, Niemczech oraz Finlandii. My również chcemy uruchomić OLEJOWY biznes samochodowy. Maroko w tym ma dużą przyszłość.
............................................. Dlaczego jadę do Turcji oraz Iraku, omówiłam to na stronie

 

 Fińsko polsko marokańska zarejestrowane stowarzyszenie kultury Keltaiset ry Les Jaunes , przewodniczący Helena Antila-Jalonen Turku Finland , hantilajalonen@gmail.com oraz  zarządzający dyrektor Violetta Sarnowiak info@ keuruunekokyla.fi chcą zostawić członkowstwo w Les Janues oraz projekt w Polsce, aby powierzyć  tę rolę menadżerowi 1.5.2015 obywatelowi Maroka, 50 letniemu inżynierowi budownictwa Lhassie Bliyla z Takkad sidi Bibi.

Prezesem komisji będzie teściowa Fadma Rakibi z Takkad. III członkiem zarządu jest William K., Sarnowiak, który to mieszka w Finlandii i jest właścicielem tego gospodarstwa w 60%. Jeśli on nie jest zainteresowany: Helena Antila Jalonen lub Melika Ramouz mają prawa, aby być reprezentantami w tym zarządzie

 

konto Keltaiset ry, art academia of Agadir , Poppankki Finland iban : FI 3447304720017228 BIC : HELSFIHH jest czyste, nie ma kredytów lub nieopłaconych podatków.

V. Sarnowiak, jej prawnik kuzynka Izabela Dzikowska oraz Antila- Jalonen są wolne od odpowiedzialności odnośnie przeszłości i również odnośnie przyszłości w stowarzyszeniu Les Jaunes oraz projekt sudeckiej Polski, – o ile oni przygotują legalne dokumenty jeszcze przed Świętami 2014 – w polskim, fińskim , francuskim języku, gdzie my zneutralizujemy papiery kredytowe na 1, 27 miliona euro, a Violetta Sarnowiak przekaże prawo własności farmy dla kredytodawcy Hannu Hietikko 30%, 10% dla Meliki Ramouz oraz 4 dzieci jej siostry Hayate Bliyla,Jihane Bliyla , Zakariya Bliyla i Manare Bliyla .

60 % do mojego syna Williama Sarnowiak.

 

Po mojej śmierci, moje dzieci powinny otrzymać mój testament 12.10.2014. Mój prawnik abresz@poczta.onet.pl z Wrocławia i asianajaja.kuukka@mt.inet.fi w Keuruu ma moje pełnomocnictwo, aby podpisać się pod nim, jeśli nie znajdziecie mnie. Podróżuję do Iraku, aby przedyskutować z przywódcami ISIS. Jadę tam sam, aby rozmawiać z nimi jak pozostawić Marocco, Hiszpanię i Polskę z wojny ISIS. Oni czegoś chcą: to, czym będzie to, co powiem całemu światu.

Aby uwolnić się z odpowiedzialności za przeszłość, Violetta Sarnowiak, jej prawnik kuzynka Izabela Dzikowska oraz Antila- Jalonen, start rząd Keltaiset ry musi zaprosić te 12 osób do Polski i pomóc by dostali oni długoterminowe wizy oraz pozwolenia o pracę w Miedzylesiu, By kontynuować projekt, który Sarnowiak oraz Antila chcą zakończyć. Pełne nazwiska, numery paszportów tych 12 osób blilahayat@gmail.com wyśle Ci wkrótce emailem

 

Kulturowo i historycznie wartościowe niemieckie budynki muszą być nareperowane z pieniędzy unii europejskiej. Dlaczego oni to zniszczyli, Ta sprawa należy do policji oraz do sądu w Kłodzku

 

Zaproszenia oraz umowy muszą być gotowe przed Świętami Bożego Narodzenia, 2014 ponieważ formalności wizowe trwają 3-4 miesięcy. Oni chcą przejąć farmę 1.5.2015 roku. i jest konieczne, aby Violetta Sarnowiak była tam na kilka dni by pokazać granice gospodarstwa, również naszemu synowi. Ona musi wyjaśnić z policją oraz sąsiadami, iż rodzina Lhlassie zostaną właścicielami 10% i mają oni również pełnomocnictwo właścicieli : Hannu Williama i Violetty.

Oni muszą otrzymać ochronę policji – tę, której ja nie otrzymałem.

 

Z racji tego, że rodzina mojej byłej żony nie chce oddać praw własności dla mnie oraz dla mojego syna, nie respektuje umowy kredytowej oraz małżeństwa zawartego w sądzie w Helsinkach 12.12.1997roku.

 

Ponieważ moja była żona nie chce dyskutować ze mną, mam nadzieję, że ona może to zrobić z Lassies najstarszą córką Hayate Bliyla. blilahayat@gmail.com . Ona jest 21 letnią studentką na akademii biznesu w Agadir. Zna angielski oraz francuski.

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, aby stworzyć siec producentów domów z bali, mebli, rzemieślnicy oraz artyści w Polsce oraz Maroku mogą się z nią skontaktować

 

Ten projekt mógłby pasować świetnie młodym studentom oraz ich nauczycielom w Agadie Marocco oraz we Wrocławiu w Polsce. Potrzebujemy nowego rodzaju myslenia w ekonomii oraz w sztuce, tworzyć nowości przynależne dla młodych, ale w dzisiejszych czasach oni są zbyt konserwatywni i flegmatyczni. W Maroku wielu młodych otrzymało możliwości nauki na darmowych uniwersytetach, ale jeśli nikt nie jest gotowy, by zaoferować im pracę oraz zarobki dyrektora, są oni źli i sfrustrowani, rzucają kamieniami w policję. Więcej jak 90% szanuje ich Króla, nie chcą żadnej wojny cywilnej w Maroku, ale hałaśliwa większość razem z pomocą CIA może zawalić społeczeństwo tak jak obserwujemy to w Libii, Syrii, Iraku. Teraz w Marocco TV mówi jak ISIS zaczyna tam operację, w Europie pracują oni z nowymi nazistami, ponieważ ekonomia jest wspólna, światowa hegemonia USA.

 

W sytuacji, w której żyjemy dzisiaj, jest konieczne by odkrywać nowe rodzaje myślenia, nowa współpraca pomiędzy islamem, Ameryką Północną oraz chrześcijańską Europą. To, co napisałem to jest szkic AD, nie zamienione w kamień. Proszę przedyskutować to poprzez przekazywanie opinii do blilahayat@gmail.com oraz do innych studentów z Agadir akademii biznesu, co ewentualnie mogłoby UNIEMOŻLIĆ by ten plan mógłby być naprawdę zrealizowany?

Jeśli coś nam uniemożliwia tworzyć nową sztukę, dobre życie, nowe miejsca pracy i jest to na poziomie zepsutych postaw, nie na żadnym realnym poziomie, takie jak np. smród kupy „ z wewnątrz” muszą być wówczas wywietrzone. Ta praca należy do artystów, proszę wyjaśnić to Art akademii we Wrocławiu/ Polska. Jeśli artyści są zbyt konserwatywni i zbyt wolnymi snobami, wówczas potrzebujemy isis oraz nazistów.

Przekażcie to zaproszenie mailem ttwitter facebook www.unianova.eu

 

 

Hannu Hietikko zapewnienie

Nowy rząd Les jaunes , blilahayat@gmail.com lube jej ojciec nie ponosi żadnej odpowiedzialności za moje polityczne poglądy

 

 

Proponujemy gminie Międzylesie partnerstwo w tej firmie. Zainwestujecie ziemię, tyle metrów kwadratowych ile mamy w starej gminie dróg wewnątrz tej farmy. 0,69 hektarów oznacza jeden podział. Te  drogi dla koni o szerokości 3 metrów są na mapie tylko teoretycznie, nikt dziś ich nie potrzebuje. Aby była możliwość założenia tam biznesu, musimy mieć możliwość zamknięcia granic dla ludzi z zewnątrz. Na początku 5 mężczyzn z Maroka rozpoczną biznes z drewnem opałowym, wyczyszczą lasy, aby zagospodarować kemping dla 110 domków kempingowych. Później wybudujemy 96 domów.

 

 

 

Do Rządu Polskiego oraz gminy w Międzylesiu.

Do Violety Sarnowiak oraz jej rodziny prawnika Izabeli Dzikowskiej z Łodzi

 

Jak zapoczątkować pokój pomiędzy Finlandią, Polską i Marokiem bez mieszania tych spraw do światowej polityki w gorącym Iraku? Jak zrekompensować własność obywatela Finlandii Hannu Hietikko, 1, 27 miliona euro, które to Polska, skorumpowana policja z Międzylesia, rodziny Halina Ciepluchy i Izabeli Dzikowskiej z Łodzi, Andrei Bogdanowitz , Adam Zaba, Ossi Viljakainen oraz kilku fińskich prawników próbowali uspołecznić  i ukraść mi mojego syna oraz jego słabą matkę Violettę Sarnowiak.

Prawnik Iza Dzikowska z Łodzi musi przygotować umowę a jej kuzynka z Finlandii info@keuruunekokyla.fi Violetta Sarnowiak powinna podpisać przed zakończeniem 2014 roku. Lassila.anna@luukku.com z keuruunekokyla przebywała 2 miesiące z tą rodziną w Agadir i ona wie, że są to dobrzy i uczciwi ludzie. Również sam honorowy konsul Finlandii z Agadir zna ich bardzo dobrze.

Nasza posiadłość znajdująca się w Gniewoszowie / Polska nie powinna już więcej wpaść w ręce wandali. Jest ona kupiona za MOJE pieniądze i posiadamy dobitne dokumenty sporządzone w biurze prawnika. Jeśli matka oraz siostra mojej byłej żony nie oddadzą mnie oraz mojemu synowi tej farmy, wówczas to kredyt 1,27 miliona euro musi zostać spłacony. Jeśli miałbym użyć firm zewnętrznych, oni pobierają 40% extra. W tej sytuacji Halina Cieplucha oraz kuzynka prawnik Izabela Dzikowska musi tego dokonać wraz z inwestorem – tak mówi kredytodawca. Jeśli tego nie zrobicie bądźcie pewni, że sprzedam ten problem w Iraku kolekcjonerom długów, firma ibis Europa.

Farma musi być oddana dla Lahssen Bliyla, jego żony Hurii, 4 dzieci i babki Fadmy Rakibi. Lahssen jest inżynierem budownictwa, zna dobrze, j. angielski – ma 50 lat. On wie jak naprawić te budynki, ale ossi.viljakainen@iki.fi i Andrei Bogdanowitz musi zapłacić Hurii jej siostrze Melice Ramouz, która jest właścicielem 3,5 hektara w Maroku. 4 Dzieci Bliyla posiada 4 udziały w startującej firmie nr 77-80.

Mam bliski kontakt z tą rodziną już 5 lat, po tym jak moja polska rodzina zapłaciła policji z Polski by wyrzucili mnie i poprosili policję z Finlandii, aby Ci zamknęli mnie w szpitalu dla psychicznie chorych, i zmuszali abym przyjmował chemiczne trucizny. Bez żadnych legalnych argumentów. Hiszpańscy, polscy i niemieccy lekarze nie zauważali żadnych psychicznych chorób w moim zachowaniu, natomiast w Finlandii więcej niż 1000 takich nielegalnych aresztowań zdarza się każdego roku – mówi śledczy Markku Salo z MTKL. Zwykle to żony proszą policję by ta aresztowała ich mężów, – jeśli Ci nie zaakceptują zasady gdzie w 99% fińskich rodzin to kobieta rządzi. W Polsce mają ten sam problem, a księżmi katolickimi dowodzą tego typu kobiety – mafia w każdej wsi- tak jak to było w Gniewoszowie i Różance, Poręba. Fińscy oraz polscy mężczyźni powinni być uwolnieni, może Jezus tego w końcu dokona.

 Policja z Wrocławia, Międzylesia, keuruu kauhajoki

Jeśli nie chcielibyście zwiększyć szans na realizcję planów zabicia polskich księży oraz fińskich pracowników socjalnych, proszę szybko działać.Heidi.Nystrom@elisanet.fi,www.ensto.com, sąd Jyvaskyla erkki.marttila@oikeus.fi oraz prawnicy ze stowarzyszenia info@asianajajaliitto.fi muszą przekazać hiszpańskim psychiatrom oraz do naszego rodzinnego psychologa z Wrocławia border1@wp.pl jasne argumenty oraz dokumentację na temat istniejącej „choroby psychicznej” Hietikko. Muszą oni dać odpowiedź przed 1.2.2015 poprzez finlandia.malaga@gmail.com oraz odpowiedzialność asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi , to zażądanie otworzenia sprawy w sądzie yväskylä and Porvoo www.ensto.com


Mój brat przyznał, że Hietikko nie jest chory , ale rodzina Violetty ma jakieś powody by sprawić by ludzie w to uwierzyli. W komunistycznej Polsce często zdarzały się sytuacje, gdzie psuto reputację takim właśnie ofiarom. Dlaczego jednak prawnicy z Finlandii oraz Eko Ludzie pomagają im w przestępstwach, co jest poważną przemocą stosowaną na mnie oraz na moim synu. Nasz dom został zrujnowany, gdy nikt nie mógł w nim przebywać.

Przed 31.12.2014 12 osób z Maroko będzie potrzebowało zaproszeń od właściciela farmy, Violetty Sarnowiak – również  wizy, pozwolenia o pracę na długi okres. Ona zaciągnęła kredyt 1, 27 miliona euro od Hietikko i również ona jest odpowiedzialna za to, by dać mi oraz mojemu synowi prawo do własności – w przeciwnym wypadku jej siostra Wiesia oraz kuzynka Izabela Dzikowska z Łodzi musi 1.1.2015 zacząć spłacać kredyt plus 40% dla rosyjskich/tureckich komorników.

Jeśli rodzina Bilyla – 12 osób mogą być w Polsce od 1.5.2015 a mieszkańcy Gniewoszowa będą względem ich przyjaźni, wówczas wszystko będzie OK. Lahssen naprawi jedne z naszych 4 domów naszej rodziny dla ich rodziny, wyzbierają drewno do palenia z lasów i rozpoczną projekt, omówiony później na stronie www.unianova.eu/aga.htm . Również Violett wraz z Wiliamem muszą osobiście być w Polsce na kilka dni 1.5.2015 r. by pokazać granice gospodarstwa i zażądać od policji i prokuratora wszczęcie procesu przeciwko tym, którzy zrujnowali to miejsce.

 Wspierający sądowe sprawy w rodzinie należą do honorowego konsultanta Finlandii w Agadir
mingr@menara.ma . Powinniście otrzymać stamtąd imiona oraz numery dowodów osobistych tych 12 osób z Maroka. W Finaldii asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi,eija.savolin@jkl.fi oraz Violetta Sarnowiak info@keuruunekokyla.fi są odpowiedzialni za to by te umowy były sporządzone przed 31.12.2014. Ta rodzina potrzebuje czasu by otrzymać wizy, by mieć możliwość przebywania w Polsce 1.5.2015.

DO NAJWYŻSZEGO SĄDU W UNII EUROPEJSKIEJ.

Sprawa Hannu Hietikko pokazuję jak prawa człowieka w UE różnią się wobec bogatych właścicieli majątków a wobec tych, co nic nie posiadają, lub takich- obrabowanych przez polską mafię. Policja z Miedzylesia K Miezzallo powiedział w 2008 roku w obecności dwóch świadków, jak to oni pomogą mi we wszystkim, JEŚLI Hietikko zostanie właścicielem największego gospodarstwa w Gniewoszowie. Jeśli Hietikko nie jest właścicielem, jestem wówczas dla policji jak puste powietrze, w przypadku, gdy ktoś chce mnie zabić czy zniszczyć mój dom. Zażywanie konopi jest bezwzględnie zabronione dla ludzi biednych, lecz policja oraz bogaci lekarze, architekci są wolni w Polsce, zażywanie jest legalne, nawet przemycanie i robienie na tym dużego biznesu. Wcześniej byłem całkiem zamożnym człowiekiem, dyrektorem artystycznym w firmy Nokia oraz www.ensto.com. Posiadałem wielki dom w Porvoo oraz 3 mieszkania w centrum Helsinek.


Mój status społeczny oraz prawa człowieka były kompletnie różne o tych później gdzie rodzina mojej polskiej żony uczyniła mnie bezdomną łajzą. Teraz należę do klasy B , ale gdy sąd z Finlandii
erkki.marttila@oikeus.fi stwierdza jak to jestem chory psychicznie, musimy wówczas pamiętać iż więcej jak 98% ludzi na tym świecie to władnie ludzie drugiej klasy. W Południowej Afryce teraz 2 miliardy!! Ludzie żyją w niebezpieczeństwie śmierci z powodu braku wody i żywności, natomiast bogaty zachód wszczyna, co rusz nowe wojny by mieć okoliczności do obrabowanie z ropy oraz minerałów Iranu, Iraku i Syrii.

Drugiej klasy obywatel Finlandii nie otrzyma pomocy policji, prokuratora, zabroniony kontakt z własnym dzieckiem gdyż uczą go by pozostał dumnym obywatelem klasy A, jak Alexander Stubb´´sosiaalista rodunjalostusta´´

 Kiedy to policja z Las Palmas Canaria powiedziała bezpośrednio, że prawa człowieka w przypadku Hannu Hietikko są wyłącznie na poziomie teorii, oni potwierdzili istniejący podział na A i B.


Administracja Unii Europejskiej jest ślepym potworem na nogach z gliny, jak cesarz bez odzienia i ten problem z pewnością należy do NAJWYŻSZEGO SĄDU UNII EUROPEJSKIEJ.

Jeśli nie rozumiesz swojej odpowiedzialności na poziomie naszego fikcyjnego scenariusza czarny ibis Europy powinien Cię zabić. Zastraszanie śmiercią nie jest nielegalne w Unii Europejskiej rządzonej przez ludzi takich jak Wy i Jyrki Katainen…......................


Przed tym wszystkim było tylko „ zespół stresu pourazowego Hietikko”, scenariusz kina fantasy, ale później jadę do Turcji, Iranu oraz Iraku i zacznę prowadzić „biuro reklamy”, jako legalna praca planera mediów, oni zadbają o prawo i porządek w Polsce, który rozpoczął 13 lat temu wielką wojnę przeciwko al gaida/isis. Zjednoczone narody nie zaakceptowały tego przestępstwa w USA i Polsce. Dlatego zamierzam pomóc LEGALNEJ STRONIE, używając legalnych metod.

Odsprzedam wszystkie moje kredyty i rządania Tureckim mafiom, lub do porządkującej firmie ISIS Europa, oni przybędą by zabrać dodając 40% do tego salda. Powinienem otrzymać pieniądze, aby rozpocząć produkcję filmu i na wydrukowanie książki tj.najnowszego testamentu zgodnego z synem boskim. Isis/ al qaida oraz nowi naziści otrzymali od tego Boga powód, aby rozpocząć operację wewnątrz Europy. Jeśli niemieckie kluby sportowe nie będą chciały współpracować z islamskimi wojownikami o wolność przeciwko WSPÓLNEMU WROGOWI, muzułmanie zaczną niszczyć żółte samochody oraz skutery DHL na całym świecie. Sytuacja jest bardzo poważna w Finlandii Polsce i w Niemczech, ale ja mógłbym pomóc, jeśli Wy mi pomożecie

 Gdy byłem zastraszany abym wrócił na Saharę, tylko Andrei Bogdanowicz chciał wynająć mieszkanie we Wrocławiu dla swoich robotników, ale nigdy nie zapłacił ani euro dla mnie ani Jackowi Kołodziej.

Zimą 2008-2009 Ossi Viljakainen oraz 50 Eko ludzi z Finlandii zużyli ogromną ilość drzewa opałowego, ale nie zechcieli narąbać nowego na następną zimę. To był prawdziwy powód, dla którego Jacek złamał swoją obietnicę, że nie zostawi Pani Violetty i farmy Williama na pastwę wandali. Jeśli to uczyni przysiągł w sierpniu, 2009 ,że Al qaida może go zabić, jego matkę, księdza oraz zakonnicę z Różanki. Z tych obietnic teraz zaczyna się wielki niebezpieczny proces „MUSTA SURMA” „czarna śmierć isis”. Zabicie księży i zakonnic z Polski i z Finlandii.


Jacek zapomniał jego własną obietnicę, gdy Andrej Bognadowitz abau@onet.eu odmówił zapłaty Jackowi miesięcznej kwoty 1400zł z wynajmu mieszkania we Wrocławiu i Jacek nie mógł kupić drewna opałowego. Gangsterzy Bogdanowicza rozkradli wszystko lub „odkupili” od Violety za mini cenę. Viola ma kredyty ode mnie 1, 27 miliona euro, nie ma prawa sprzedać niczego wobec kryminalnych sił. Jeśli ona ma jakieś pieniądze, musi być paragon, to będzie ODJĘTE  od końcowego  rachunku państwa polskiego oraz Pana Bogdanowicza. Jeśli umrę albo zniknę, Melika i 6 osób w jej rodzinie ma w sumie 10 % praw do wszystkich kredytów i do mojej własności

 Oni nie zaakceptują sprzedaży farmy, oni są rolnikami i mogą przyjechac by zająć się gospodarstwem, płacić Wiliamowi 40% dochodów netto. Byłoby znacznie lepiej, jeśli marokańska rodzina zajęłaby się domem rodzinnym Wiliama-, ale to nie jest możliwe do momentu, gdy Halina Cieplucha oraz jej młodsza córka w Łodzi uwierzy, że ”pewna część” należy do nich. Byłoby dużo bardziej bezpiecznie dla Polski, aby tą sprawę rozpoznać w sądzie w Kłodzku, oddać farmę do użytku rodzinie Meliki, nie zostawiać w rękach islamskiego „isis” lub rosyjskich komorników

Negocjatorzy - adwokaci
abresz@poczta.onet.pl,ilagoson@ilagoson.com,minna.tyvio@oikeus.fi ,asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi ,eija.savolin@jkl.fi

Państwo Polskie musi zapłacić mi za odbudowanie tego domu oraz 70euro/dzień licząc od 4.5.2005 kiedy to policjant Adam Polański nakazał mi opuścic mój własny dom. Do momentu, kiedy mój dom będzie nareperowany i ja mogę bezpiecznie, legalnie do niego przyjechać wraz z własnym synem Wilamem Sarnowiak. Przed tym, kiedy to będzie możliwe, 1.5.2015 dom musi być oddany farmerom z rodziny Meliki Ramouz oraz rodzinie jej siostry. Ci ludzie otrzymują 10% farmy i oddają Wiliamowi 3,4 hektara w miłym miejscu nieopodal Agadir

 

Państwo Finlandia jest mi winne milion euro, 300 000 dla mojego syna, 100 000 dla jego matki, 100 000 euro oraz paszport fiński dla Meliki Ramouz. Ostateczny termin 15.3.2015.

Jeśli nie mogą dostarczyć ewidencji na temat istniejących w Hietikko: „ chorób psychicznych, jak schizofrenia”, wówczas państwo Finlandia musi zapłacić te pieniądze.

Heidi.nystrom@elisanet.fi , Sąd Jyväskylä erkki.marttila@oikeus.fi oraz 3 adwokatów z minna.tyvio@oikeus.fi są PEWNI na temat istniejących chorób psychicznych w Hietikko , tylko z racji mojego wyglądu zewnętrznego oraz opinii na mojej stronie www. Oni muszą wyjaśnić jeszcze przed pierwszym lutym 2015 roku hiszpańskim śledczym oraz border1@wp.pl jakie są ich naukowe argumenty ,lub muszą być gotowi na spotkanie „mężczyzn w czerni”. Gdy sąd w Polsce orzekła, że Hietikko nie jest chory psychicznie, ale jest zbyt uczciwym człowiekiem, w fińskim sądzie tą szczerość określono, jako „choroby psychiczne” i nigdy nie pozwolili spotkać się z moim synem. To musi zostać wyjaśnione z racji bezpieczeństwa mojego syna. On jest w niebezpieczeństwie choroby- tak ostrzega lekarz z Hiszpanii Canaria. To przemoc przeciwko dziecku.

 
Psycholog Mariusz Border1@wp.pl z Wrocławia obawia się tego samego z racji tego przestępstwa. On musi powiedzieć policji oraz lekarzom z Hiszpanii WSZYSTKO, co wie na temat Sarnowiak i Hietikko. Pan Border ma ode mnie wolne prawo by wszystko powiedzieć w MEDIACH, te sprawy powinny zyskać ogromne zainteresowanie, w pierwszej kolejności zakonnice oraz księża powinni zginąć.

 Byłem teraz na Canarii i Fuengirola , poddany wielu testom i „skanerom”, a w następnym miesiącu, kiedy będę daleko, oni zrobią analizę tekstów na mojej stronie. Mają oni w 100 % metody, które wykrywają czy ktoś jest „chory psychicznie” czy nie. Sąd Jyväskylä i asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi otrzyma ten raport przed 1.3.2015

Jeśli hiszpańscy lekarze zgodzą się z sądową komisją psychiatrów w Kłodzku, psychiatrami Tapani Luoto, Iiris Keränen i Marchena Dolna, którzy sądzą, iż Hietikko nie cierpi na choroby psychiczne – to wówczas jest pewne, że rząd Finlandii jest winny dopuszczenia się bardzo poważnego przestępstwa popełnianego na prawach człowieka.

Przez 7 lat oni mówili do mnie i do mojego małego chłopca, jak Hietikko jest chory psychicznie – i to bez przedstawienia żadnych argumentów? O jakich chorobach jest tu mowa i jak się uzdrowić do tego stopnia by mieć możliwość spotkania z własnym synem? To jest nielegalna tortura przeciwko mnie i mojemu synowi. To przyczyniło się do powstania poważnego zespołu stresu pourazowego, który prawdopodobnie znajdzie koniec pod bombami NATO. Ale mój syn ma prawo do tego, by usłyszeć całą prawdę o swoim ojcu. Policja z Finalndii aresztowała mnie 2 razy , pobrali testy DNA etc,

judge erkki marttila w sądzie keski-suomi.ko@oikeus.fi zeznaje jak to Hietikko jest z pewnością chory psychicznie. Ale w ten sposób oni mi tego nie mówią. Rząd Finlandii musi wskazać lekarzom z Hiszpanii medyczną ewidencję z DNA oraz przeanalizować tekst z mojej strony internetowej przed 1.2.2015.

 Jeśli info@keuruunekokyla.fi, heidi.nystrom@elisanet.fi , prawnik asianajaja.kuukka@kuukka-tiainen.fi ,eija.savolin@jkl.fi nie może tego pokazać lekarzom z Hiszpanii poprzez konsulat finlandia.malaga@gmail.com tj. naukowej ewidencji na temat „choroby psychicznej” Hietikko wówczas to VALTIONKONTTORI musi zapłacić rekompensatę wspomnianą wyżej  i to przed przed upływem 15.3.2015– na konto Hietikko w Deutsche Bank Fuengirola. Po tym czasie ISIS zacznie domagać się osobiście pieniędzy od Ananda Seva. Frantsila Yrttitila oraz od wszystkich pracowników socjalnych oraz członków stowarzyszenia info@asianajajaliitto.fi

Kamila M przypuszcza, że moja była żona Violetta Sarnowiak w Keuruu w Finlandii zgadza się z twierdzeniem jak by to było dobrze, jeśli ktoś zaopiekuje się domem Wiliama we Wrocławiu, on go będzie później potrzebować. Ale Kamila M nie zna mojej byłej żony. Dla kobiet takich jak moja żona oraz jej matka, babka jest bardzo ważne by ich syn/ córka nigdy nie byli niezależni. Aby zrobić z nich inwalidów kontakt z ojcem musi być kompletnie odcięty, dlaczego jednak Finlandia opłaciła 3 kosztownych prawników do tego celu - z tytułu takiego przestępstwa przeciwko dziecku?


To bardzo źle, jeśli William, chłopiec 18 letni otrzyma takie mieszkanie w centrum Wrocławia, gdzie znajdują się wszystkie uniwersytety, również akademii sztuki oraz akademia muzyczna. Violetta zapewne uczyni wszystko, co może by zniszczyć również dom we Wrocławiu, ponieważ ONA jest  zależna od pieniędzy z fińskiej opieki społecznej i chce być tam w lesie keuruu wraz z ekologiczną sektą i z racji tego, że ONA chce by William należał tylko do niej przez całe jej życie, również Viola nie lubi pomysłu, aby 18 letni Wilam otrzymał moje ładne mieszkanie w centrum Helsinek Vides Linja 12 a 1. Było ono wynajęte, ale gdy pojawił się tam w 2007 r. mały problem z łazienką, Viola mieszkała w Helsinkach, ale nie chciał a rozwiązać tego problemu. Ja nie mogłem nic zrobić, dlatego że nie pozwolono mi przebywać w Finlandii poprzez dziwne aresztowania mnie, więc jedynym rozwiązaniem było sprzedanie tego ostatniego domu w Helsinkach za małą cenę 70 000euro.

Dla mojej byłej żony byłoby lepiej, aby Hannu nie miał domu w Finlandii w ogóle, wówczas nie spotka się z Wiliamem- nie będzie żądał żadnych praw, jako bezdomna łajza. Kiedy Hannu przyjeżdżał do Finlandii Viola za każdym razem prosiła policję by mnie aresztowano. W Finlandii to wszystko prawda, co mówią kobiety „ ja systeemin vartija on poliisin työ´´,-

Pomagałem tej mizernej kobiecie z komunistycznej Polski 1987 – by mogła przyjechać do mojego nowego domu w Porvoo. Ona żyła i dużo podróżowała za moje pieniądze i kiedy wszystko było w Polsce, ona nie próbowała mnie kochać w dalszym ciągu. To było niemożliwe gdyż Hietikko przez te 20 lat był chory psychicznie – tak twierdziła. Hietikko ma charakter psychopaty- mówi z keuruu ekokyla
lassila.anna@luukku.com. Ale to dziwne, jak to obrabowanie chorego psychicznie inwalidy mogłoby być legalne? W tej chwili ona okrada własność naszego syna, i tu się rodzi pytanie, czy to możliwe by Viola była chora i odzwierciedlała to wszystko na moim obliczu. Psycholog Border zna nas oboje, on musi odpowiedzieć na te pytanie.

 

Pieniądze w kwocie 70 000euro z Helsinek zostały zainwestowane w farmę w Polsce, dlatego że w naszym dokumencie kredytowym było napisane, że Viola musi to dać Hietikko, – gdy będę miał legalne pozwolenie zostania właścicielem. Albo musi oddać 870 000 e.

Prawnik Jarosław Krotliński otrzymał właśnie takie pozwolenie w 2008roku z sądu w Warszawie, natomiast Viola oraz jej rodzina odmówiła oddania mi prawa do własności i nie spłaciła niczego.Tym listem do Violetty Sarnowiak, do wielu świadków oraz prawnika Izabeli Dzikowskiej z Łodzi, pozostawiam ten kredyt w kwocie 1, 27 milionów– musi zostać zapłacony albo skonstruowana umowa omówiona na /aga.htm. Kredyty należą do rodzin Haliny oraz Izy, dlatego że to oni naciskali oraz przymuszali słabą Violę do przestępstw przeciwko jej własnemu domowi oraz przeciwko własnemu dziecku. Jeśli pozwoliłaby mi tam zostać, dom nie zostałby zrujnowany. Mógł dać pieniądz dla naszego wspólnego syna.

 

Policja z Międzylesia powiedziała, że JEŚLI Hietikko jest właścicielem największego gospodarstwa w Gniewoszowie policja wówczas potraktuje mnie poważnie. Jeśli nie, Hietikko będzie dla nas jak puste powietrza- stwierdził K. Miezzallo. Halina dała zlecenie, aby wrzucić stąd Hietikko- tak wyznało w 2009r. trzech policjantów Piotrowi Piaskusowi oraz mnie.


Również policja nie wzięła poważnie faktu, gdy Ossi  Viljakainen oraz Lisa Kannisto wynajęło gospodarstwo jesienią 2008 roku, a wkrótce przybyło kilku uzbrojonych mężczyzn w samym środku nocy. Viola odmówiła potwierdzenia umowy Ossiego na 30 lat. To spowodowało destrukcję mojego domu. Gdyby wcześniej Viola powiedziała mi, iż ona nigdy nie będzie chciała szanować warunków małżeńskich oraz umów kredytowych, nigdy nie dając mi oraz mojemu synowi prawa własności do gospodarstwa, wówczas to powinienem sprzedać 2 traktory, maszyny do drewna, magazyn, zabrać stamtąd moją muzykę oraz kolekcje sztuki, meble zrobione przez mojego ojca oraz dziadka.

Ten, kto zapobiegł, aby Hietikko został właścicielem farmy, gdzie MOJE pieniądze zostały zainwestowane – 1, 27 miliona euro – ten jest odpowiedzialny za to i musi zapłacić lub umrzeć. Tym kimś nie może być Violetta Sarnowiak, dlatego, że oboje mamy jedno dziecko, które to jest wspólne. Violeta nie może dać nakazów, aby zniszczyć własność oraz dom rodzinny jej własnego syna! A może jednak to możliwe? Ona zażądała, aby zabić nasze pierwsze dziecko jeszcze przed jego urodzeniem, ona nie ma zbyt wielu uczuć, nie ma litości, dlatego, że nikt nie zadbał o jej uczucia, gdy ona sama była dzieckiem, a rodzice dopuszczali się na niej ciężkich tortur z powodu jej problemów. Za tymi przestępstwami stoją niemieccy naziści z getto w Łodzi, gdzie Violetty ojciec miał być w niemieckiej szkole. Dlatego Niemcy powinni cierpieć z powodu tego przestępstwa, jeśli nie chcą oni zapłacić „ kredytu ich honoru”. Mój ojciec musiał być przez 4 lata na strasznej wojnie Barbarossa by pomagać niemieckim nazistom zabić 20 milionów Rosjan. Teraz w sądzie w Finlandii oni obwiniają mnie za wynik przestepstw wojennych Niemców w Polsce.

W tej szalonej sytuacji muszę poprosić o pomoc od islamskich wojowników wolności a żółte samochody oraz skutery z DHL na całym świecie pozostaną obiektem świętej wojny, jeśli niemieckie kluby sportowe nie pojadą do Międzylesia/ Mittelwald i zniszczą wszystkie domy, spalą samochody oraz zastrzelą ludzi. „wyniosą się do Finlandii, inaczej was zabijemy, jeśli po 2 miesiącach tu wrócicie ”. Tego typu zachowanie było kilka lat całkowicie legalne – i to w samym środku Unii Europejskiej – powiedział konsul vappu.pajala@formin.fi a sąd w Strasburgu, fiński sędzia Hirvelä . To, co jest legalnym by uczynić tym najmniejszym, to jest również legalnym by to uczynić każdemu domowi w Międzylesiu, który to nie jest gotowy by powiedzieć całą prawdę na temat mafii w Międzylesiu- prokuratorom oraz adwokatom jkcm@onet.pl,j.luszczak.vp.pl,vroby@gmail.com,kancelaria@onet.pl,marek.rudnicki@gmx.net,abresz@poczta.onet.pl

Niemcy wyrządzili wiele złego Polsce, dlatego teraz Polska jest zraniona, załamany naród, ale nie aż tak zły jak Finlandia. Trochę dziwne metody nauki mają dzieci w Polsce.

Wujek Violetty Bogdan przychodził każdego dnia z pracy do swojej matki, nie do swojej żony i córki. Bogdan zmarł na atak serca przed ukonczeniem 50 lat. Matka Violetty ZAWŁASZCZYŁA Violę w ten sposób, że Halina musi otrzymać pieniądze z naszego 18 letniego małżeństwa. Halina chce oddać połowę naszej własności dla dzieci jej młodszej córki praz prawnikowi kuzynki Izabeli Dzikowskiej. Oni współpracują z mafią z Międzylesia oraz z skorumpowaną policją.

Dlatego też Viola słuchała sądu Jyväskylä, że ziemie z naszej farmy muszą być podzielone, dlatego że zostały one zakupione przez pieniądze jej matki oraz siostry. Policja z Finlandii Keuruu ma oryginalne dokumenty kredytowe na 870 000 euro o 400 000 euro, które to udowadniają, że Violetta próbuje okłamać sąd, a jej matka musi być sprawdzona, ponieważ chowają się za tym wiele powodów dokonania wielu przestępstw, również wszczęcia mordowania rzymsko katolickich księży, zakonnic, prawników, pracowników socjalnych ss. kobiet z Finlandii. Ja nie daję takich rozkazów, a ludzie, którzy planują filmowe fantazje nie są obciążeni odpowiedzialnością

 ................................................

Droga między Agadirem i Polską (Międzylesie) www.unianova.eu/umwelt.htm

 

 

 

 Hannu Oskari Hietikko    on way to Iraq

 polish.htm

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Spółka ZOO    ul Traugutta 50-417 Wrocław
 

Hannu Hietikko- obywatel Finlandii. właściciel mieszkania przy ul Traugutta 81 m 16    odwiedzał Państwa biuro w maju 2012. Zapłaciłem wówczas brakujące 40 euro/ miesiąc
przypadające na ostatnie lata kiedy to firma budowlana

Andrzej Bogdanowicz używała tego
mieszkania bez wnoszenia jakichkolwiek opłat dla mnie oraz dla Państwa. również Andrzej   nic nie zapłacił na rzecz farmy w Międzylesiu z intencją aby Jacek Kołodziej opuścił farmę,
by ten mógł obrabować posiadłość.

Przed tym zdarzeniem ossi.viljakainen@gmail.com został
zastraszony w nocnym ataku na niego:
A skorumpowana policja niczego nie dochodziła, nawet   faktu zamordowania 3-ech ludzi którzy chcieli pomóc Hietikko.

Ostatniej zimy nieruchomości home expres nie chciał wynająć nikomu mieszkania, za żadną  cenę gdyż samburski@gmail.com nie chce mieć problemów z mafią z Łodzi i z Międzylesia.    Nigdy nie mieliśmy wcześniej takiej sytuacji , w której nikt nie chciał wynająć mieszkania   w centrum Wrocławia za żadną cenę.

Przy Traugutta 81 nie było wynajmujących i opłaty do Spółka Zoo są znowu niezbilansowane.
Chciałbym, aby Państwo zrozumieli, iż to wszystko jest powiązane z międzynarodowym
przestępstwem. Proszę o cierpliwość, musimy poczekać na to co powiedzą sądy, kto musi
zapłacić i ile.   Spółka ZOO zdecydowanie powinna dostać to co musi dostać. JA daję na to gwarancję oraz  swoje słowo.  Proszę o nie wszczynanie żadnego procesu sądowego z racji nieopłaconych należności. Nikt

Państwa nie ma zamiaru oszukiwać, a ja nie mam zamiaru sprzedawać rodzinnego domu
Wiliama Sarnowiak, farmy w Międzylesiu też nie sprzedamy. Jesteśmy legalnymi obywatelami Unii Europejskiej i mamy prawo do tego by żyć w Polsce. 

  Ta sprawa jest obecnie w sądzie w Strasbourgu nr 23832/13 oraz w sądzie w Finlandii, gdzie  mój syn został nielegalnie porwany i przez 5 lat ukrywany. Również w Kłodzku w sądzie muszą zająć się tym poważnym przestępstwem.
 

Rok temu w Państwa biurze Spółka ZOO opowiedziałem Państwu krótko o problemach z tym  mieszkaniem oraz o polskiej mafii, tydzień po mojej wizycie, 28-mego maja 2012 roku   w OŁAWIE siedmiu uzbrojonych terrorystów policyjnych wyłamało drzwi do mojego pokoju    w hotelu, rzucili mnie brutalnie na podłogę raniąc moją szyję i prawą rękę.

z Centrum   Medycznego Vita udokumentował uszkodzenia mojego ciała. Wówczas to musiałem uciekać    szybko z Polski. W Finlandii byłem 3 miesiące, ale tam nie zaoferowali mi żadnej pomocy    lekarskiej. Mojego syna mogłem zobaczyć tylko przez godzinę w ciągu całego lata. On ma teraz   12 lat i jest nauczony nienawiści do swojego ojca, jak również uczony strasznych kłamstw.

 Polski konsulat w RABACIE musi przyznać  się do odpowiedzialności w tej nietypowej sytuacji, by wyjaśnić policji oraz urzędnikom   celnym w Maroko, iż Hannu samochód wraz z przyczepą zostaną w Maroko, aż  do wyjaśnienia spraw oraz uzyskania pokoju społeczności w Międzylesiu i we Wrocławiu.
 

Takie jest zadanie Unii Europejskiej od 4.5.2005, gdy od dnia policja rozkazała mi wynieść się  z farmy do dnia, w którym będziemy mogli bezpiecznie wrócić do domu Państwo polskie musi  wypłacić mnie, mojej byłej żonie oraz mojemu synowi 50 euro za każdy dzień oraz zwrócić   koszty naprawy oraz kradzieży mojego mienia, jak również spłaci rachunki Spółki Zoo.
 

Nie jestem winien przestępstw w Finlandii, Polsce czy Hiszpanii, ale moja była teściowa Halina   Cieplucha oraz jej młodsza córka sporządzili jakieś wstępne umowy z niemieckimi   inwestorami, którzy to chcą kupić nasze ziemie 34,5 hektary.

Byłem żonaty z polką Violettą Izabelą Sarnowiak przez 18 lat. Zainwestowałem cały swój
majątek tu w Polsce 1998 2008.

Ona jest dobrą kobietą ale jej rodzice zranili ją w nieprawdopodobny sposób gdy ta miała 16 lat. Z racji tej przyczyna moja żona stała się
bardzo słaba wobec życzeń i rządów jej hardej matki, jak również młodszej siostry i kuzynki
prawnika Izabeli Dzikowskiej, która jest surowym prawnikiem, stawiającym przed sąd własną
matkę aby móc wyłudzić jej pieniądze.
 

Moja żona się poddała i pozwoliła im na kradzież i obrabowanie rodzinnego domu naszego
syna, nie mając żadnych kredytów wobec nikogo. To jest jasne, iż my wszyscy w trójkę
jesteśmy ofiarami tych przestępstw
 

Generalny prokurator z Finlandii Jyvaskyla musi wszcząć postępowanie o dokonanie
przestępstwa, straszną przemoc na rodzinie Williama Sarnowiak, któremu odcięto całkowicie  kontakt z ojcem- mentalna oraz ekonomiczna przemoc przeciwko dziecku

Prawnik Ari Kuukka Multiantie 1 b 12, 42700 Keuruu asianajaja.kuukka@mt.inet.fi
ma zleconą ode mnie pracę aby złożyć wszystkie sądowe sprawy związane z odcięciem mnie  od kontakt z synem. Do tych wszystkich spraw przyczynia się JEDEN ten sam powód, wyznaje  dwóch ważnych świadków psycholog Mariusz Border, ul. Legnicka 52 Wrocław  border1@wp.pl

...oraz kościół rzymsko-katolicki tj, ksiądz Josef Siemasz. Z tego samego powodu
moja była żona w Porvoo zabiła poprzez aborcję nasze pierwsze dziecko, a potem porwała   pod nieznany adres syna Williama odcinając całkowicie jego kontakt z ojcem, dodatkowo
oczerniając reputację jej byłego męża, który to pomógł jej dostać się do Finlandii
z komunistycznej Polski.  Ten  nowy  domy  Ja  dai  dla Violi

to  this  new  house in Finland Porvoo  I  helped   wounded  girl  from Poland,  i took  care her 18  years , paid all  expensive therapias. After  this all  everything ´´ is Hietikkos  fold ´´  and I  have no  home  in this world. I  never  can see  my only son

To jest przemoc przeciwko dziecku.  

Prawnik Ari Kuukka musi wyjaśnić sądowi w Finlandii jaka to jest tego jedna przyczyna.  Dlaczego nasz nowy dom w Porvoo został zniszczony.
 

Z jakiej to przyczyny nie dano mi prawa własności farmy w Polsce w 2008 roku, gdy prawnik  Krotliński otrzymał pozwolenie z sądu w Warszawie: w zawartej umowie o kredyt na sumę  870 000 euro jest napisane iż farma oraz mieszkanie na ul Traugutta są gwarancją tegoż   kredytu i wówczas to Viloletta musi oddać to Hietikko lub zacząć spłacanie kredytu.
 

Sprzedanie NIE wchodzi w rachubę zanim nie zapłaci ona całej sumy 1,869 euro.
Oni nie oddali mi farmy. Violetta oraz mój syn nie chcieli tam przyjechać.
 

ossi.viljakainen@gmail.com musiał czekać 8 miesięcy, aby potwierdzić umowę wynajmu na 30   lat dla działalności jego szkoły Jogi Ananda Seva. Oni nigdy nie sporządzili takiej umowy, tylko  wysłali nocą uzbrojonych gangsterów od Andrzeja Bogdanowicza.

Świadkiem jest,  Pawel Boycoff  Dlugopola Zrj   i matti.nuutinen@helsinki.fi

Jednym i tym samym powodem, dla którego mój pierwszy syn nie mógł przyjść na świat
do naszego domu w Porvoo w Finlandii jest powód, dla którego William musi żyć w ubóstwie  bez jego własnego ojca. Powiedziałem im, iż przychody z najmu farmy oraz mieszkania na ul. Traugutta muszą być przelewane na konto mojego syna i z racji faktu, iż nie jest mi pozwolone  wjechać do Polski odpowiedzialność za farmę oraz mieszkanie we Wrocławiu ponosi moja  była żona, ale ona nie może. Ona otrzymała nakaz od swojej rodziny w Łodzi by zniszczyć   wszystko. Mam nadzieję, iż Spółka Zoo odmówi im pomocy w tym przestępstwie.


W Finlandii moja była żona próbowała pomówić z sądem jyvaskyla minna.tyvio@oikeus.fi   na temat jak jej matka Halina Cieplucha zainwestowała ziemię z naszej farmy, remontując   budynki należące do Hietikko.
To wyjaśnia wszystko. Oni nigdy nie zainwestowali ani jednego euro. Wszystkie pieniądze  pochodziły ode mnie, ze sprzedaży damo w Porvoo oraz 3-ech mieszkań znajdujących się  w centrum Helsinek. Mamy na to dokumenty.
 

Za moje własne pieniądze, w grudniu 2002 kupiłem mieszkanie przy ul Traugutta 81 m 16  oraz farmę 34 , 5 hektarów w Międzylesiu Gniewoszów 6. Po tym fakcie moja teściowa Halina   Cieplucha ul. Bratyslawska 13 m 24 ŁODŹ nakazała mojej żonie, by ta porwała naszego syna  do Finlandii pod nieznany adres, i poprosiła policjanta z Międzylesia Adama Polańskiego, aby   ten wyrzucił mnie z Polski . Oni obrabowali naszą całą pracę.

VIOLETTA SARNOWIAK ODSŁANIA TĘ PRZYCZYNĘ W JEJ LIŚCIE Z KWIETNIA 2010 R   KIEROWANEGO DO SĄDU JYVASKYLA, MINNA.TYVIO@OIKEUS.FI. ONA PISZE JAK JEJ   MATKA HALINA CIEPLUCHA ZAINWESTOWAŁA JEJ PIENIĄDZE ORAZ, ŻE OPŁACIŁA  GRUNTY O WIELKOŚCI 34,5 HEKTARÓW, A DO HIETIKKO MIAŁY NALEŻEĆ WYŁĄCZNIE  4 BUDYNKI. TO JEST OGROMNE KŁAMSTWO, KTÓRE JEST MOŻLIWE  DO UDOWODNIENIA. 

TO KŁAMSTWO WYJAŚNIA FAKT, DLA KTÓREGO VIOLETTA CHCE OCZERNIĆ MOJĄ  REPUTACJĘ, CO UNIEMOŻLIWIA SPOTKANIE OJCA Z SYNEM. DLACZEGO  DOPUSZCZONO SIĘ 25-CIU PRZESTĘPSTW W POLSCE, 3-ECH PRZESTĘPSTW W
FINLANDII, 2ÓCH NIELEGALNYCH ARESZTOWAŃ W FINLANDII.
OPOWIADANIE KŁAMSTW W SĄDZIE W FINLANDII W TAK ISTOTNYCH POWIĄZANIU     NIE POWINNO BYĆ LEGALNE. TA SPRAWA POWINNA BYĆ ROZPATRZONA PRZEZ   PROKURATURĘ GENERALNĄ W POLSCE JAK I W FINLANDII.

Kiedy musimy wysłuchiwać przez wiele lat jak świadkowie jehowy z rodziny Ilnickich wykrzykiwali  z zewnątrz naszego domu „ wynoś się do Finlandii, zabijemy Cię” i gdy nasz samochód został spalony  przez ich przyjaciół , wówczas doktor Henryk Lange przeprowadził prywatne dochodzenie w tej  kwestii , o co więc chodziło ?

 On doszedł do wnioski, że Ilniccy chcą nas wygonić z domu aby mieli  oni możliwość dokonywania kradzieży w naszym lesie. Sołtys wsi Mietek Staizek w 2008 roku  powiedział do mnie i do Wojtka Kubicy iż Ilniccy współpracują razem z policją Adam Polanski i  terroryzują całą wieś. Polanski dostaje część pieniędzy gdy Ilniccy mogą okradać nasz las.  

Gdy w końcu udało im się nas wypędzić, Bogdanowicz/ Zaba zdemolowali nasz dom na małe kawałki,  policja z Międzylesia dostała pieniądze. Policja nic nie zrobiła wobec odbywającego się poważnego przestępstwa , ale teraz muszą coś zrobić jeśli nie chcą tam widzieć międzynarodowych łowców  terrorystów.

Wtedy gdy konsulat Finlandii vappu.pajala@formin.fi , sąd w Strasbourgu oraz fiński sędzia Hirvela  pisali, iż to nie jest legalne by takie rzeczy robić na terenie Unii Europejskiej, również moje   manuskrypt kina( fantastyki ) exodus  today okazała się wersją dość agresywną.


Również zgodnie z prawem Koranu oraz Biblii, to co było legalne by uczynić najmniejszym, jest  również legalne by to samo uczynić tym największym lub komukolwiek innemu. Ale oni w Finlandii  podali mnie do sądu z powodu moich fantazji.


Chcę podać do sądu fińskiego nauczyciela Karma-jogi, Ossi.Viljakainen@iki.fi . On pożyczył od   Hietikko 9000 euro, zakupił mojego VW golfa za 1000 euro, traktor ZETOR za 20 000 euro. Jego  organizacja Ananda seva obiecała zapłacić 200 000 euro, jeśli ono zerwą ze mną umowę.
 

Dokument ten jest w kancelarri prawnej Marek.rudnicki@gmx.net ale gdy w 2009r uzbojeni
gangsterzy wkroczyli nocą i gdy okazało się jasnym iż policja w Międzylesiu oraz konsultant Finlandii  to akceptują, wówczas Viljakainen musiał uciekać stamtąd. On zepsuł samochód , oddał traktor swoim  znajomym i nigdy nie zapłacił mi ani jednego euro.

 On złamał prawo jako nieuczciwy kredytobiorca.Ta sprawa dowodzi, iż policja z Międzylesia oraz konsulat Finlandii nie chronili tylko Hietikko by  mógł zostać na gospodarstwie ale wygląda na to że nikomu nie było pozwolone by tam przebywać.


Na płycie CD , którą wysłałem prokuratorowi, ADAM ZABA wyznaje jak policja oraz wielki szefgangster  BORISKO  from Miedzylesie razem współpracują i ta liga stoi za tymi przestępstwami.

Również Halina  Cieplucha oraz jej młodsza córka mają z tym dużo wspólnego. Violetta Sarnowiak bardzo się tego  wstydzi i się bardzo boi, że to powiem naszemu synowi, dlaczego nie mogę mieć żadnego kontaktu z  moim jedynym dzieckiem, nawet do niego nie mogę zadzwonić, ani wysłać listu.

 


W okresie pomiędzy 2008 rokiem a dziś, Andrzej Bogdanowicz ( ul. Słoneczna 1, Długopole)
obrabowywał nasze gospodarstwo. Świadkowie Paweł oraz Ludmiła Boycoff wyznali to Dietmarowi   Schuller i Vera Vyroby. Żądam od niego 450 000 euro lub niech jego firma budowlana abau@onet.eu  wyremontuje wszystkie 4 budynki tak by powróciły do tej samej kondycji jak przed ich destrukcją,  również zwrócić wszystkie ukradzione maszyny oraz materiały, włącznie z moją kolekcją sztuki wartą  599 000 euro. Jeśli on ich nie będzie mógł odnaleźć wówczas musi on zapłacić również te 599 000  euro.

Po drugie to będzie obowiązek firmy ubezpieczeniowej Allianz, ul. Ruska 8 Wrocław gdzie wykupiłem   drogie pełne ubezpieczenie 2009-2010. W prawidłowym terminie sporządziłem im raport odnośnie  wszystkiego co zdarzyło naszemu domowi się pomiędzy 2009-2010. Ale firma Allianz , pani Anja   004860181244 odpowiedziała: „ nie przeszkadzaj nam szalony człowieku, potrzebujesz   psychiatrycznego leczenia „ Allianz nie może odpowiedzieć na takie zdarzenie iż jest przedawnione.


Oni skrzywdzili mój honor i zachowali się jak gangsterzy.
Psycholog Border1@wp.pl oraz sąd w Kłodzku z biegłymi psychiatrami udowodnił iż Hietikko nie jest  chory psychicznie , VI K 93/07.

Policja z Międzylesia oraz prokurator z Bystrzycy Kłodzkiej nie mogą stwierdzić iż ta sprawa jest  przedawniona ponieważ oni odmówili wykonania swojej pracy mówiąc, iż Hietikko jest dla nich jak puste powietrze. Państwo Polskie jest odpowiedzialne!
 

Gdy policja, Adam Polański rozkazywał mi bym opuścił swój dom. Pierwszy rabunek 2005-2006 to  była robota Pana Borisko z Międzylesia- tak wyznaje Adam Zaba w nagraniu, które przekazałem  07.06.2012 roku do szefa Policji we Wrocławiu. Zaba mówi iż część pieniędzy Borisko miał dać   policji. Również czegoś nielegalnego dopuściła się Violetta Kulawik, Adam Zaba, Ela Kaplita, oraz   Ossi Viljakainen, Marisa Malinowska, Agata Piaskus, Gazeta Brama Klodzko, rodzina Ilnickich.

Oni  wspólnie obrabowali nasz dom, podpalili samochody mojej byłej żony oraz mojego syna, Violetty i  Williama Sarnowiak Gniewoszów 6 w Międzylesiu.
 

Jestem inwestorem tego projektu, na który zaciągnęła kredyt w wysokości 870 000 euro rodzina Violetty Sarnowiak. W środku domu były moje meble, jedwabne dywany, wielka biblioteka, kolekcje  sztuki z mojego starego domu w Finlandii o uznanym ubezpieczeniu równej wartości 599 000 euro.

Te osoby chciały sobie przywłaszczyć własność naszego syna:
matka mojej polskiej byłej żony, Halina IZA   Viesa

Z racji głębokiej i nieprzerwanej przemocy doświadczanej przez moją żonę w dzieciństwie, ona czuła  się zbyt słaba aby walczyć przeciwko tym trzem diabelskim zachłannym kobietom.

Psycholog Mariusz  Border z Wrocławia jest w posiadaniu ręcznie pisane przez Violettę jej własne pamiętniki, które pokazują wszystko. Gdy to wyznałem, wówczas Viola poprosiła policję z Finlandii, aby ci aresztowali  mnie i umieścili w szpitalu dla psychicznie chorych, aby wszczęto postępowanie sądowe mówiąc iż  Hietikko zranił jej „honor”. Żądam aby fiński sąd/ policja zapytały Pana Border co on wie na temat  tego co pisała Violetta?

 

On naświetli podstawową przyczynę dokonania tych 25ciu przestępstw, które
dokonały się w Polsce, 5 w Finlandii , 3 w Hiszpanii gdzie to polscy gangsterzy przyszli do moich   drzwi w calle Cordoba 5/ 704 Terremolinos. Oni chcieli mnie zmusić abym sprzedał gospodarstwo ,  tak jak chciała tego Halina Cieplucha oraz tero@artimo.fi.

Nie poszedłem do notariusza by cokolwiek
podpisać. Uciekłem na Saharę.

Moje żądania oraz roszczenia są następujące:
 

870 000 euro plus 599 000 e, plus 8 lat ciężkiej pracy architekta Sarnowiak 300 000 e ,   rekompensata dla mojego syna 100 000 euro , który utracił swojego ojca oraz rodzinny dom z racji w/w   przestępstw, dla mnie rekompensata 50 000 euro za cierpienia oraz horror, zastraszanie śmiercią oraz  podpaleniem. 50 000euro za utratę wszystkich dotacji oraz możliwości na rozpoczęcie agroturystycznej  działalności- MINUS wartość ziemi 34,5 hektarów 30 000 euro , której nie sposób było zniszczyć lub  ukraść.

20 000 euro w sprawie horroru, napadu oraz tortur , których policja z Oławy na mnie się dopuściła   (28.05.2012) by mnie tak wystraszyć abym opuścił Polskę.

Moja szyja oraz ramię zostało bardzo  zranione, wszelka ewidencja znajduje się u mojego lekarza w centrum medycznym VITA przy ul.   Oławskiej we Wrocławiu.
 

Żądania w Polsce- podsumowując : 1.969.000 euro, plus 300 000e które zostaną nadmienione poniżej  w tym liście. Przekazuję 20%+20% dla mojego syna oraz mojej żony jeśli Violetta zaprzestanie  kłamstw i będzie w sądzie mówić prawdę oraz zaakceptuje normalny kontakt pomiędzy ojcem oraz  moim synem. 50% dla mnie , 10 % powinno być przeznaczone dla mojej marokańskiej rodziny.

Jeśli państwo polskie pomoże mi w tym wówczas ja wskażę 3-ech świadków, którzy pracowali dla  fińskiej firmy PATRIA, gdy oni dokonali największego biznesu w ich historii i zbudowali PASI  wojenne samochody dla Polski używając do tego III-ej kategorii śmieciowego metalu. Wielu polaków  zginęło przez to oszustwo. Świadkowie chcą 20% z tej rekompensaty.

Również jeśli państwo polskie  i gminna Miedzylesie
nam pomoże i przekaże nam 96 zezwoleń na budowę na naszym gospodarstwie by wybudować tam  nowe jugend domy z bali „Wystawa Wsi” ja wówczas pomogę Wam by otrzymać 96 zezwoleń na   budowę na południu plaż Agadiru, by stworzyć wystawę wsi ,

500 polskich fabryk oraz centrum  polskiej kultury.

Do tego miejsca każdego roku przyjeżdżają miliony turystów i my możemy
zorganizować wiele miejsc pracy dla Polski.

Sąd w Kłodzku powinien zdecydować w jaki sposób powinien być dokonany podział pomiędzy  wymienionymi osobami. Państwo Polskie, gmina Międzylesie oraz firma ubezpieczeniowa Allianz.

Jako ofiara przestępstw ja, moja żona oraz mój syn muszą otrzymać bezpłatnego prawnika.  Prawnik Maciej Abresz , ul Łąkowa 4/1 Wrocław, tel 0048 609407942 abresz@poczta.onet.pl musi  sfinalizować postępowanie karne w Kłodzku (POLSKA) VI K 93/07 ,

żądając od Ilnickiego 100 000  euro lub 8 hektarów gruntów, Od Malinowskiej 100 000 euro lub 8 ha gruntów. Oni w ciągu 8 lat  zapobiegali poprzez systematyczny terror wystartowanie mojego agroturystycznego biznesu.

 Przy  pomocy policji Adam Polański , Marysi Malinowskiej oraz rodziny świadków jechowych Ilnicki  wszczął przeciwko mnie postępowanie karne trwające 3,5 roku , podczas którego to próbowali oni  udowodnić iż Hietikko jest najbardziej demonicznym, najbardziej niebezpiecznym terrorystą w Polsce.

Biegli komisji psychiatrycznej oraz prokurator Beata Jelińska doszli do wniosku, iż to w ogóle nie jest  prawda a Ilniccy z Malinowska muszą zapłacić. Jeśli Abresz nie dokończy swojej pracy, za którą mu zapłacono, powinien być ukarany i zapłacić 200 000 euro.

Gazera Brama, redakcja@mojabrama.pl to publiczne media w Kłodzku które rozprzestrzeniają  rasistowską nienawiść przeciwko mnie. Dowód w internecie. Oni muszą zapłacić mi 100 000 euro   rekompensaty i opublikować bardziej prawdomówny artykuł o wydarzeniach z Międzylesia.

Oni  powinni poprosić o opinię prokuratora Beatę Jelińską a nie publikować jakieś PLOTKI!
 

K.Miezzallo powiedział do mnie oraz do Mietka Stainzyk, Wojtka Kubicy, Janusza Rajchel iż tak długo  jak Hietikko nie jest właścicielem gospodarstwa, to Hietikko jest dla policji jak puste powietrze.

Zgodnie z kredytem oraz umową małżeńską , rodzina Haliny Ciepluchy powinna oddać własność  (posiadanie) Violecie, mnie oraz naszemu Synowi Williamowi Sarnowiak. Ale pani Halina zaczęła  szantażowanie , ona nie chciała oddać posiadania mojej żonie przed jej wyjazdem do Finlandii,  porwaniem pod nieznany adres syna, dokonać rozwodu oraz opowiadaniem kłamstw przed sądem w  Finlandii minna.TYVIO@OIKEUS.FI.
 

Powinienem poczekać do 03.09.2012 aby prokurator oraz policja zaczęli swoją pracę i poinformowali     advokat   asianajaja.kuukka@mt.inet.fi   , in english

o wszczęciu mojego prawnika w Hiszpanii (Mr Gonzales.) ilagoson@ilagoson.com  .

 

Jeśli oni ciągle nie będą chcieli tego zrobić  wówczas moja rodzina w Maroku sprzeda moje kredyty 1.969 miliona euro tureckim oraz  marokańskim wydziałom oraz kolekcjonerom długów z prowizją 30% .

Moja rodzina poprosi ich  TYLKO by negocjować tą sprawę -nic nielegalnego nie robić . Ale oni podejmują niezależne decyzje a  moja rodzina nie ponosi odpowiedzialności za to co będzie.
 

Żądam aby Violetta Sarnowiak odpowiedziała dochodzącym przestępstwa oraz sądowi w Kłodzko czy  dała ona jakiekolwiek obietnice Andrzejowi Bogdanowiczowi aby zniszczyć nasz dom?

Jako  kredytobiorca nie ma prawa do tego, to byłoby przestępstwo przeciwko własnemu synowi by  demolować dom rodzinny Williama, niszczyć kulturalnie i historycznie wartościowy obiekt! Poza tym  Pan Bogdanowicz na pewno był bardzo dobrze poinformowany iż 2 traktory, maszyny do drewna, kolekcje sztuki, deski oraz materiały budowlane należały właśnie do Hietikko a nie do Sarnowiak.

Violetta Sarnowiak musi wyznać w sądzie w Kłodzku dlaczego ona tak poważnie zraniła mój honor  gdy mówiła do swojego syna oraz do wielu osób w Polsce oraz w Finlandii , iż Hietikko jest chory psychicznie i w 100% winny destrukcji naszego domu? Policja z Międzylesia G Kugfir w 2009roku  powiedzieli mi oraz ossi.viljakainene@iki.fi iż wina Hietikko to maksymalnie 10%.

Prokurator Beata Jelinska powiedziała iż te 10% jest dlatego iż Hietikko jest zbyt niebieskooki, ma  zbyt dobre serce, jest zbyt uczciwy . Kogo Violetta chroni i dlaczego? Żądam aby sąd poprosił o opinię   psychologa Mariusza Border , ul. Legnicka 52 we Wrocławiu , border1@wp.pl


Żądam aby Violetta zadbała o jej gospodarstwo i sporządziła umowę najmu z zaufanymi rolnikami  takimi jak rodzina Zamosch , aby zdobyć pieniądze dla jej syna . 

Właściciel lasu musi zadbać o swój las bo tam jest bardzo dużo drogiego drewna. Sprzedaży jakiejkolwiek części ja nie zaakceptuję jeśli ona nie spłaci mi wszystkich jej pożyczek oraz  dodatkowo 10% rocznych odsetek.

Informuję, iż Hietikko nie ma odwagi by wrócić do Polski i jeszcze bardziej po tym co wydarzyło się  po 28.05.2012. Państwo Polskie , ambasada w Helsinkach muszą opłacić koszty leczenia. Jest pewnym  iż ktoś zapłacił skorumpowanej policji aby mnie wystraszyć bym opuścił Polskę. To się zdarzyło już po raz TRZECI.

Jeśli Państwo Polskie zamierza ukryć te przestępstwa bez żadnej odpowiedzialności, informuję iż to  może oznaczać ograniczoną wojnę. Mam wielu popierających w świecie Islamu, którzy chcieliby abym  wszczął postępowanie sądowe w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości w Hadze dla  przestępców wojennych oraz nagłośnić w legalny sposób w mediach. Państwo Polskie rozpoczęło 10  lat temu wojnę przeciwko krajom Islamu,

Zjednoczone narody tego nie zaakceptowały, przestępstwo jest to takie samo jakiego dokonał Adolf Hitler.

Dotąd mamy więcej jak 5 milionów zabitych a wojna
się jeszcze nie skończyła.

Ostatniej zimy w Emiratach Arabskich poinformowano mnie iż święta wojna
dżihad wchodzi do Europy, do Polski/ Międzylesia, Finlandii/ Keuruu oraz do oddziałów firmy Allianz  w Niemczech. W muzułmańskich Indiach stworzyli program o którym jest nadmienione w  www.unianova.eu/usadown.htm i to może oznaczać wojnę .

Ja nie mam nadziei na to ale decyzje nie
 

leżą w moich rękach, premier Tusk oraz policja Międzylesia zadecyduje co będzie. Zgodnie z prawem  Koranu oraz Biblii, to co było legalne by uczynić najmniejszym, jest również legalne by to samo  uczynić tym największym lub komukolwiek innemu. Dom to podstawowa komórka społeczeństwa  natomiast zniszczenie takiego domu , zabijanie czy porywanie dzieci powinno zostać ukarane  śmiercią, wszystkich w to zamieszanych tak jak kobiety z ośrodka społecznego oraz ekofarma w  Keuruu, Hannu Hietikko nie pisali Biblii czy Koranu. Ja tylko mam nadzieję, iż Violetta Sarnowiak nie  powinna być ukarana ponieważ jest ona ofiarą ogromnej przemocy w jej dzieciństwie a jej siostra i  matka nakazują je by ta dopuściła się przestępstw przeciwko jej własnemu domowi oraz rodzinie.

Jeżeli państwo polskie nie przyzna się do swojej odpowiedzialności złapania terrorystów z  Międzylesia, wówczas tam mogą przybyć pewne grupy które zaczną zabijać ludzi tak jak polska armia   robiła to w krajach muzułmańskich.

Jeśli ALLIANZ nie poczuje się do odpowiedzialności, wówczas
wszystkie biura Allianz w Niemczech powinny być w niebezpieczeństwie o ile będą kontynuowały tą  stalinowską biznesskulturę w Polsce!

Oczywiście to może być fikcyjne kino ale czasami realność
mediów może wznieść się do poziomu konkretu.

Jakkolwiek, musi to być jasne! Jeśli polska policja oraz sąd nie wykonają swej pracy a moja rodzina z  Maroka musi podpisać umowę z tureckimi wydziałami oraz kolekcjonerami długów. Ja nie chcę  żadnego EURO na moim koncie i nie chcę słyszeć co oni zrobią. Moja dobra emerytura z firmy Nokia  ensto to wystarczające a rekompensata może być podzielona pomiędzy tych kolekcjonerów 30%,  mojego syna 35% oraz moją adoptowaną córkę z Maroka 35%.

 Po 15 latach tego horroru oraz tortur  chciałabym skoncentrować się na moim 'wewnętrznym spokoju” Tak ja Poncjusz Piłat umywam ręce z  krwi polskich, fińskich i niemieckich ludzi. Nikt nie może powiedzieć do Hietikko, iż ten nie ostrzegał.


Polecałbym państwu polskiemu aby teraz zapłaciło mi te 1.969 milionów euro i wówczas to ja pomogę   Wam odnaleźć świadków, którzy wiedzą w jaki sposób fińska broń firmy Patria oszukała państwo   polskie za dużo większe pieniądze.
 

Również mógłbym pomóc państwu polskiemu utworzyć centra polskiej kultury na plażach Agadiru  i stworzyć wiele miejsc pracy dla ludzi z całej Polski.

Powinniśmy zacząć dobrą współpracę a nie żadną wojnę, ale to tylko zależy od Pana Panie Tusk!   

 

Jako ofiara 25 przestępstw, fizycznych oraz psychicznych tortur w Polsce żądam aby państwo polskie  opłaciło koszty grupy ilagoson@ilagoson.com , oni muszą otrzymać polskiego prawnika do tej sprawy.
 

Wszelkie rekompensaty dla mnie ustalone przez sąd powinny być wpłacone na to konto :  Hannu Hietikko poppankki kalevankatu 3 helsinki Finland swift HELSFIHH   account FI 83 4730 4720 001214

3-ech policjantów powiedziało mi oraz Piotrowi Piaskus, jak brzmiał rozkaz Haliny Ciepluchy  wygnania Hietikko z Polski, również młodsza córka Haliny Wiesa Cjajzinska przesłała wiele   SMS-ów do wielu osób o treści : „NIE DAWAJCIE TEGO DOMU HANNU – ON JEST CHORY”.

Policja wie, jak Andrei Bogdanowicz Borisko Adam Zaba zniszczył i obrabował dom, Ilniccyw lesie, ale policja nic w tej sprawie nie zrobiła, gdyż ta otrzymała za to prowizję.

Ale jedno jest pewne na 100%, te pokomunistyczne gry nie mogą być kontynuowane w środku  Unii Europejskiej. Z jakiego to powodu byłem wielokrotnie zastraszany, również w moim  mieszkaniu na ul. Traugutta 81  m  25 .

 To jest kwestia tych samych przestępstw oraz motywów.
Torremolinos.udev1@policia.es wyznała ile wie na temat tych spraw i lepiej by Hietikko nie  przyjeżdżał do Hiszpanii przed rozwiązaniem tych spraw. W związku z tym nie tylko mój   porwany syn, ja na Saharze oraz Spółka Zoo oczekujemy na rozwiązanie tej tortury oraz   przestępstw.
 

Kontakt do mnie lub do Meliki Ramouz – nie otwieramy e maili.
Nie posiadamy stałego adresu, ale konsulat Finlandii w Agadir mingr@menara.ma avenue
Hassan II ma powiązanie do doktora Bouchra Elafiti , który to stara się nam pomóc.

Wszystkie odszkodowania za mną rządzi sądu należy zwrócić na konto Hietikko Hannu poppankki Kalevankatu 3 Helsinki Finlandia szybkiego konto HELSFIHH
FI 83 4730 4720 001214


 In english to Wieslaw Cieplucha  ul Bratyslawska 13 m 24 LODZ  polish grandfather of my son   tutaj    .

 

 

 

The newest Testament  to William, Violetta  and Melika Violetta  Sarnowiakille suomeksi täällä

 Halina Cieplucha ul Bratysławska 13 m 24 90900 Łódź Polska
Jej młodsza córka Wiesia Czjazinska, Szkoła językowa Perfekt okei, ul Mickiewicza 15 a , Łódź,
Prawny planista 14 stu lat przestępstw, horroru oraz tortur -kuzynka , prawnik Izabella Dzikowska ,
ul. Pomorska 40, 91 408 Łódź , tel 32 230 8747


 

here back to beginning of this bulletin

 

Keuruun    ekokylä,    puolalainen ex vaimoni   Keuruun  sosiaalijohtaja riitta.vanhanen.htm